Izraelski minister zdrowia twierdzi, że do połowy kwietnia Mesjasz powstrzyma pandemię koronawirusa

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Kilka dni temu Yaakov Litzman (Jacob Litzman), który jest izraelskim ministrem zdrowia, udzielił wywiadu, w którym omówił środki podjęte w celu zwalczania pandemii. Zapytany, czy Izrael pozostanie zamknięty do 16 kwietnia br., kiedy obchodzona jest Pascha, minister odpowiedział dość nieoczekiwanie. Polityk jest pewien, że do tego czasu nadejdzie Mesjasz, który uratuje Izrael, ponieważ Pascha to czas odkupienia.

 

Wcześniej rabini mówili już, że Mesjasz przybył już do Izraela, ale gdzie jest? Nie wiadomo. Na razie pozostaje to tajemnicą. Minister jest urzędnikiem, więc prawdopodobnie wie trochę więcej niż cała reszta. Jeśli jest przekonany, że pandemia zostanie zatrzymana przed 16 kwietnia br., najprawdopodobniej ma wszelkie powody, aby tak sądzić.

 

Litzman, jako szef partii ultra ortodoksyjnej, zawsze odnosi się do Boga.

Zapytany o szanse Izraela na całkowite zamknięcie do święta Paschy, Litzman odpowiedział raczej niekonwencjonalnie: „Boże, broń! Modlimy się i mamy nadzieję, że Mesjasz przybędzie przed Paschą, ponieważ jest to czas naszego odkupienia. Jestem pewien, że Mesjasz przyjdzie przez Paschę i zbawi nas w taki sam sposób, jak Bóg zbawił nas podczas Wyjścia i zostaliśmy uwolnieni. Mesjasz przyjdzie i uratuje nas wszystkich”.

Warto zauważyć, że do pewnego stopnia słowa ministra zdrowia potwierdzają plotki krążące wśród rządu USA. Przedstawiciele z tzw. wyższych kręgów twierdzą, że do końca kwietnia będzie można całkowicie zamknąć kwestię dotyczącą pandemii.

 

Oczywiście rezygnacja z kwarantanny i zakończenie pandemii to dość wystarczająco dobra wiadomość. Warto jednak wziąć pod uwagę, że jeśli Mesjasz przyjdzie i zatrzyma pandemię, to zgodnie z przepowiednią musi także zatrzymać wojnę. Minister może mieć rację, ponieważ wojna ma się zacząć rzekomo już wkrótce.

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.3 (3 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Kwazar

No przyńdzie ON i już.Sęk w

No przyńdzie ON i już.Sęk w tym że NIKT do końca nie wie o co chodzi i o jakiego mesjasza.Tak,tak ale powiedziane jest. Ach ! Te wszystkie przepowiednie. Zachchmęcone innym i zmyślone i przerobione na 1000 sposobów.  

Portret użytkownika dziadek

SMUTNY WNIOSEK

SMUTNY WNIOSEK

 

Trudny okres dla rodziny

Kiedy wirus się rozgościł

Dzisiaj wszystko wręcz robimy

By ratować stare kości.

 

Włos na głowie aż się jeży

Co by było, gdyby władza

Była w rękach tych szalbierzy

Którym dzisiaj PIS przeszkadza.

 

Oni rządząc w swoich latach

Powołali wręcz wirusa ku wygodzie

Złodziej, krętacz, demokrata

To był wirus wszędzie, co dzień.

 

I dlatego piszę w trosce

Bo na dzisiaj te andrusy

Powodują, że tu w Polsce

Męczą nas aż dwa wirusy!

 

Polsko, teraz masz nas w ręku

To okazja nie bywała

Oczyść naród wreszcie z lęku

By ta lepsza część została.

 

Ostrzeżenie sam Bóg daje

Nie przeżyje taka władza

I upadną wszystkie kraje

Którym Stwórca wciąż przeszkadza.

 

Portret użytkownika Asahi

Przecież tu chodzi o

Przecież tu chodzi o Antychrysta który zwiedzie narody. Czytajcie Biblię, żyjemy w czasach ostatecznych. 

""Niechaj was nikt w żaden sposób nie zwodzi; bo nie nastanie pierwej, zanim nie przyjdzie odstępstwo i nie objawi się człowiek niegodziwości, syn zatracenia,
Przeciwnik, który wynosi się ponad wszystko, co się zwie Bogiem lub jest przedmiotem boskiej czci, a nawet zasiądzie w świątyni Bożej, podając się za Boga." (2Tes.2:3-4)

We w.4, Paweł podaje najgłówną oznakę, że przeciwnik po swoim objawieniu "zasiądzie w świątyni Bożej". Dopóki tamta świątynia nie jest odbudowana w Jeruzalemie, to nie ma powodu głosić o przyjściu Antychrysta."

 

 

Portret użytkownika euklides

To jest tak na siłę i tak

To jest tak na siłę i tak słabe, że boję się, że antychrystem okaże się Zenon Martyniuk, który porwie cały świat wykonując utwór "number of the beast" w disco-polowej aranżacji, a na koniec wszyscy oddadzą pokłon białemu misiowi.

Strony

Skomentuj