Izrael wzywa USA do interwencji militarnej w Iranie

Kategorie: 

Benjamin Netanjahu, premier Izraela - źródło: dreamstime.com

Już od jakiegoś czasu wiadomo, że ewentualny izraelski nalot prewencyjny w celu zniszczenia infrastruktury atomowej Iranu będzie niewystarczający. Izraelski atak na irańskich obiektów jądrowych nie da po prostu odpowiedniego efektu zwłaszcza, że część zakładów znajduje się w wydrążonej górze. Aby zniszczyć takie obiekty potrzebne byłoby użycie przez Izrael ładunków jądrowych.  Premier Izraela, Benjamin Netanjahu powiedział w środę, że istnieje pilna potrzeba interwencji wojskowej USA w Iranie.

 

Trzeba przyznać, że sprawy przyspieszają na Bliskim Wschodzie a niedawne wybory w Izraelu otwierają przed tamtejszymi rządzącymi więcej opcji. Deklaracje Izraela zbiegły się przecież w czasie z ich atakiem lotniczym w okolicy Damaszku.

 "Sankcje mogą powstrzymać Iran tylko, jeśli unosi się nad jego głową przekonujące zagrożenie militarne" - cytował przez izraelski premier izraelskiego dziennika "Maariv".  

 Premier podkreślił, że "potrzeba wojskowego uderzenia USA, tak szybko, jak to tylko możliwe, aby powstrzymać dalszy rozwój irańskiego programu nuklearnego".  Netanjahu powiedział także, że atak musi być wykonany przed czasem, gdy Iran doprowadzi proces wzbogacania uranu do 20%.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika Katoslovianin

W SS służyli Żydowscy

W SS służyli Żydowscy Syjoniści, Bolszewizm w Rosji rozpętali syjoniści z Leninem na czele, Deutsche Bank i IGFarben (ta korporacja, która testowała na Polakach i Żydach trucizny w Auschiwtz i Birkenau, a której leki i chemię dzisiaj kupujecie) finansujące armię Hitlera założyli Syjoniści, firmy amerykańskie wspierające Bolszewię i Hitlera jak IBM były założone przez Syjonistę, Ci sami naziści, których jakoś nie skazano w Norymberdze i ich dzieci zakładali Unię Europejską (wystarczy poczytać kto był kim), zgadnijcie kto był najczęściej Kapo w obozach dla Polaków? 100% jakiej grupy narodowościowej wybrało w zaborze pruskim obywatelstwo niemieckie, a nie polskie, kto przejmował ziemie i nieruchomosci polsich powstańców styczniowych i listopadowym razem z nazwiskami  i tytułami szlacheckimi? Kto mordował Polaków na Wołyniu i wracał do Polski z papierami paszportami pomordowanych? Kto bezkarnie zatopił Amerykański lotniskowiec? jaka grupa narodowościowa stanowi 1/3 wszystkich absolwentów najlepszych uczelni w USA? kto w USA rządzi największymi Bankami głównym - FEDem - i największymi prywatnymi jak Goldman Sachs? Kto rządzi Hollywood i kręcił tam od lat antypolskie filmy? kto wpłacił najwięcej na kampanię Busha i Obamy? Kto wywołał rewolucje w Libii i Syrii?... Kto jest właściwielem takich potentatów medialnych jak Warner bros i wszystkich głownych kanałów informacyjnych w USA?
Jaki kraj posiada arsenał nuklearny poza kontrolą międyznarodową do którego się nie przyznaje? A iran wpuszcza normalnie inspekcje, mówi prawdę o działaniach Izraela, słusznie popiera palestyńczyków w Gazie, którzy są tam trzymani jak bydło, jak podludzi w gettach i obozach koncentracyjnych, którym odebrano ziemie na których mieszkali od pokoleń choć są prawowitymi potomkami rodu Dawida tyle, że przyjęli islam, mając więcej praw do Palestyny niż wiekszość Żydów o rodowodzie chazarskim (większość to byli słowianie których siłą zmieniono w żydów).
I ta Palestyna, którą bezkarnie bombardują, ograbiono ze wszystkiego, otoczono murem, kontroluje się wszystko co wwozą i ograniczono racje żywnościowe kilkukrotnie by nie umierali, ale ledwie żyli (3/4 palestyńczyków ma anemię z niedożywienia, zbombardowano im elektrownię, a chcą im jeszcze zabrać wzgórza golan jedyne źródło wody w regionie). Nie pozwalają im nawet wwozić zwykłych zeszytów! Żeby Palestyńczycy stali się bydłem, a nie ludzźmi i by możan było ich łatwo wyniszczyć fizycznie, psychicznie (ciągłe ostrzały, a oni nie mają tarczy jak Izrael) i metalnie.
 
