Izraelscy żołnierze będą mogli strzelać do Palestyńczyków, którzy rzucają kamieniami

Kategorie: 

www.foraqsa.com
Dwa miesiące temu Izrael zatwierdził specjalną ustawę, która pozwala ostro ukarać każdego Palestyńczyka za rzucanie kamieniami - "terrorysta" może trafić za kratki nawet na 20 lat. Wygląda jednak na to, że przepisy te są niewystarczające. Premier Benjamin Netanjahu zapowiedział, że żołnierze IDF będą mogli znacznie częściej używać ostrej amunicji.

 

Plany wprowadzenia kolejnych przepisów pojawiły się po śmierci 64-letniego Alexandra Levlovitza, mieszkańca Izraela który zginął w niedzielę w Jerozolimie. Samochód w którym się znajdował został obrzucony kamieniami, co było przyczyną jego śmierci. Netanjahu powiedział, że należy powstrzymać Palestyńczyków za wszelką cenę. 

 

Wśród przepisów które izraelski premier chce zatwierdzić, mowa jest o wprowadzeniu wysokich kar pieniężnych dla rodziców, których dzieci brały udział w zamieszkach. Znacznie bardziej radykalnym krokiem jest pozwolenie żołnierzom IDF na użycie ostrej amunicji. Palestyńczycy rzucający kamieniami są traktowani jak uzbrojeni ludzie i porównywani do tych, którzy używają koktajli mołotowa, ładunków wybuchowych lub fajerwerków.

 

 

Źródło: http://www.jpost.com/Arab-Israeli-Conflict/Israel-vows-to-stop-Palestinian-stone-throwers-using-all-means-necessary-416252

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika proxi

Kto ma kasę ustala prawo. 80%

Kto ma kasę ustala prawo. 80% kapitału USA trzymają Żydzi, a że USA to mocarstwo więc na co wyrazi aprobatę tak się stanie, a sojusznicy  i ONZ mają G.... do gadania więc co się dziwić, że robią Żydzie co chcą i gdzie chcą.

Portret użytkownika maniek II

...cyt... Torturowani ludzie.

...cyt...
Torturowani ludzie. Sczerniałe zwłoki cuchnące pieczonym mięsem na skutek wstrząsów elektrycznych, które wprawiały je w konwulsje zanim zatrzymało się serce – elektryczne druty jeszcze zawiązane wokół ich martwych kończyn.
Ludzie z wydłubanymi oczami. Nierozpoznawalne z dziurami twarze, co spowodowało, że zapadli w ciemność zanim, na szczęście, zakończyli swoje życie.
Zgwałcone kobiety. Nie raz – lecz dwa, trzy, cztery razy – okropnie zbezczeszczone, nogi bezwstydnie porozrywane, nawet nie przykryte ubraniem, by zachowały godność w momencie śmierci.
Dzieci porozrywane dynamitem. Tak wiele części ciała oderwanych od ich drobnych korpusów, że było trudno zgadnąć, do kogo należały – tylko kupki zakrwawionych kończyn pośród potarganych głów dzieci w kałużach krwi.
Zamordowane rodziny. Krew, krew i więcej krwi rozbryzganej na ścianach domów, w których w szale zabijano siekierami całe rodziny, lub ułożone w szeregu w celu dokonania uporządkowanej egzekucji.
Mieeeetek Biegun - patron UWarszawskiego - MORDERCA z irgunu -  palant nobela
Nietejahuj - to taki sam błąd genetyczny!...chazarstwo mongoloidalne - to tylko ...błedy genetyczne - przeganiane przez ostatnie 1000 lecie 47 razy - gdzieby sie nie pojawili - to tylko zbrodnia - zbrodnia - zbrodnia.....
https://palestyna.wordpress.com/2010/10/09/pamietajmy-o-sabrze-i-shatili/
 
dlatego pamietaj o tym - idąc głosować - 48 raz trza ich wyp*****lić z tego kraju!...
https://www.facebook.com/Stonoga-Partia-Polska-399031766922308/timeline/
 

Portret użytkownika Helmut

Myślę, że jestem antysemitą

Myślę, że jestem antysemitą (nie mam pewności, ale tak uważam) ... mimo wszystko ... idąc "za ciosem", może po prostu tacy jak John Moll przygarną kilkunastu Palestyńczyków i niech "oni" żyją na ich kosz w Polsce. Teraz taka "moda", że imigranci są "cacy".

Portret użytkownika John Moll

Helmut napisał: Ani myślę

Helmut wrote:

Ani myślę pomagać "ciapatym" co kamieniami rzucają, gdy czegoś nie rozumieją ... Co nie znaczy, że popieram żydków.

Cieszę się, że odpisałeś. Ja nie popieram żadnej strony. Oni są siebie warci ale jestem zdania, że jeśli powstanie niezależna Palestyna tuż obok tego cholernego Izraela, to muzułmanie przestaną tak masowo emigrować do Europy. Powstanie Palestyny to pierwszy krok na drodze ku normalności. Potem trzeba będzie jeszcze opanować sytuację w Syrii, Iraku, Libii i Nigerii.

Skomentuj