Izrael posiada siatkę tajnych agentów w Iranie, którzy mogli sprowokować zamieszki

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Protesty w Iranie wciąż nie ustają. Od 28 grudnia służby porządkowe aresztowały ponad tysiąc ludzi, choć jeden z irańskich polityków wskazał, że liczba ta jest w rzeczywistości niemal 4 razy większa. Teheran sugeruje, że wśród zatrzymanych mogą być zagraniczni agenci, którzy wszczynali zamieszki i zaprowadzali celowy chaos w kraju z zamiarem obalenia islamskiej republiki.

 

Podczas gdy rząd wskazuje palcem na winnych tej sytuacji, Arabia Saudyjska, Izrael i Stany Zjednoczone wyraźnie odrzucają wszelkie oskarżenia a z drugiej strony otwarcie mówi się o przewrocie. Kilka dni temu na stacji Fox News zasugerowano nawet dostarczanie broni dla irańskiej "opozycji", która w ten sposób mogłaby się postawić policji i wojsku.

Szef agencji wywiadowczej Mosad, Yossi Cohen powiedział, że Izrael przygląda się aktywności Iranu na całym Bliskim Wschodzie i posiada "oczy i uszy, nawet wewnątrz Iranu". Dodał również, że obecne niepokoje społeczne raczej nie doprowadzą do przewrotu w chwili obecnej, ale masowy ruch społeczny może tego dokonać w przyszłości.

 

Mosad, agencja odpowiedzialna za operacje specjalne i wywiad potwierdziła tym samym, że posiada swoich agentów w Iranie. Jest to zresztą fakt, o którym mało się mówi. Dwa miesiące temu władze Islamskiej Republiki Iranu skazały na karę śmierci potencjalnego szpiega Mosadu, którego oskarżono o udział w zabójstwach naukowców pracujących przy programie nuklearnym. W przeszłości Barack Obama, który chciał za wszelką cenę podpisać porozumienie nuklearne domagał się, aby izraelscy agenci przestali atakować irańskich naukowców.

 

Podczas gdy Stany Zjednoczone stale krytykują Iran za masowe aresztowania protestujących i chuliganów, najwyższy duchowny ajatollah Ali Chamenei przekazał, aby Donald Trump i jego rząd skupił się lepiej na głodujących i bezdomnych w swoim kraju. Zwrócił również uwagę, że każdego roku amerykańska policja zabija setki ludzi - w całym 2017 roku było to niemal tysiąc osób. Władze USA wskazują więc palcem na masowe zatrzymania i śmierć ponad 21 Irańczyków podczas protestów i zamieszek, choć same nie potrafią zapanować nad wydarzeniami na terenie swojego kraju i jeszcze zachęcają, a być może nawet pracują na rzecz obalenia niewygodnego rządu. Skoro przewrotu w Iranie dokonano już w 1953 roku, a podobne zabiegi miały miejsce w wielu innych państwach to zapewne nic nie stoi na przeszkodzie, aby agencja CIA czy Mosad dokonała tej samej operacji również i dziś.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Nigdy jeszcze tak niewielu nie zniszczyło tak wiele u tak licznych. 1051 lat wiary w cud - dziki kraj, ciemny lud...

Portret użytkownika Akamai

No tak...

No tak...

Czytałem o ich wyczynach, których nie powstydziłby się nawet Chuck Norris. Smile

Agenci Mossadu nie potrafią niczego więcej niż agenci innych służb.

Może poza jednym. Potrafią lepiej zmyślać.

Ale to jest ich narodowa cecha.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika ronin

izrael liczy ze kiedys

izrael liczy ze kiedys wahadlo w iranie wychyli sie w druga strone i beda mieli wtedy mozliwosc zrobienia rewolty ale nie przewidzieli ze ich czas jest krotszy i ze wczesniej u nich dojdzie do zmian ktore wyrzuca gadoidow.

Portret użytkownika lipka

To dopiero odkrycie Ameryki,

To dopiero odkrycie Ameryki, że Israel ma agentów, u nich każdy kto czuje się żydem jest agentem. Książka "Szpiedzy Gideona tajna historia mosadu" może uchylić rąbka tajemnicy i rozświetlić na chwilę mrok i mroczną historię służb.

Portret użytkownika TAL-BAU-SYSTEM  (Wymiana pogladow a nie slowne przepychanki)

Izrael posiada siatke agentow

Izrael posiada siatke agentow wszedzie, to oni decyduja o polityce danego kraju.

Co laczy pseudo zamachy w Niemczech, Francji i Anglii??? 

Izrael w rewanżu za działania Palestyńczyków w ONZ zapowiedział budowę osiedli na terytoriach okupowanych. Osiedla te mają się znaleźć jednak po stronie Izraela, zgodnie z projektem zamiany ziem, na których większość ludności stanowią osadnicy żydowscy. Wielka Brytania, Francja, Niemcy i Portugalia wyraziły we wspólnym oświadczeniu zdecydowany sprzeciw wobec planów budowy osiedli, nazywając decyzję władz Izraela „niszczycielską”.

 

Część państw europejskich – Francja, Wielka Brytania, Niemcy, Włochy czy Szwecja – sprzedaje broń i technologie wojskowe do państw arabskich i Iranu, co jest powodem napięć na linii Izrael-Europa oraz Stany Zjednoczone-Europa. Pamiętnym gestem było zniesienie embarga przez UE na dostawy broni dla Syrii w 1994 roku, kiedy to tajemnicą poliszynela była produkcja broni chemicznej przez to państwo oraz kupowanie przez nie rakiet średniego zasięgu od Korei Północnej.