Ciekawe kto z was przeczytał co pisał Bin LAden. Byłem w szoku, bo oprócz proislamskiego syfu było tam dużo prawdy i racjonalizmu. Muzułmanie nie nienawidzą USA, a przynajmniej wczesniej nic do nich nie mieli, ale teraz po zaatakowaniu ich, odebraniu Palestyny (zajętej setki lat temu przez Turków). Dzisiaj jeszcze niszczą im meczek w Ziemi Świętej. czy to godne zachowanie?
Nieznoszę Islamu, nie chce mieć ciapatych w Polsce, ale u siebie mają oni jak każdy wolny naród prawo wprowadzać takie porządki jakie chcą i w zgodzie z własną kulturą, a nie narzuconą z zewnątrz. Jak nie będą mogli żyć tam spokojnie to zgadnijcie dokąd uciekną jako emigranci... DO NAS!
 
 

Portret użytkownika ZIBIX

Obejżyjcie sobie zdjęcia z

Obejżyjcie sobie zdjęcia z Korei północnej gdzie dochodzi do kanibalizmu.Tam Ameryka nie wciska swoich macek tylko Mośków broni .Amerykanie interweniują tylko tam gdzie maja w tym interez a to że nazywają to misjami humanitarnymi to bajka .Nie jestem oczywiście Zwolennikiem państw muzulmańskich ale jeśli mają buć żekomo bezstronni to niech ratują ludzi z państw bardziej uciśnionych niż te z których mają kasę.

Portret użytkownika K-E-M

TAK  DLUGO  JAK  MY B EDZIEMY

TAK  DLUGO  JAK  MY B EDZIEMY WOJOWAC,  ZABIJAC  SIE  I  NIENAWIDZIC
ELITA  - REPREZENTUJACA  ZLE  MOCE  ( NEGATYWNE )
BEDZIE  GORA.....nienawisc, cierpienie  to  wlasnie  to  czegoim 
potrzeba !!!
A  MY  DURNIE  I  GLUPCY  DAJEMY  SIE  NA   te  prowokacje  
ZALAPAC  W  NASZEJ  DUMIEI I  EGOIZMIE,
opozniajac  tym  samym  NASZE  WLASNE  PRZEJSCIE  DO  WYZSZYCH WYMIAROW. 
O TO WLASNIE IM CHODZI ....oni znaja nas  od  EONOW  czasu
i wiedza jak nami manipulowac.
W  MOMENCIE  BRAKU  WOJEN,  BRAKU  NIENAWISCI, nastapi brak ew. ograniczenie  CIERPIENIA  LUDZKIEGO -
i wowczas  to  nadejdzie  ich  ostateczny  KONIEC !!!
K-e-m
 

Portret użytkownika Zenek

On jest opętany przez ten sam

On jest opętany przez ten sam byt który opętał żyda Adolfa Hitlera i tak jak w 3 Rzeszy tłumy niemców standowały z radością Hail Hitler tu w tej nazistowskiej eklawie w okupowanej Palestynie jest dokładnie tak samo. Tłumy "szcześliwych zydków" aż się slinią na myśl o podbojach i powiekszaniu PRZESTRZENI ŻYCIOWEJ dla RASY PANÓW kosztem swoich terrroryzowanych sasiadów. 1939 na naszych oczach się powiela.

