Izrael może wkrótce ogłosić kolejny lockdown

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Izrael odnotowuje wzrost zakażeń koronawirusem, choć większość populacji została zaszczepiona. Rząd przestał już mówić o szczepieniach i zaleca, aby obywatele zachowywali się "odpowiedzialnie". Jeśli dzienna liczba zakażeń będzie rosnąć, Izrael może ogłosić kolejny lockdown.

 

Jeszcze niedawno Izrael stawiany był za przykład państwa, który doskonale radzi sobie z pandemią. Szybka realizacja programu szczepień miała zapewnić mieszkańcom skuteczną ochronę przed koronawirusem. Kraj w pewnym momencie zniósł obostrzenia i ogłosił sukces. Wydawałoby się, że Izrael jako pierwszy powróci do normalności.

 

Mimo zaszczepienia ponad 85 proc. populacji Izrael ma teraz problem z mutacją Delta koronawirusa. We wtorek potwierdzono 855 nowych przypadków zakażenia - to najwyższa dzienna liczba zakażeń od 22 marca. Izrael jako pierwszy kraj na świecie zaczął podawać trzecią dawkę szczepionki na COVID-19, choć jak mówił premier Naftali Bennett, szczepionki same nie rozwiążą tego problemu, ponieważ nie zapewniają takiej ochrony przed Deltą, jakiej oczekiwano.

W związku z tym rząd Izraela planuje przywrócić część obostrzeń, a także ograniczyć dostęp do różnych wydarzeń publicznych dla niezaszczepionych. Wcześniej przywrócono nakaz noszenia maseczek w lokalach. Nachman Ash, dyrektor generalny izraelskiego ministerstwa zdrowia powiedział, że kolejny lockdown może zostać ogłoszony na początku września podczas święta Rosz ha-Szana.

 

Przypomnijmy, że część Australii już wprowadziła lockdown z powodu wariantu Delta koronawirusa. Chińskie miasto Ruili zostało zamknięte po wykryciu kilkunastu nowych przypadków zakażenia. Inną strategię obrała Francja, która postanowiła wprowadzić ograniczenia dla niezaszczepionych, a także zmusić pracowników służby zdrowia do zaszczepienia się, choć rozwiązanie to nie sprawdziło się w Izraelu. Natomiast Wielka Brytania, mimo rosnącej liczby nowych zakażeń, już 19 lipca zniesie restrykcje.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika endriu gołota

Dodam że piewrwszą kreację

Dodam że piewrwszą kreację kowidowego cyrku zaprezentowały Chiny W świat poszły filmy na yt To był przekaz tego czego mają się spodziewać inne narody Wszystko jest realizowane na podstawie agendy i wdrażane przez rządy poszczególnych państw które czerpią z tego proifity Ale całość zaczęła się od zadłużenia narodów do takiego stopnia że dług stał się niemożliwy do spłacenia Tak zniewolone państwa  zmuszone zostały do wykonywania poleceń globalistów Zwykli ludzie zostali podzieleni do tego stopnia że nie stanowią żadnego zagrożenia dla wprowadzanych zmian ponieważ nie są w stanie się zjednoczyć aby zawlczyć o swoje prawa i przyszłość Ludzkość przegapiła moment w którym została ugotowana a teraz będziemy się smarzyć

Portret użytkownika ​​​​​euklides

Tak zniewolone państwa 

Tak zniewolone państwa  zmuszone

Państwa to narzędzia wykonywania planu, a nie żadne ofiary. Każde państwo zadłuża społeczeństwo, a nie siebie. Państwa to organizacje zbrodnicze i w całym tym cyrku odgrywają tylko swoją zbrodniczą rolę. Zawsze były i są narzędziem diabła, a każdy kto oddaje pokłon państwu oddaje pokłon diabłu.

Portret użytkownika bullik

ktos po chinsku pod tamtymi

ktos po chinsku pod tamtymi filmikami na poczatku pisal (do czasu) ze to efekt po szcz.na grype sprzed kilku m-cy ze niby tam w Wuhan jakas akcje dla obywateli tam mieli.. bylo to bardzo dziwne - te wszystkie osoby nagle bez objawow co padali na ulicy, targowiskach itd.. kto sledzil wtedy to wie jak to wygladalo.. bylo tez duzo innych zaciemniaczy ze to tel.komorkowe w co niby "spiskowcy" uwierzyli.. i teraz tak czytajac o kolejnych os. znanych - wszyscy na serce(?) i majac w rodzinie/znajomych juz kilku sie tak zastanawiam.. bo oni teraz mieli dziwne nagle rozlegle zawaly, bez ostrzezenia - wujek na fotelu, zona obok nawet nie zauwazyla, myslala ze przysnal.. drugi w domu w kuchni runal przy kolacji.. nie skarzyli sie wczesniej na jakies, bole, dusznosci nic i nagle bum taki zawal.. moj inny wujek mial juz dwa i zawsze przed czul sie juz zle, slabo mial bol w czasie zawalu.. a tu nic - zadnego teatru tylko pyk i bateria siadla.. dziwne, jak ci z tych chinskich filmikow.

Portret użytkownika DarkTech

Nadal uważam że tutaj nie

Nadal uważam że tutaj nie chodzi o żadne szczepienia, ale o znakowanie populacji ludzkiej przeprowadzane pod pretekstem fake-epidemii. Władze poszczególnych państw miały i będą mieć w dupie swoich obywateli, a ich rzekoma troska o dobro kraju i ludności to szopka dla naiwnych. Będą wymyślać kolejne "mutacje" i zabijać ludzi do czasu osiągnięcia swojego celu, czyli oznakowania każdego osobnika na planecie.

Portret użytkownika n

Mocno się z tym zgadzam,

Mocno się z tym zgadzam, masowość tej akcji i powszechność na całym świecie świadczyć może że chodzi o znakowanie bydełka ( cow id). Każdy będzie miał swój unikalny genetyczny znacznik który będzie "świecił" czyli będzie widoczny pod wpływem promieniowania bo takie są właściwości grafenu.

Trudno jednak zakładać że maksymaklny zasięg takiej akcji będzie większy niż 90 %, zawsze pojawią się oporni antyszczepionkowcy. Co wtedy; wypuszczają kolejny wariant wirusa jakiś super delta, który u zaszczepionych może powodować objawy ale jest jakaś szansa ze z tego wyjdą.  W końcu pierwszą dawkę uderzeniową już  dostali.

Natomiast dla pozostałych 10% będzie to infekcja śmiertelna, powiedzą nawet że nie mają na to lekarstwa i nie będą leczyć. Standardowo tel. do Sanepidu, izolacja, respirator i koniec.  W ten sposób 100 minus 10% i zostaną tylko oznakowani. Czy o to chodzi- zobaczymy.

 

 

Strony

Skomentuj