Izraelski myśliwiec uderzył w okolice Damaszku, zabił jednego z dowódców Hezbollahu

Kategorie: 

Źródło: Master Sgt. Kevin J. Gruenwald/US Air Force

Państwo żydowskie po raz kolejny potwierdziło swoje zaangażowanie w syryjskim konflikcie. Libańskie media podają że Izrael dokonał zamachu na życie jednego z najważniejszych dowódców Hezbollahu. Zabójstwo miało miejsce we wtorkową noc w pobliżu Damaszku.

 

Źródła wojskowe w Syrii potwierdziły, że Mustafa Badr ad-Din zginął w wyniku nalotu który nastąpił około północy czasu lokalnego. Izrael wysłał na skytobójczą misję tylko jeden samolot który dokonał precyzyjnego ataku i bez problemu opuścił kraj.

 

Izraelscy wojskowi tradycyjnie nie komentują tych doniesień, co można uznać za pewną formę potwierdzenia. Zresztą nie jest to pierwszy raz jak myśliwiec tego państwa zapuszczał się w głąb Syrii i eliminował swoich przeciwników, tłumacząc to walką z terroryzmem.

 

Jednak zwykle w takich sytuacjach pojawia się wiele pytań które wciąż pozostają bez odpowiedzi. Jak to możliwe że izraelski myśliwiec nie został namierzony i zestrzelony przez syryjską obronę przeciwlotniczą? Dlaczego Rosja nie zareagowała na agresję i nie wykorzystała swojej broni radioelektronicznej, która rzekomo znajduje się w Syrii?

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Zenek :)

Ludzie, jesli rosja dała

Ludzie, jesli rosja dała iSSraelowi KODY do S-300 WCZEŚNIEJ niz te systemu dostarczyła po wielkich "wahaniach" i "rozterkach" Syrii to o czym mowa?

Jesli zacharowa otwarcie paraduje z HEKSAGRAMEM NA SZYI bo "Z TYM ZNAKIEM SIĘ IDENTYFIKUJE" to o czym mowa? Że ona niby Rosjan reprezentuje?

Skoro jak tylko czy to w Donbasie czy to w Syrii kiedy tylko nazistowscy agresorzy dostaja łupnia KTO WYSKAKUJE Z "PROPOZYCJAMI ZAWIESZENIA BRONI" by ci myckowi żołdacy sobie mogli uciec do swojego Reichu? JUDASZ zwany rosja wiec O CZYM MOWA?

rosja w grze elit robi za FAŁSZYWEGO KRÓLA PÓŁNOCY.... JUDASZA JAKI MA WYSTAWIĆ i EUROPĘ i CHINY NA ODSTRZAŁ. Cała ich "polityka" to uzgonione wczesniej u brytyjskiej prukwy BAJEROWANIE by więcej jełopów uwierzyło w swoją CHRZEŚCIJAŃSKĄ MISJE DZIEJOWĄ pod Megido (czytaj Rakką).

Nie od dziś istnieje "teoria spiskowa" iż putin buduje żydom na terenie ukrainy Polski i Białorusi NOWE ELDORADO. Smoleńska maskirówka nie została wykonana BEZ JEGO ZGODY...... ta UDAWANA KATASTROFA Z ROZŁOŻONYCH dżwigami CZĘŚCI.... teatrzyk dla katopolactwa by własnymi piersiami bronili "przesmyku suwalskiego" przed najazdem ruskich złomiarzy. Ku uciesze i rechotaniu żydostwa z warsiafki.

Przepowiednie otwarcie mówią iż "ZDRADZIECKA rosja sama zostanie ZDRADZONA i ZNUKOWANA do gołej ziemi". Właśnie dzieki takim judaszowym postepkom jakie właśnie teraz odprawia kundląc się z nazistami z telaviwu.

Ale SAMA WYBRAŁA SWOJĄ ZAGŁADĘ.

