Izrael wprowadza covidowe elektroniczne bransoletki śledzące

Kategorie: 

Źródło: Własne

Nowy Porządek Świata zwany też Nowym Ładem, jest już tuż za zakrętem i właśnie zaczyna się ujawniać. W awangardzie jego implementacji znalazł się nieoczekiwanie Izrael, który już wprowadził szereg sanitarnie tłumaczonych działań dyskryminacyjnych. 

 

Izrael przoduje obecnie w koronawirusowym zamordyzmie i stanowi rodzaj pilotażu dla innych. To co dzieje się tam, za jakiś czas dzieje się i u nas. To właśnie w tym tropikalnym kraju wprowadzono szczepienia na szeroką skalę i to tam jest też największy na świecie procent populacji wyszczepionej przeciwko Covid-19.

 

Państwo żydowskie jest też prekursorem tworzenia specjalnych przepustek dla zaszczepionych, zwanych też paszportami szczepień. Wprowadzono tam z tego powodu coś w rodzaju sanitarnego apartheid, wydzielając przestrzeń publiczną wyłącznie dla zaszczepionych. 

 

Ta oczywista dyskryminacja przypomina poczynania Niemców w okupowanej Polsce gdy powstawały restauracje tylko dla Niemców i jeździły tramwaje "Nur fur Deutsche". W wersji izraelskiej są to narazie między innymi specjalne zielone leżaki na plażach z których mogą korzystać wyłącznie zaszczepieni. To samo dotyczy różnego rodzaju usług. Paszport sanitarny potwierdzający wykonanie szczepienia będzie umożliwiał korzystanie z nich.

Jakby tego było mało rząd Izraela postanowił upublicznić dane osób, które odmawiają poddania się szczepieniu. W ten sposób postanowiono ostracyzmen wywrzeć presję na buntownikach, którzy twierdzą, że nie chcą być szczurami doświadczalnymi testującymi nowe szczepionki. To upublicznienie ma wywołać nacisk na tych ludzi i skłonić ich do wstrzyknięcia sobie tych preparatów mimo wątpliwości. 

 

Ale to nie wszytko. Zamordyści z Izraela wpadli też na pomysł jak skutecznie umieścić w aresztach domowych dowolną ilość osób przylatujących do tego kraju.  Chodzi o bransoletkę, którą podróżujący wracający z zagranicy mogą założyć już na granicy.

 

Ma ona stać się urządzeniem, które ma powiadamiać o obowiązku izolowania się. Bransoletki zaczęto wczoraj rozdawać na lotnisku Ben Guriona.

 

Dotychczas w Izraelu podróżni wracający z innych krajów musieli spędzać 2 tygodnie w hotelach opłacanych przez rząd. Od teraz osoby chcące odbywać izolację w domu będą musiały mieć taką bransoletkę, smarfon oraz specjalny tracker śledzący nasze ruchy w domu. Gdyby ktoś zdjął bransoletkę lub odszedł od domowego systemu,  władze będą o tym natychmiast poinformowane.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Quark

Jak dla mnie to oni mogą

Jak dla mnie to oni mogą sobie nawet przymusową kastrację ogłosić , co nas to obchodzi ? My tu w Polsce - naszej prastarej Lechii - mamy swoje sprawy do rozwiązania . Trzeba nam tu pilnować , żeby jakieś ŁAJZY burdlu nie narobiły ! Jak już mówiłem "zło" się panoszy bo "dobro" pozostaje bierne i "tolerancjne" a to równia pochyła ku "złej zmianie". A najważniejsze co zwykli polacy mogą zrobić to dobrze (!) wychować swoje dzieci bo to one są przyszłością tego narodu. https://profeto.pl/wezwanie-do-radykalizmu-2

Portret użytkownika Nikd wazny

Odnosze wraze ie ze

Odnosze wraze ie ze eurovision 2019 nawiazuje do aktualnej sytuacji na koncu przedstawienia widac pare kroczaca po schodah z flaga izraela i palestyny nadejscie mesjasza? Nowa rzeczywistosc tylko dla wybranych wladcow swiata

Portret użytkownika maniek II

...to chazarskie państfo nie

...to chazarskie państfo nie potrafi zyc bez murow - gett i innych  swoich zbrodniczych "wynalazkóf" - co  z przestrzeni wiekow -  widać!!

...no ale zbliza sie holokaust  i wpadna do dołu z wapnem - bedzie jakis chętny i sprawiedliwy do ratowania tego tałatajstwa??!!...

https://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/160569,druga-norymberga-dla-covidowych-zbrodniarzy

cyt...

Dzięki pozwowi kalifornijskiemu, Fuellmich uzyska globalne uniwersalne narzędzie egzekwowania orzeczeń sądowych.

Jak podkreślałem w każdej z mych ostatnich publikacji sytuacja z mityczną pandemią zaszła już tak daleko, że tylko zdecydowane zmasowane działania w skali globalnej dają jeszcze szansę na odwrócenie tej dynamiki i uratowanie Ludzkości przed zagładą.

 

Atut w tym zakresie stanowi inicjatywa niemieckiego prawnika będącego od dwu dekad również członkiem kalifornijskiej palestry Reinera Fuellmicha. Koncepcję działania anonsuje on w poniższym 11 minutowym video.