Portret użytkownika Ewiak Ryszard

Niestety, kolejna wojna

Niestety, kolejna wojna światowa jest tylko kwestią czasu. Przypomnę fragment starożytnej wizji: "I powróci [król północy] do ziemi swej z dobrami ruchomymi wielkimi [1945. Ten szczegół wskazywał, że Hitler zaatakuje także ZSRR i będzie walczył aż do gorzkiego końca], a serce jego przeciw przymierzu świętemu [ateizm państwowy], i będzie działał [oznacza to aktywność na arenie międzynarodowej], i zawróci do ziemi swej [1991-1993. Rozpad ZSRR i Układu Warszawskiego, bazy rosyjskie powróciły do kraju]. W czasie wyznaczonym powróci z powrotem" (Daniela 11:28,29a, przekład dosłowny).

Powrót Rosji w tym kontekście oznacza kryzys, który przyćmi Wielką Depresję. Rozpadnie się nie tylko strefa euro, ale też UE i NATO. Wtedy wiele krajów z dawnego bloku wschodniego powróci do rosyjskiej strefy wpływów. Znów stacjonować tu będą rosyjskie bazy.

Nie powrócą one jednak wszędzie. "I [król północy] wkroczy na południe [Gruzja], ale nie będzie jak wcześniej [1921], lub jak później [2008], gdyż ruszą przeciw niemu mieszkańcy wybrzeży Kittim [Zachód] i będzie utrapiony i zawróci" (Daniela 11:29b,30a, przekład dosłowny).

Mojżesz pisał: "I okręty od strony Kittim [z Zachodu] i upokorzą Aszszura [Rosję] i upokorzą Ebera [pozostałych przeciwników, w tym Iran i Chiny] i również to [na] zawsze będzie zniszczone" (Liczb 24:24, przekład dosłowny). Ta armada po wystrzeleniu rakiet z głowicami jądrowymi, nie powróci już do domu. Druga strona także zdąży użyć "wielkiego miecza" (Apokalipsa 6:4). To będzie wzajemna rzeź. Nie będzie to jednak koniec świata, lecz jak stwierdził Jezus: "początek bólów porodowych" (Mateusza 24:7,8).

Wszystkie szczegóły tej wizji wypełniają się od czasów starożytnej Persji w porządku chronologicznym. Wizja ta jest różnie komentowana. Jak widać, zawiera mnóstwo szczegółów, dlatego osoba wnikliwa jest w stanie dostrzec każdy błąd, lub sofistykę. Dwóch kolejnych szczegółów (z Daniela 11:28b i 29a), gdzie jest mowa o tym, że jakiś czas po wojnie "król północy" zawróci do swej ziemi, a potem w czasie wyznaczonym powróci, inni komentatorzy nawet nie próbowali wyjaśniać. Zupełnie bowiem nie pasowały do ich błędnych interpretacji.

W roku 1882 Wielka Brytania rozciągnęła wpływy na Egipt i przejęła rolę "króla południa". Mniej więcej w tym samym czasie Rosja zajęła pozycję "króla północy", rozciągając wpływy na terytoria, które wcześniej należały do Seleukosa I (Daniela 11:27). Nie jestem prorokiem. Poważnie jednak traktuję Biblię i jej proroctwa. Analizuje je od 40 lat, dlatego mam do nich pełne zaufanie.

Portret użytkownika Zenek

"I powróci [król północy] do

"I powróci [król północy] do ziemi swej z dobrami ruchomymi wielkimi"
- to oznacza iz INDOEUROPEJCZYCY powrócą na swoje pradawne terytoria a sięgały one wraz z całym Bliskim Wschodem do połowy Afryki. I gdzie się wtedy podzieją te nazistowskie przygłupy od yahwe?