Portret użytkownika Pędnik-NieŁągiewki

A co w tym dziwnego że

A co w tym dziwnego że Rosjanie z Żydami współpracują? Dziwnym byłoby gdyby nie współpracowali mając w Srulsrahell'u największą V Kalumnię złożoną z Żydów jacy w latach '90 - pilnie strzeżeni przez Dziewulskiego i GROM" żeby im  JHWH broń włos z brody i pejsów nie spadł!! - via Warszawa-Polin wyjeżdżała z b.ZSRR do umiłowanego Eretz! I vice Wersal - SrulsraHell ma w Rosji podobną V Kalumnię, z tym że stanowi ona wierchuszkę WADZY, biznesu, KGB, banków i armii - biedniacy i średniacy jak już pisałem, wyemigrowali w latach '90 i dziś - okrzepli, dobrze osadzeni w mafiach itp. organizacjach przestępczych o międzynarodowym zasięgu - trzęsą SrulsraHell'em!! Osobna mafia - żydorosyjskiej proweniencji złożona z Żydów którzy w czasach w/w aliji via Polin do SrulsraHell'a - w tym samym czasie "ujechała w Ameryku". Tam brutalnością i bezwzględnością dotychczas nawet przez stare mafie nie stosowaną zmarginalizowała nawet Cosa Nostrę - i trzęsie USraHell'em!

Nigdy jeszcze tak niewielu nie zniszczyło tak wiele u tak licznych. 1051 lat wiary w cud - dziki kraj, ciemny lud...

Portret użytkownika ACHILES

Odpowiedź jest dość prodsta,

Odpowiedź jest dość prodsta, chociaż zagadnienie, dość złożone, wedle mej oceny, a mianowicie.

Polityka GLOBALNA w obecnym etapie jest bardzo złożona i napieta została struna konfrontacyjna, do takiego stanu, że jeszcze jedno jej podkręcenie, może grozić JEJ ZERWANIEM, a czym to by skutkowało, nie muszę chyba tłumaczyć. 

Więc, szatany zjednoczone i ich inni sługusi przeciagaja ta stunę i przeciągają, a Rosjanie starają się odkręcać to co tamci napinają, muszą często przy tych swych ruchach czynić pewne ustępstwa, które i dla mnie są czasem mało zrozumiałe, ale jak się weźmie pod uwagę, że Rosjanom, nie zależy, na TOTALNEJ WOJNIE z siłami zła mocy, to śmierć jednego zasłużonego Generała hezbolahu, albo myśliwce czasem hasajace, po Syryjskim niebie, są do przyjęcia w opinii Rosyjskich wojskowych i strategów. Bo prowadzenie wojny, to nie nawalanie się wzajemne i dążenie, do wyczerpania zasobów przeciwnika w OBECNYCH CZASACH, a zimna i chłodna kalkulacja służąca temu, by samemu ponosić najmniejsze straty. A biorąc pod uwagę to, że szatany, tak już się mocno i zaawansowanie zasadzili na Rosyjskiego " niedźwiedzia ", to Rosjanie muszą sobie obecnie zapewniać maksymalne rozciągnięcie, do GŁÓWNEGO NA NICH ATAKU, przez szatany, co oczywiście musi skutkować pewnymi ustępstwami. Dla nas one są czasem olbrzymie i niezrozumiałe, ale dla nich, to jest coś zupełnie normalnego ( taka to ich strategia i mentalność w wojowaniu ). Co przynosi wymierne i pożądane skutki oczekiwane, przez Rosyjskie władze i dowództwo wojskowe, o czym chyba bez cienia wątpliwości świadczyć może, odzyskanie KRYMU, bez żadnego WYSTRZAŁU, obronienie POŁOWICZNE CYWILÓW W DONBASIE, przed banderowskimi zwierzakami ( bo tam była rzeź planowana, na masową skalę, taka jak w ODESSIE miejsce miała przed 2 laty ), no i ich strategia BEZ WĄTPIENIA, odmieniła losy wojny w SYRII, bo bez pomocy Rosjan, armia Assada MAX by tylko jeszcze dwa miesiące pociągnęła i by PADŁA CAŁKOWICIE OBRONA, przed zwierzakami zdziczałymi, nasłanymi, wyszkolonymi, uzbrojonymi i wspieranymi, przez zła moce z brytani, szatanów zjednoczonych, turasów i Naród Wybrany. 

