Izrael wycofuje ambasadora ze Szwecji z powodu uznania Palestyny

Kategorie: 

Izrael podjął decyzję o wycofaniu swojego ambasadora ze Szwecji, po tym , jak władze w Sztokholmie ogłosiły uznanie państwa palestyńskiego. Informację taką podaje Agence France – Presse.

 

Zgodnie z przewidywaniami, Izrael postanowił zastosować retorsje dyplomatyczne.

„Odzwierciedla to naszą irytację takiego bezużytecznego rozwiązania, które nie przyczynia się do normalizacji negocjacji" - powiedział Emmanuel Nachshon, sekretarz prasowy Ministerstwa Spraw Zagranicznych Izraela.

03 października 2014 roku ogłoszono, że Szwecja uznaje Palestynę. Później władze w Waszyngtonie powiedziały, że Szwecja zbyt pośpiesznie podjęła taką decyzję. Jednak w dniu 30 października rząd Szwecji oficjalnie uznał państwo Palestyna.

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Grzegorz

Można nie lubić arabów ale w

Można nie lubić arabów ale w Palestynie żyją też normalnie ludzi, nie tylko terroryści. Tak na marginesie, to w Palestynie nie było tych tak zwanych terrorystów do puki im żydki siłą nie wydarli ziemi i nie zaczęłi ich wyżynać.W Palestynie żydowskie czołgi jeżdżące po palestyńskich dzieciach i kobietach to codzienność.
Żydowska propaganda zadaje sobie wiele trudu, aby nie dopuszczać do publikacji materiałów na ten temat, jednak na szczęście nie udaje im się wszystkiego ukryć. Co jakiś czas są publikowane filmy na youtube i innych portalach pokazujące co ci żydowscy faszyści robią z ludźmi. Są one co prawda szybko usuwane zaraz jednak kto szuka ten znajdzie.
Co do uznania przez Szwecję Palestyny jako Państwa to wielki plus dla nich. My Polacy także powinniśmy kje uznać. Polskojęzyczny rząd niech się wali na ryj, wystarczy że my ludzie, Polacy uznamy Palestynę jako Państwo. Że żydki się i na nas obrażą?, że odwołają swojego ambasadora? Krzyż mu na drogę. Niech tylko zabierze ze sobą tych wykolejeńców, których tak bardzo bronią, jak pedofilów, genderowców, homosi i innych zboczeńców.
Szwedzi, a zarówno my Polacy powinniśmy zbojkotować i przestać kupować produkty, które produkowane są w fabrykach, których właścicielami są żydki. Przestańmy czytać ich prasę jak Gazeta Wybiórcza michnika, czy Nie urbana, oglądać ich telewizje jak TVN itd. itd. Wyjdzie nam to tylko na zdrowie.

“Ere many generations pass; our machinery will be driven by a power obtainable at any point in the universe.” – Nikola Tesla

Portret użytkownika danielov

Wreszcie ktoś się

Wreszcie ktoś się przeciwstawił tym żydom! Brawa dla szwecji. dzisiaj Szwecja jutro cały świat! szkoda że polski zżydzialy rząd nie postąpi jak nasi bracia z północy ale sie temu nie dziwie

Portret użytkownika ernesteK

Każdy Polak powinien uznać

Każdy Polak powinien uznać Palestynę, tak samo walczyli o swój kraj żołnierze AK. Wejdźcie na stronę robertbrzoza.pl opisał Izrael jako Bestię z 7 głowami(państwa sojusznik) kto się nie pokłoni przed Antychrystem(Izraelem) będzie prześladowany i zniszczony.

Portret użytkownika ernesteK

Każdy Polak powinien uznać

Każdy Polak powinien uznać Palestynę, tak samo walczyli o swój kraj żołnierze AK. Wejdźcie na stronę robertbrzoza.pl opisał Izrael jako Bestię z 7 głowami(państwa sojusznik) kto się nie pokłoni przed Antychrystem(Izraelem) będzie prześladowany i zniszczony.

Portret użytkownika achiles

Pełna zgoda, miał rację

Pełna zgoda, miał rację Prezydent ChRL gdy mówił, że fabryki, które z zachodu wyjechały już nigdy tam nie wrócą. Mamy pierwszy współczesny przypadek upadku całej cywilizacji. Do tej pory nam się wydaje, że wszystkie poprzednie cywilizacje mogły upaść ale naszej to nie dotyczy. Pewnie mieszkańcy tych poprzednich też tak myśleli. Europa będzie już tylko zdychać a problemy z południa, jak niegdyś cywilizacja, będą się rozszerzać na północ. Potem przeskoczą Atlantyk i zdmuchną „nowy Rzym”. Alternatywy nie ma, koło historii musi się zamknąć. Jest jednak pewna iskierka nadziei. Na gruzach industrialnej cywilizacji można zbudować nową, która i tak prędzej czy później gdzieś powstanie. Bo jak to wielokrotnie pisałem, model społeczeństwa opętanego ekonomią, opierającego się o masowe wytwarzanie dóbr konsumpcyjnych właśnie zdycha pod swoim własnym ciężarem. Alternatywą jest post industrialne społeczeństwo o ograniczonej konsumpcji. Ale problem w tym, że kapitalizm napędza wyłącznie rosnąca konsumpcja i system ten jej zmniejszenia nie wytrzyma. Więc pora na, no właśnie na co, Europejski KALIFAT  ?

Portret użytkownika Skaria

Szwecja tak się boi tych

Szwecja tak się boi tych swoich Arabów, ze uznalaby diabła z piekła rodem, żeby sobie zasłużyć na trochę spokoju. Ale nic im to nie da. Zastanawiam się co się stało z tym dumnym narodem. A wy nie patrzcie tak krotkowzrocznie, bo jeszcze nie wiecie z kim wam się przyjdzie sprzymiezyc.

Strony

Skomentuj