Izrael współpracuje z syryjskimi terrorystami

Kategorie: 

Źródło: www.presstv.ir
Pojawia się coraz więcej informacji o terrorystach z Syrii oraz o tym kto ich właściwie wspiera w walce z prezydentem Baszarem al-Assadem. Wiele wskazuje na to, że wojna domowa została wywołana celowo aby Zachód mógł obalić władze i umieścić tam własny, marionetkowy rząd, podobnie jak to miało miejsce w Iranie w 1953 roku.

 

Irańska telewizja Press TV powiadomiła, że Izrael zagroził jej korespondentowi z Syrii. Reporter uwiecznił na zdjęciach rozmawiających ze sobą uzbrojonych terrorystów z organizacji Front al-Nusra oraz izraelskich żołnierzy. Do spotkania miało dojść na okupowanych Wzgórzach Golan.

Źródło: www.presstv.ir

Rząd w Izraelu zawsze utrzymywał, że kraj nie bierze żadnego udziału w konflikcie zbrojnym w Syrii. Tymczasem ujawnione kilka miesięcy temu raporty ONZ wskazują, że Izraelskie Siły Obronne (IDF) wielokrotnie nawiązywały kontakt z rebeliantami na granicy izraelsko-syryjskiej. Co więcej, bojownicy otrzymują wsparcie militarne oraz medyczne.

 

Dla przeciętnego człowieka sytuacja w Syrii może wyglądać dość dziwnie - z jednej strony, Stany Zjednoczone walczą z terrorystami i wszystkie media piszą na ten temat. Jednak z drugiej strony widzimy, że Izrael wspomaga opozycjonistów a nawet terrorystów z Syrii, natomiast światowe media nie chcą tego nawet komentować.

 

 

Źródło: http://www.presstv.ir/Detail/2015/03/06/400561/Israel-threatens-PressTV-Syria-reporter

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika nalepka

żydzi, żydzi każdy normalny

żydzi, żydzi każdy normalny człowiek się was brzydzi!!!

Dobrze że coraz więcej wypływa takich informacji. Ludzie widzą i wiedzą o tych pasożytach i niszczycielach coraz więcej.  Czasami naprawdę mam wrażenie że żydki to stworzenia nie z tej Ziemi... Niesamowite -ale w negatywnym słowa znaczeniu- jest to jak oni łatwo skłucają ludzi a wrazie czego to kota ogonem odwrócą jak nikt.

 

Portret użytkownika Zenek :)

Od dawna wiadomo iz ta

Od dawna wiadomo iz ta gestapowska kolonia pustynnych nazistów prowadzi tam dla swoich terrorystów walczących o Wielki iSSrael zarówno jadalnie, jak i punkty medyczne w tym szpitale polowe, jak i punkt serwisowy w tym zaopatrywanie tych żydowskich terrorystów w amunicje jak i ostrzeliwuje wojska syryjskie jak te się zbliżają w pościgu za tymi gestapowko-torowymi bandytami pod granicę. Od kilku lat tak robią więc to nic nowego. Nawet sarin jaki użyto w antyasadowych prowokacjach dostarczyli swoim "partyzantom" via Wrzgórza Golan. Oficjalne reportaże o tym były.

Portret użytkownika jacek

Z tego wynika, że tak zwany

Z tego wynika, że tak zwany terroryzm to nic innego jak walka jednego rządu z drugim, a tylko nam ludziom wmawia się , że są jacyś terroryści. Wg mnie każdy kraj który atakuje drugi można uznać za terrorystę, a nie tylko tych co podkładają bomby. Przecież w kazdym wywołanym konflikcie giną cywile. Więc nie ma terrorystów a strefy wpływu: USA, Rosja, Niemcy , Chiny czy Iran niczym się nie różnią bo jedni i drudzy walczą o wpływy. A zwykli obywatele są również terrorystami bo opłacają podatkami zapędy tych państw. I tak się koło zamyka.

Portret użytkownika SurvivorMan

Taka prawda... Tylko że to

Taka prawda... Tylko że to jest trochę tak jak z drukowaniem pieniędzy... Ty czy ja wyłapalibyśmy za taki numer "ćwiarę"... Banksterzy i politycy mogą drukować ile wlezie i to bez żadnego pokrycia... Tu analogicznie mamy podobną sytuację... LEGALNY TERRORYZM!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Skomentuj