Portret użytkownika nowy

Żydzi NIE SĄ narodem

Żydzi NIE SĄ narodem wybranym, gdyż Bóg wszystkie swe dzieci kocha jednakowo. Tak w ogóle to zupełnie inaczej rozumiem Pismo Święte. Na pewno nie tak jak wszyscy. Zupełnie inczej. Poza tym ileś tam tysięcy lat temu na terenach "Palestyny" żyli nie tylko Żydzi. Bezsporna jest jednak jedna prawda której świat nie chce dostrzec. Minowicie zagrożenie fanatyzmem islamskim, który rozlewa się jak rak po Europie. Niestety każdy rodzaj fanatyzmu jest największym zagrożeniem dla wolności człowieka. Szczególnym zagrożeniem jest jednak fanatyzm religijny (ten żydowski ortodoksyjny również). Bóg stworzył człowieka WOLNYM!. Gdyby każdy o tym pamiętał nie byłoby na świecie wojen i administracji. Każego dnia dziękuję Bogu, że mogę żyć w kraju, któremu może i daleko do ideału, tak jak jego rządzącym, którzy sprzedali Polskę i siebie za judaszowe srebrniki; jednak tu nikt nie ośmieli się mi rozkazać, aby moja żona założyła jakąś szmatę na głowę i była podczłowiekiem bez żadnych praw.Nikt nie powie mi że mam chodzic do kościoła. Nikt nie ukamienuje kobiety która się rozwiodła z pijakiem, który się nad nią znęcał irozpoczeła nowe życie z innym. A tak w ogóle - na świecie są setki religii, a ogromna większość z nich mówi, że Bóg jest jeden. To powiedzcie mi Wy-uczeni w Piśmie: którą z nich stworzył Bóg? Powiedzcie mi to a zaraz się przechrzczę z chrześcijanina na tę jedyną....co?. Otóż żadnej z nich nie stworzył Bóg.

Portret użytkownika MajaVeritas

nowy napisał: Żydzi NIE SĄ

nowy wrote:

Żydzi NIE SĄ narodem wybranym, gdyż Bóg wszystkie swe dzieci kocha jednakowo. Tak w ogóle to zupełnie inaczej rozumiem Pismo Święte. Na pewno nie tak jak wszyscy. Zupełnie inczej. Poza tym ileś tam tysięcy lat temu na terenach "Palestyny" żyli nie tylko Żydzi. Bezsporna jest jednak jedna prawda której świat nie chce dostrzec. Minowicie zagrożenie fanatyzmem islamskim, który rozlewa się jak rak po Europie. Niestety każdy rodzaj fanatyzmu jest największym zagrożeniem dla wolności człowieka. Szczególnym zagrożeniem jest jednak fanatyzm religijny (ten żydowski ortodoksyjny również). Bóg stworzył człowieka WOLNYM!. Gdyby każdy o tym pamiętał nie byłoby na świecie wojen i administracji. Każego dnia dziękuję Bogu, że mogę żyć w kraju, któremu może i daleko do ideału, tak jak jego rządzącym, którzy sprzedali Polskę i siebie za judaszowe srebrniki; jednak tu nikt nie ośmieli się mi rozkazać, aby moja żona założyła jakąś szmatę na głowę i była podczłowiekiem bez żadnych praw.Nikt nie powie mi że mam chodzic do kościoła. Nikt nie ukamienuje kobiety która się rozwiodła z pijakiem, który się nad nią znęcał irozpoczeła nowe życie z innym. A tak w ogóle - na świecie są setki religii, a ogromna większość z nich mówi, że Bóg jest jeden. To powiedzcie mi Wy-uczeni w Piśmie: którą z nich stworzył Bóg? Powiedzcie mi to a zaraz się przechrzczę z chrześcijanina na tę jedyną....co?. Otóż żadnej z nich nie stworzył Bóg.

 
Dlaczego inni mają za Ciebie odrabiac pracę domową? To Twoje zbawienie Smile "szukajcie a znajdziecie",pozdrawiam Smile

"...i poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli ".

Portret użytkownika naświadectwo

system nauk i przykazań

system nauk i przykazań miłości jest zawarty w biblii, szczególnie w nowym testamencie wg którego odczytuje się stary testament. Błędną nauką jest mówienie, że wszyscy wierzą w tego samego Boga, Bóg chrześcijan a Bóg np islamu to nie jest to samo, biblia to nie koran
, wszystko praktycznie jest inne, podobnie jest gdy sie porówna nauki biblijne z innymi religiami czy biblię z księgami innych religii

Strony

Skomentuj