Izraelski dziennik pisze o "polskich komorach gazowych" - ciąg dalszy upokarzania Polski

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com

Każdego dnia dochodzi do kolejnych ataków na Polskę i Polaków. Zostaliśmy już wielokrotnie obrażeni insynuacjami jakoby Polacy podczas II wojny światowej byli narodem sprawców. Kilka dni temu wypomniał to publicznie James Comey, szef FBI, a gdy chciał przeprosić na żądanie polskiego MSZ, rząd USA zabronił tego w obawie o reakcję Izraela. Teraz w samym Izraelu, żydowski dziennik "Jerusalem Post" pozwolił sobie napisać o "polskich komorach gazowych".

 

Stąd już tylko krok od zaimplementowania w światowej opinii publicznej kolejnego kłamliwego zwrotu, który służy do zakłamywania historii wojny i to zaledwie 70 lat po jej zakończeniu. Obecnie panująca retoryka sugeruje, że najgorsi byli Polacy i beznarodowi Naziści. Zresztą nie tak znowu beznarodowi, bo jedna z kolportowanych ostatnio kłamliwych fraz to "Nazistowska Polska", tak jakby nie było żadnej okupacji męki narodu polskiego w tych czasach.

 

Autorem tekstu w Jerusalem POst, porównującego zagładę Ormian do zagłady Żydów, to Tal Harris. On sam przedstawia się jako wnuk dwóch Żydów ocalałych z holokaustu i jest doktorantem na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie. Co ciekawe w tekście nie pada ani razu słowo o Niemcach, ale pada sformułowanie "Polish gas chamber" - "polska komora gazowa i taki przekaz idzie w świat.

Gdy Polacy oburzają się na kłamliwe sformułowanie "polskie obozy zagłady", często można usłyszeć, że to skrót myślowy i chodzi o to, że te obozy znajdowały się na terenie Polski. Problem jednak w tym, że w czasach gdy zagłady dokonano nie było Polski tylko Generalna Gubernia a resztę terenu naszego kraju wcielono do Niemiec. Jak zatem mogły to być polskie obozy? Równie dobrze można powiedzieć, że skoro Oświęcim był obozem dla Polaków, a Birkenau dla Żydów, to o ile można się zgodzić, że ten pierwszy był polskim obozem, to Brzezinka była w takim razie obozem żydowskim.

Skoro środowiska żydowskie rozpętały przeciwko Polakom taką zmasowaną kampanię oszczerstw, to chyba warto przypomnieć, że w gettach były też Judenraty i żydowska policja pomagająca otwarcie w eksterminacji własnego narodu. Skoro zatem Polacy mają się bić w piersi, za nielicznych szmalcowników, którzy notabene często ginęli z rąk Armii Krajowej, to może warto, aby Żydzi zastanowili się nad swoim współudziałem w szoah.

 

Trzeba będzie chyba jednak sprzedać te lasy, bo potężny naród bankowy jak widać nie odpuszcza w ataku na teoretycznie istniejącą Polskę. Zakłamywanie historii trwa w najlepsze i obudziliśmy się właśnie w świecie, w którym wszyscy uznają za pewne, że holokaustu dokonali Polacy w Nazistowskiej Polsce, a Żydzi ginęli w Polskich Komorach Gazowych. W ten sposób ofiara, czyli zniszczona Polska, według światowej opinii publicznej staje się katem odpowiedzialnym za ludobójstwo w czasie II wojny światowej. Można już o Polakach napisać wszystko, a antypolonizm staje się modny.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika Pędnik-NieŁągiewki

UWAGA! UWAGA! UWAGA! APEL!

UWAGA! UWAGA! UWAGA! APEL!

 Do wszystkich nagrodzonych medalami "Sprawiedliwy wśród Narodów Świata"!!

 

Zwracajcie Żydom te medale, a na odwrocie dyplomów napiszcie jak jest Wam przykro że pamięć uratowanych i heroizm ratujących, w imię "szekli, ojro i dolara" zostały podeptane przez trzęsącą SrulsraHell'em syjonazistowską soldateskę dla której nic i nikt - prócz najniższych merkantylnych pobudek - de facto się nie liczy!!!

Nigdy jeszcze tak niewielu nie zniszczyło tak wiele u tak licznych. 1051 lat wiary w cud - dziki kraj, ciemny lud...