Gdyby Rosjanie zachowywali się jak tego wielu z NAS by oczekiwało i na MAXA by poszli we wszystkich szatańskich ICH PROWOKOWANIU, to byśmy już 2 LATA TEMU MIELI TEN MITYCZNY ARMAGEDON, NA ZIEMI i dotchnęło by to zarówno NAS, jak i Rosjan, jak i szatańskie siły wszelakie na ZIEMI, A IM NA TYM NIE ZALEŻY i to jest właśnie to, co szanuję w Rosjanach, bo opinnia ŚWIATOWA LUDZI MYSLĄCYCH, NA ZIEMI SAMODZIELNIE, doskonale o tym wie i Rosjanie o tym wiedzą, że LUDZIE CI to dostrzegają, więc GRAJĄ NA CZAS I LICZĄ NA UNIKNIĘCIE ROZWIĄZANIA " ARMAGEDOWEGO ", na Naszej Planecie ZIEMI. 

p.s To co powyżej opisałem, to są moje tylko i wyłacznie przeczucia i wytłumaczenie częściowe tego, co wielu może obecnie wydawać się, jako mało pojęte w poczynaniach Władz Kremlowskich z Prezydentem Putinem, oczywiscie mogę się mylić, ale jeśli się, nie mylę, TO ZA TEN ICH TOK ROZUMOWANIA POWINNIŚMY BYĆ WSZYSCY IM WDZIĘCZNI, BO DZIĘKI TEMU, PO DZIEŃ DZISIEJSZY JESZCZE ŻYJEMY, a mogliśmy żyć przestać już ponad 2 LTA TEMU, kiedy to dla Rosji został ten syf ZASERWOWANY, począwszy od zamachu stanu na obecnej upadlinie, poprzez sankcje i opluwanie Rosjan w opiniii świata zachodniego, kończąc na ciągłych prowokacjach U ICH GRANIC, przez szatańskie siły zła mocy. NIE JEDEN, NA MIEJSCU WŁADZ ROSJI, JUŻ DAWNO BY NIE WYTRZYMAŁ I POSZEDŁ, NA CAŁOŚĆ, A CI ZAGRYZAJĄ ŻEBY, ROBIĄ SWOJE I CIĄGLE WYGRYWAJĄ PRAWDZIWIE, A NIE NA EKRANACH ŚRODKÓW MASOWEGO MASS OGŁUPIANIA na zachodzie. 

Portret użytkownika Taki

Typowo Zydowskie zalatwianie

Typowo Zydowskie zalatwianie spraw,Ale gdy chodzi o odszkodowania to krzyk jest Ogromny??? TYCH gnojkow jest u nas wyszkolonych przez Mosad okolo 40000 tys.zatrudnionych jako ochroniarze ,pomocnicy naszej podobno Policji,Trzeba byc bardzo ostroznym z kim ma sie do czynienia??? Oni czekaja na Okazje zeby zrobic u Nas Judeopolonie,ten Plan istnieje juz od I WS.

Portret użytkownika ciemnogród

Niedaleko Damaszku

Niedaleko Damaszku
Siedział diabeł na daszku
W kapeluszu czerwonym
Kwiateczkami upstrzonym. - Adam Mickiewicz

Przepowiednie poetów jak i jasnowidzów należy traktować z "przymrużeniem oka". 

 

Portret użytkownika kuba9131

Konflikt Izraela i Hezbollahu

Konflikt Izraela i Hezbollahu to nie jest Syrii i Rosji i dlatego nie zareagowały ponieważ wiedzieli kogo Żydzi chcieli zabić. Natomiast gdyby Izrael zaatakował wojsko syryjskie to myślę że rakieta poszłaby w ruch

Skomentuj