 

Fuellmich nie krępuje się w słowach nazywając całą covidową mistyfikację „zbrodnią przeciw Ludzkości”. Miast wdawać się w zawiłe dywagację na temat epidemiologii, statystyk i tym podobnych szczegółów, stwierdza wprost, że żadnej pandemii nie było i nie ma, a śmierć, choroby i inne nieszczęścia spowodowane są bezpośrednio celowymi działaniami na szkodę społeczeństw dla niepoznaki  maskowanymi „wymogami sanitarnymi”.

W procesie, który wraz z grupą kolegów z palestry, zamierza wytoczyć, korporacjom, organizacjom, oraz indywidualnym osobom, dokaże prawdziwości powyższych stwierdzeń.

 

Pozwy procesowe złożone zostaną w Niemczech i Kalifornii. Fuellmich twierdzi, że sprawcy tej zbrodni, z pełną świadomością wybrali Niemcy na zalążek swego spisku, zdając sobie sprawę z wyjątkowej spolegliwości Niemców w odniesieniu do władzy i jej nakazów.

 

Dzięki pozwowi kalifornijskiemu, Fuellmich uzyska globalne uniwersalne narzędzie egzekwowania orzeczeń sądowych, którym jest w anglosaskim prawodawstwie tzw. „class action law suits” (pozew zbiorowy: https://en.wikipedia.org/wiki/Class_action).  Umożliwia on niewielkiej grupie powodów (https://www.infor.pl/prawo/pozwy/slownik/82911,Powod.html)  reprezentować wszystkich poszkodowanych nawet w skali globalnej....   https://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/160569,druga-norymberga-dla-covidowych-zbrodniarzy

 

 

 

 

 

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Głośniej o tym ! Jeszcze

Głośniej o tym ! Jeszcze głośniej!

To może stada baranów przypomną sobie, że są ludźmi, a nie bydłem rzeźnym. Ludźmi, którzy mogą wziąć do ręki pałę i wywalczyć przestrzeń do godnego życia.

No chyba, że wolą wgrać sobie system operacyjny typu Windows i modyfikator DNA.

"Oto wielkie pytanie, dlaczego jesteś zmuszany do przyjęcia szczepionki, która nie jest nawet szczepionką, jest to modyfikator RNA i system operacyjny, nikt nie ma izolatu do wykonania szczepionki, główne laboratoria i uniwersytety nie mogą go znaleźć tylko zwykła grypa A / B, czy nawet CDC nie ma izolatu? Czy wiesz, że większość zwierząt testowych zmarła wkrótce po wstrzyknięciu, inne zmarły później, ponieważ ich układ odpornościowy przeszedł w nadbieg?"

Stąd:

https://kochanezdrowie.blogspot.com/2021/03/httpsoperationdisclosureofficialcom2021.html?q=med

Akurat tej sqrwiałej nacji w ogóle mi nie szkoda. Parch parchowi parchem.

Portret użytkownika antyryt

Zobaczcie, że pastwisko już

Zobaczcie, że pastwisko już jest ogrodzone,
lecz owieczki jeszcze nie są zaniepokojone.
Do tej pory baca tylko golarki używał,
lecz tym razem jakby noża nadużywał.
Niby nóż schowany dobrze za pazuchą,
ale teraz skończy się baranią juchą.

Możecie sobie, barany, śpiewać to codziennie zamiast godzinek. Może wasze IQ zejdzie z wartości urojonych do rzeczywistych i zauważycie, jak jesteście robieni w chuja.
Jak się nie zaczniecie bronić, to za kilkaset lat wasze "usprawnione" klony będą czytały o tym jak: "ludzkość o mało nie wyginęła z powodu śmiertelnego wirusa, ale jakiś korporacyjny Noe przypadkiem zbudował bank nasion na Biegunie, drugi zebrał podstępem DNA ze wszystkich Kontynentów, a trzeci wymyślił sczepionkę, przez co ludzkość barania nie wyginęła jak Neandertalczycy".
Wasze klony, za kilkaset lat, będą o tym czytały ocenzurowane informacje tak jak wy teraz czytacie o Atlantydzie, Sodomie, Gomorze, Sumerach, Sfinksie, Nazca i tysiącach innych rzeczy jak podwodne miasta sprzed tysięcy lat. A jeżeli jakimś cudem przetrwa jakiś procesor, który się nie rozpadł w piaskach - to będzie uznany za "obiekt kultu, który zbudowano, aby miliardy ludzi mogły za jego pośrednictwem oddawać cześć bogom", chyba, że prościej będzie zabronić badań tak jak teraz wykopalisk.
No więc: budzimy się, barany! Otwieramy ślepka, rozglądamy się, stwierdzamy, że to co do tej pory wmawiano jako cel i sens życia to chuj, a wokoło są rzeczy miliony razy ciekawsze i wartościowsze.
Budzimy się, baranki! Budzimy się, bo tylko ten "obecny sort ludzki" _przypadkiem_ posiada gen pozwalający szerzej dostrzec rzeczywistość i uzyskać niezależność. Niestety, ale ten gen już został rozpracowany i jest systematycznie niszczony i Nikt już nie pozwoli na kolejne takie niedopatrzenie przez tysiące lat.
Dalej! Budzimy się i i rozglądamy wokoło jak dzieci nieskażone tresurą pokoleń, ciekawskie, szukające dobra, równowagi, współpracy, wiedzy. I radzę się pospieszyć, bo gen pozwalający na takie rzeczy jest już rozpracowany i będzie zniszczony w ciągu kilku lat.

 

 

Strony

Skomentuj