Portret użytkownika andreess

W sumie w Niemczech było

W sumie w Niemczech było więcej obozów niz w PL a poza tym Polska nie była pepkiem świata wtedy i teraz nie jest i nigdy nie bedzie.. a Francja Belgia Holandia.. wiele krajów Europy wie ..zna hisatorie wiec powielanie jakiejs bzdury sensu nie ma i nie ma co z tego robic afery, godnym uwagi natomiast jest fakt ze w 1943 roku doszło do buntu, zamachu na hitlera i zrobili to oficerowie wermachtu i abwehry..wielu tez Niemców dzialalo na terenie Poslki jako członkowie oddziałow partyzanckich albo oficerów wermachtu przekazujacych dla polskiego wywiadu wszelkie informacje... poza tym....byli Niemcy którzy są bohaterami i którzy potrafili sie przeciwstawic hitlerowi.. byli Francuziu, Holendrzy.. ale w tychże samych narodach równiez w polski byli zdrajcy którzy wydawali ludzi na smierć za marne pieniądze..w kazdym narodzie byli są i będa bohaterowie i zdrajcy .. takie życie taki świat.. a amerykańskie koncerny prosukowały broń dla armii nazistowskiej dopiero jak japończycy wp im na Perl Harbour dopiero sie opamietali, pozdrawiam

Portret użytkownika REY

A to zdjęcie przedstawia

A to zdjęcie przedstawia główną bramę do obozu Gross-Rosen, (Rogoźnica k.Strzegomia) napis "ARBEIT MACH FREI" na bramie to mistyfikacja i fałszerstwo, na końcu lat 60 tych ktoś nadgorliwy zdecydował o umieszczeniu tego napisu, w rzeczywistości w czasie funkcjonowania obozu tego napisu tam nie było. Mam zdjęcia tej bramy z roku 1967 bez napisu. Druga sprawa, to lansowanie tezy, że większość więźniów tego obozu to byli Żydzi. Prawda jest inna. Nie był to obóz zagłady dla Żydów . Trafiali tam więźniowie polityczni z Francji, Holandii, Niemiec, Czech, a przede wszystkim z Polski głównie inteligencja i członkowie ruchu oporu. Było to miejsce wykonywania egzekucji skazańców z więzień Wrocławia i z Pawiaka, zginął tam komendant Szarych szeregów Florian Marciniak, zginęło tam tysiące żołnierzy Armii Czerwonej , a po powstaniu warszawskim w 1944 trafiło tam wielu żołnierzy AK . Jednym z więźniów był prof Andrzej Waksmundzki - wynalazca światłowodów z UMCS . Na terenie tego obozu nie było komór gazowych tylko krematorium, więźniowie ginęli z wycienczenia pracą w kamieniołomach i komandach w fabrykach Dolnego Śląska. Nie możemy pozwolić aby inni fałszowali historię naszego kraju i narodu.

Portret użytkownika HalKW

Sprawdzilam artykul w

Sprawdzilam artykul w Jerusalem Post i okreslenie juz zostalo zmienione z polskich na nazistowskie, co roznie mozna interpretowac nie znajac prawdziwej historii, szczegolnie po ostantich nagonkach.

Portret użytkownika Alefa

Ci  okultystyczni sadyści 

Ci  okultystyczni sadyści  zapowiedzieli jak to szantazyści "że Polska bedzie na arenie miedzynarodowej poniżana"
jeśli nie sprawa odszkodowań za traktowanie ich na terenach Polski w czasie II WŚ nie dostana rent i emerytur
dla nich i ich rodzin i nie zostana zwrócone majatki pomordowanych,zaginionych ,zmarlych bezdzietnie żydow
w okresie II WŚ i po niej  i kolejni wałęsa,kwaśniewski,kaczyński,komorowski i tusk i duda pewnie też  sprzedadza lasy . reszte ziemi uprawnej za bezcen tak jak  dotychczas .
Polska  zaplacila po wojnie USA ktory najwiecej przyjął uciekajacych zydow  reparacje zwiazane z majatkami.
Polska Konstytucja nie przewiduje wyplat odszkodowań gdy nie ma zstepnych w I .II stopniu pokrewieństwa.
a te                zlodziejskie smiecie  chca odbudowane wyremontowane przejac dla fundacji ,stowarzyszeń i innych tego typu  szpiegowskich wywiadowni na terenie Polski.
Paszporty polskie sa rozdawane  w Izraelu dzięki mezowi zydowki  amerykańskiej R.Sikorskiemu  jak papier toaletowy kazdemu.Ta cholota przyjeżdża i ma status emigranta mniejszosci narodowej w Polsce  bo chca
zrobic referendum - DUDA KOMOROWSKI  kazdy z tych  ...... politycznych jest na ich uslugi albo ginie samobójczo,w  wypadku na serce ,idzie w niebyt polityczny - aby uzyskać mozliwość utworzenia polin
w państwie i eksploatowac go jak to robi "mniejszość' niemiecka.

