Izraelczycy walczą ze stresem związanym z izolacją grupową poprzez krzyk

Kategorie: 

Źródło: tg

To nie tylko sposób rozładunku, ale także sposób komunikacji. Izraelczycy, nękani izolacją z powodu COVID-19, którzy szukają zarówno towarzystwa, jak i ulgi emocjonalnej, są włączani do grup krzykaczy.

Rekordowe masowe szczepienia w małym stopniu przyczyniły się do złagodzenia ograniczeń wynikających z pandemii. Wybory w przyszłym miesiącu będą już czwartymi od dwóch lat. Dlatego wielu Izraelczyków jest przygnębionych i zmartwionych. Podczas gdy niektórzy uczestniczą w demonstracjach, inni udają się na łono natury i zaczynają krzyczeć.

„Postanowiliśmy spotkać się, aby razem krzyczeć i uwolnić złą energię” - powiedziała Mary Pierre, która prowadzi grupę kilkunastu, głównie starszych przewodników, którzy spacerują po gaju pomarańczowym po górzystym terenie. Wszyscy od czasu do czasu zaczynają krzyczeć.

„Kiedy robimy to w grupach, jest to jak modlitwa ... i może Bóg nas wysłucha i uwolni od tego przekleństwa Covida”.

Krzycząc, grupa zamienia się w chór. Ludzie krzyczą bez masek, przykuwając uwagę przechodniów.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika ZuluGula

Odrzekłem: "Mów Panie mój." A

Odrzekłem: "Mów Panie mój." A on rzekł do mnie: "Idź, zważ mi wagę ognia, albo zmierz mi siłę wiatru, albo przywołaj dzień który przeminął. I odpowiedziałem: "Któż z urodzonych może to uczynić, że pytasz mnie o takie rzeczy?" A on rzekł do mnie: "Gdybym cię pytał mówiąc: ile jest mieszkań w sercu morza, albo ile strumieni jest w źródle głębi, albo ile strumieni jest ponad firmamentem, lub które są wyjściem z Hadesu a które są wejściem do Raju?  Rzekłbyś mnie być może: 'Nie zstępowałem do głębiny, także nie do Hadesu i także do Nieba nie wstępowałem. ' A teraz pytałem cię jedynie o ogniu, o wietrze i o dniu, przez które przeszedłeś a bez których istnieć nie możesz, a nie odpowiedziałeś mi o nich." I rzekł do mnie: "Ty nie jesteś w stanie zrozumieć rzeczy, wśród których się urodziłeś; Jakże więc może pojąć naczynie drogę Najwyższego? I jak może ktoś już zmęczony korupcją świata zrozumieć brak korupcji? " Odrzekłem mu: "Byłoby lepiej dla nas aby tu nie być, niż przybyć tu i żyć w bezbożności i cierpieć, nie rozumiejąc przyczyn."