Izraelski minister wzywa do aneksji ponad połowy Zachodniego Brzegu i wydalenia Palestyńczyków

Kategorie: 

http://mouqawamahmusic.net/wp-content/uploads/2014/12/israeli-flag-blood.jpg

Czytając uważnie wypowiedzi izraelskich polityków można dojść do wniosku, że tamtejszy rząd nie godzi się na powstanie osobnego państwa zwanego Palestyną a tym samym nie chce zakończyć wieloletniej wojny z Palestyńczykami. Zamiast tego proponują inne rozwiązanie - przejąć cały Zachodni Brzeg i usunąć z nich Palestyńczyków.

 

 

Zachodni Brzeg Jordanu jest podzielony na trzy strefy. Największą z nich jest strefa C która obejmuje ponad 60% terytorium (ponad 3300 kilometrów kwadratowych) i jest w całości kontrolowana przez izraelskie wojska. Według niektórych szacunków, obecnie żyje tam nawet 300 tysięcy Palestyńczyków.

 

Minister Rolnictwa Uri Ariel powiedział niedawno, że rząd powinien anektować strefę C i wydalić Palestyńczyków. Stwierdził również, że świat powinien zapomnieć o państwie palestyńskim. Izrael jest zgodny co do tego, że niezależna i uznawana na świecie Palestyna nie może istnieć. Co ciekawe, w tym samym czasie premier Benjamin Netanjahu mówił o tym że rząd jednak popiera koncepcję dwóch państw.

 

Temat dotyczący przejęcia Zachodniego Brzegu Jordanu jest bardzo często komentowany przez izraelskich polityków. Na początku roku Uri Ariel wydał podobne oświadczenie: "Jeśli ktoś zapyta o strefy A i B, wtedy ich czas nadejdzie. Kiedy do tego dojdzie, jeszcze zobaczymy. Na razie, przejmijmy strefę C."

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Trzeba przyznać że Żydzi

Trzeba przyznać że Żydzi dbają o ich panstwo, w przeciwienstwie do lewackich organizacji polskojęzycznych ! Posłuchajcie tej audycji, jest tam mowa że reprezentacja Polski w piłce nożnej jest zbyt czysta rasowo i kulturalnie ! Lewacy chcą byśmy byli mieszanką multi kulti i islamistycznym panstwem niewolniczym ! 

Komunikat Ministerstwa Prawdy nr 555: Gole dla Kaczyńskiego

https://www.youtube.com/watch?v=-OM8rpi33qY

"Jak zauważył portal niezalezna.pl, Krysztofiak jest aktywnym użytkownikiem internetu, jest anonsowany jako „bloger Newsweeka” i gości na łamach tygodnika Tomasza Lisa. W przeszłości bezskutecznie ubiegał się o mandat eurodeputowanego z ramienia Twojego Ruchu. Niedawno porażką zakończyły się także jego starania o fotel rektora Uniwersytetu Szczecińskiego.Teorie wypisywane przez Krysztofiaka wzbudzają spore zainteresowanie i emocje internautów. Nic dziwnego. W jednym z jego wpisów czytamy: „Środowiska kibiców piłkarskich stanowią w Polsce niszę rekrutacyjną dla organizacji politycznych promujących idee rasistowskiego nacjonalizmu. Kaczyński zwyciężył w wyborach, między innymi, dzięki poparciu młodzieży kibicującej polskiej reprezentacji piłkarskiej ku chwale wielkiej i niepokonanej Polski.”Krysztofiaka martwi także „czystość etniczna” piłkarskiej reprezentacji Polski. „Tym, co odróżnia naszą reprezentację piłkarską od większości drużyn startujących w Euro 2016, jest nieobecność w niej piłkarzy posiadających swoje etniczne korzenie na Czarnym Kontynencie. Jesteśmy nie tylko biali rasowo, ale również czyści etnicznie. Żaden Emanuel Olisadebe już nie reprezentuje naszego kraju” – napisał dr hab. Wojciech Krysztofiak.: http://www.pch24.pl/niesamowite-teorie-bylego-dzialacza-twojego-ruchu--sukces-reprezentacji-wzmacnia-fale-brunatnego-nacjonalizmu,43945,i.html#ixzz4BYvYAZyN

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika And

Ale się oni rozbestwili.

Ale się oni rozbestwili. Charakter rozpieszczonych dzieciorów. Żeby się uważać za nadludzi lub naród wybrany, trzeba na to jakoś zasłużyć. Zachowanie mają jednak odwrotne do tego oczekiwanego. Nie wiem, o jakim Izraelu mówił Jezus, ale ten Ziemski to chyba jego przeciwieństwo.

Portret użytkownika isabella

Nieprawda Izrael broni

Nieprawda Izrael broni Lucyfer - a on przychodzi po ludzi jako smierc.

Gdy duch przejdzie nie zostanie po Palestynczykach nic tak samo jak bylo w starozytnym Egipcie -po prostu zasna na wieki.

Portret użytkownika Ogo Pogo

Nie zgadzam się.Kiedy fikcja

Nie zgadzam się.Kiedy fikcja "potęga" Rotschildów,Rockefelerów zostanie obnażona cały chazarski szwidel o wybranych pier....e.Amerykanie,Rosjanie ,Polacy i inni są mięsem nie tylko armatnim tego chazarskiego pasożyda.

Skomentuj