Portret użytkownika Xystos

nalezy wydalic z Polski

nalezy wydalic z Polski wszystkich Zydów bez wzgledu na wyznawana przez nich Religie,i odebrac polskie obywatelstwo !
 
polskie sady za ponizanie Polski powinny zasadzac iscie amerykanskie odszkodowania od oszczercow i scigac ich via InterPol.

Portret użytkownika marko

Chcąć zdobyć wolność i

Chcąć zdobyć wolność i niepodległość musimy zacząć wszystko od zera, każdy kto jest świadomy i nie boi się mówić prawdy innym, musi wszem i wobec rozmawiać i uświadamić ludziom w jakim położeniu jesteśmy – niestety dużo dorosłych ludzi ma rozum dziecka, a niektórzy to jakby dopiero wczoraj się urodzili, taka jest niestety prawda.
Kupować i chodzić w odzieży patriotycznej – to dużo nie kosztuje, a jaki efekt: dotychczasowi znajomi odnoszą się do nas z większą serdecznością, po za tym przyciągamy rzesze zwolenników do rozmów; nawet nie wyobrażacie sobie jak taki widok buduje Polaków, dlatego gorąco zachęcam!
Zacząłem taką akcję i planuję następne, teraz chcę kupić bluzę „Śmierć wrogom Ojczyzny” zakup legalny, np na Allegro jest kilkadziesiąt różnych sztuk, u kilkunastu sprzedawców.
Myślę i wierzę że inni skorzystają – jest to bardzo duży przekaz emocjonalny.
Teraz w czasach internetu, mimo szybkiego przepływu informacji, tak trudno jest zmobilizować Polaków,
pomyśleć jakie zadanie miał Roman Dmowski, po nieudanych powstaniach przeciwko zaborcom, jeździł po wsiach miastach i miasteczkach i zdobywał zaufanie ludzi, w dużej części niepiśmiennych, do tego by powstać z kolan, zrobił mrówczą pracę,
jego trud został wynagrodzony, Polska odrzuciła niewolę niemiecką i bolszewicką.
Teraz brakuje nam takiego Romana Dmowskiego, ale wiem że jest ktoś taki w naszych szeregach, rośnie i dojrzewa do wielkich decyzji – to tylko kwestia czasu – my Polacy musimy przyczynić się do większej manifestacji PATROTYZMU.
To pierwszy krok – ale jaki ważny.