 

W ostatnich latach Izraelczycy mieli wiele okazji do tego, aby kolejny raz przekonać się, jak bardzo Europa wspiera ich przeciwnika. Głosowanie nad statusem Palestyny jako państwa-obserwatora w ONZ okazało się ogromną porażką Izraela na polu współpracy z Europą. Spośród wszystkich państw europejskich jedynie Czechy zagłosowały przeciwko inicjatywie Mahmuda Abbasa, prezydenta Autonomii. Inicjatywa ta torpeduje jakiekolwiek negocjacje pokojowe, gdyż zgodnie z art. 31 porozumień z Oslo, żadna ze stron nie może podejmować działań, które zmieniałyby status Zachodniego Brzegu i Strefy Gazy bez wcześniejszych negocjacji. Zgodnie z tymi zapisami, Palestyńczycy zerwali porozumienia z Oslo, które stanowiły podstawę procesu pokojowego w ciągu ostatnich dwóch dekad, a państwa Europy przyklasnęły tym działaniom, głosując „za”.

Portret użytkownika inzynier magister

Akamai masz rację diaspora

Akamai masz rację diaspora NWO jest wszędzie, już nawet nie mogą wlepić kary agenturze medialnej NWO ! "

Przewodniczący KRRiT uchylił decyzję z 11 grudnia 2017 roku w sprawie TVN i zapowiedział stworzenie Medialnego Okrągłego Stołu.Jak podano "po zapoznaniu się ze stanowiskami strony społecznej oraz dodatkowych analizach i argumentach przedstawionych przez zainteresowaną stronę" przewodniczący KRRiT postanowił uchylić decyzję z dnia 11 grudnia 2017 r. ws. nałożenia kary na spółkę TVN SA.Kołodziejski zapowiedział także stworzenie Okrągłego Stołu Medialnego przy KRRiT z udziałem środowisk dziennikarskich, naukowych oraz z aktywnym uczestnictwem nadawców."

Juz nawet na Niezalezna.pl ludzie się kapują co jest grane ! nirestety moderator wszystko wywala co nie po lini NWO !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Pędnik-NieŁągiewki

Jak to - skąd biorą agentów?

Jak to - skąd biorą agentów? Np. w Polsce - i w każdym innym k'Raju dla MoSSadu - są to miejscowi "Polacy-patrioci" żyjący w permanentnym dylemacie lojalności: być wiernymi krajowi który ich żywi i broni, czy swojej prawdziwej ojczyźnie - syjonazistowskiemu Srulsrahellowi? Tacy "agenci wpływu" czy jak kto woli "śpiochy" zasiadają w najwyższych decyzyjno-ustawodawczych gremiach krajów przez syjonazistów metodą pełzających faktów dokonywanych kiedy Narody śpią, zniewalanych, wykupywanych i stopniowo, pod "pierzynką" kneblerskich ustaw jak ta o "mowie nienawiści", o zakazie antysyjonazizmu,  pochłanianych przez żydowską mniejszość, vide Polska, a właściwie to już Polin, gdzie kolejni żydo-prezydenci i żydo-premierzy oficjalnie i w Pałacach Wadzy obchodzą akurat żydowskie a nie karaimskie, ukraińskie czy eskimoskie święta. Gdzie pejsaci i ukapelusieni chasydzi z Gmachów Wadzy, vide Sejm i Senat nie wyłażą (gdzie kwitną prosrulsrahell'skie lobby a ministrów raczy kolacyjkami niejaki Daniels w towarzystwie rebe Schudraka!) bo i po co skoro "jutro i pojutrze i za 3 dni" kolejne syjonazistowskie święto a doradzać nieporadnym polaczkom trzeba 24 h/dobę i jeszcze w szabat tak, by tym prędzej ich kraje w żydowskie ręce popadły...

Nigdy jeszcze tak niewielu nie zniszczyło tak wiele u tak licznych. 1051 lat wiary w cud - dziki kraj, ciemny lud...

Portret użytkownika lommo

Ogólnie temat o Iranie ,a tu

Ogólnie temat o Iranie ,a tu pisanie o Ukrainie. Ale jeśli już to trzymając się faktów to państwo ma jakieś jednak długie tradycje. Przez kilkaset lat p.n.e istaniało niewolnicze państwo scytyjskie, tzn. wąskie grupy bogaczy i niewolnicy im usługujący. To pod tym względem niewiele się tak jakby zmieniło bo są tam oligarchowie i wieksza część bidoków. Państwo to miało tylko kilka miast za to dużych i z bardzo rozwiniętą i zaawansowaną produkcją. Tylko te miasta leżały bardziej na północy dziś poza granicami Ukrainy, a reszta kraju to koczowniczy tryb życia , lato z wozami i stadami szli trochę na północ , na zimę schodzili na południe aż do Krymu. Właśnie tamto państwo zostało najechane przez Persów czyli Irańczyków którzy byli wstrząśnieci tym że nie mogli pokonać państwa scytyjskiego z powodu koczowniczego stylu życia. Ten najazd perski miał pośrednio straszne konsekwencje dla ziem polskich bo wycofujący się Scytowie całkowicie zdewastowali  obecną wtedy na ziemiach polskich kulturę łużycką niszcząc wiekszość grodów i wywożąc wszytko co się dało.

Strony

Skomentuj