Portret użytkownika g-lo

Trwa jakaś kampania

Trwa jakaś kampania antypolska, o ogólnoświatowej skali. Ciekawi mnie, czy celem ich jest "tylko" kolejne wyłudzenie od Polski, tym razem kilku tysięcy nieruchomości (artykuł sprzed kilku tygodni w jednym z nazistowskich izraelskich dzienników o rzekomych żydowskich nieruchomościach w Polsce), czy też ma to jakiś głębszy ukryty cel.
W wyniku kłamstw głoszonych w świecie na temat nas Polaków i zaistniałej sytuacji opluwania nas przez nazistowskich żydów, powinniśmy zacząć stawiać wreszcie tych żydów i Izrael w prawdziwym świetle, tak jak na to zasługują. Prawda jest taka, że naziści to obecnie żydzi (jakieś 99% z nich), to co oni robią w niczym nie odbiega od polityki Adolfa Hitlera i to zarówno tej przedwojennej (opluwanie Polski, ciągłe prowokacje innych krajów i agresywna polsityka w stosunku do tych krajów) jak i w czasie wojny (Palestyna). Jeżdżenie czołgami po Palestyńskich dzieciach, gwałty na palestyńskich kobietach, tortury itp. to ich codzienność.
Na youtubie co jakiś czas można zobaczyć video jak żydzi mordują i znęcają się nad Palestyńczykami, jest ono bardzo szybko usuwane co prawda, bo jest niewygodne dla tych nazistów, ale kto chce poznać prawdę zdąży je obejżeć. Trzeba chcieć i mieć troche cierpliwości.
Jednak czego tu oczekiwać od kogoś, kto sworzył Państwo na krwi i cierpieniu rdzennych mieszkańców tych ziem. Tak powstał Izrael, tak powstały i zaprzyjaźnione z nim Stany zjednoczone niestety.
Na koniec chciałbym też zauważyć jedną rzecz, to że ktoś jest antynazistą nie znaczy, że jest antysemitą, tak samo jak nie jest antygermaninem. To, że 99% Niemców popierało nazistowską politykę Hitlera, czy też obecnie 99% żydów popiera nazistowską politykę izraela, to już inna para kaloszy. Osobiście do tego 1% nic nie mam i myślę że reszta polskich tzw. "antysemitów" Smile także.
Niech mi, któryś z żydonazistów wytłumaczy, w czym to polski "antysemityzm" będący skutkiem chorobliwej agresji i nienawiści waszej do nas Polaków, jest gorszy od waszego chorobliwego antypolonizmu i kłamstw jakie głosicie o nas w świecie??? Kłamstwo ma jednak krótkie nogi i jest to tylko kwestia czasu, jak znajdzie się ktoś, kto wam znowu zpuści łomot. Mówi się, że człowiek uczy sie na błędach, wy jednak nie podlegacie pod ten kanon jak można zaobserwować. Was historia niczego nie uczy niestety.

Portret użytkownika metrios

Antysemityzm to taki

Antysemityzm to taki średniowieczny "Młot na czarownice" przy jego pomocy niszczy się ludzi i narody.Dlaczego antypolonizmem nie walić po łbach, za przypinanie łatki nazistów? Wczoraj w greckiej "Katimerini"pod artykułem dot konfliktu polsko-izraelskiego zablokowano komentarze! Nie powiem artykuł bezstronny ,relacja sedna konfliktu.Wszyscy się boją przypięcia łatki ANTYSEMITY! Czas z tym skończyć!

Portret użytkownika Michaleddon

KOCHANI!!!   To jest bardzo

KOCHANI!!!
 
To jest bardzo niebezpieczny precedens.
Wszystkie te sytuacje prowadzą do jednego celu, kolejnego rozbioru Polski!
Dlaczego? to proste.
To jest zwyczajne zmiekczanie swiatowej opinii publicznej. Robienie z Polaków i Polski nazistów i oprawców zmierza do tego aby swiat w "oczywisty" sposób zaakceptował wymazanie naszego kraju z mapy swiata, po raz kolejny. "Bo przeciez taki okrutny i bezwzgledny naród istniec nie moze...: jak n=kiedys silne zjednoczone NIemcy.
Tu trzeba dzialac i to szybko. Glosowac na niezaleznych od partyjnych układów jesli sie da. Przyłaczac sie i dzialac w ruchach brfoniacych i walczacych o nasza narodowosc. NIe ma co wychodzic na ulice bo zrobia nam druga Libie w Polsce. Trzebs walczyc  bronia przeciwnika bo zbyt dobrze sie prawem obwarował.Nalezy wygrac demokratycznie i demokratycznie zainicjowac zmiany na lepsze. Kazda inna opcja zostanie uznana za "terrorystyczny atak na demokracje" i ujarzmiona przez "kochanych" obróncoew demokracji, Na TO i Oenzet.
%To ostatni juz dzwonek. Robior Polski nam grozi, Niemcy ziemie zachodnie, Rosja wschodnie a JudeoPolonia centrum, i zostaniemy niewolnikami na własnej ziemi (poprzez pdatki itp juz jestesmy ale póki co mamy własny kraj i jezyk)

Jeszcze dzien najwyzej dwa wszystko sie odmieni i zrozumiesz ile jest szczęścia tu na Ziemi...

Strony

Skomentuj