Izrael może się zgodzić na utworzenie państwa Palestyna

Kategorie: 

Źródło: Freedigitalphotos.net
Odwieczny konflikt między Izraelem a Palestyną mógłby zostać rozwiązany, gdyby powstały dwa osobne, niezależne państwa. Państwo żydowskie najwyraźniej rozważa taką decyzję a władze proponują wprowadzenie pierwszych kroków w tym kierunku.

 

Minister Spraw Zagranicznych Avigdor Lieberman najwyraźniej jest zdania, że powstanie niepodległego państwa Palestyny może rozwiązać konflikt. Pomysł ten jest ostatnio popierany przez niektóre kraje europejskie, które symbolicznie uznają istnienie niezależnej Palestyny, oraz przez samą Unię Europejską.

 

Avigdor Lieberman zaproponował aby arabscy mieszkańcy Izraela opuścili kraj, zrzekli się obywatelstwa i udali się do nowej Palestyny w zamian za pomoc finansową. MSZ rozważa również przekazanie północnych obszarów Izraela dla przyszłego państwa Palestyny. W regionie tym większość stanowią Arabowie.

 

Rozważania nad projektem mają miejsce w trakcie dalszych zamieszek między Palestyńczykami a Izraelczykami. Co więcej, premier Benjamin Netanjaju chce aby Izrael był państwem tylko dla Żydów. Sekretarz Stanu USA John Kerry ostrzegł w przeszłości, że państwo żydowskie staje się państwem apartheidu.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika MegaSmart

Cosiek ma pochodzenie

Cosiek ma pochodzenie ich.

Wiem, że narażę się teraz elitom. Obecnie posiadamy tak zaawansowaną technologię nano-maszyn i nano-botów, że technologia RFID wygląda jak kalkulator w porównaniu z iPhone, który niech zostanie Naszym synonimem rozwoju. Obecnie wszczepiane są ludziom (oczywiście w ich niewiedzy) markery w żywności, by móc oszacować wpływ migracji i ustanawiania nowych reguł identyfikacji. Technologia dostępna obywatelom jest nieporównywalnie prostsza od Naszej. Aktualnie rozpylamy markery w atmosferze lecz akcja stała się tak skuteczna, iż zaburzyliśmy harmonię na Ziemi i zmuszeni byliśmy ją ograniczyć z uwagi na wtrącanie się w"interesy" Mantis oraz Plejadian (którzy sa ukryci na Ziemi, pomimo iż wybiliśmy ich do nogi). Nasi włodarze sieją zarazę, która pochłonie ludzkość, która przygotowywana jest na Naszą żywność. Ludzie są masowo otumaniani i hipnotyzowani. Media głównego nurtu przekazują podprogowe informacje, większość telewizji systemowych działa na Naszą korzyść. Jesteśmy niektórzy z ramienia 5 kolumny, ale już nasze skromne antydziałania nie wystarczają. Jesteśmy zmuszeni ulec systemowi. Musicie sami się podnieść, zacząć od wycięcia dostępu do podprogowych informacji całej olbrzymiej masy ludzi. Zacznijcie walkę ze skażoną żywnością, z chemią w niej oraz zanieczyszczaniem atmosfery wokół Was.

Portret użytkownika nonameno

To ścierwo w Polsce opanowało

To ścierwo w Polsce opanowało wszystkie ważne miejsca, podglądają ludzi w Polsce ludzi i inwigilują z balonów geodezyjnych, należących do lobby homoseksualne i syjonistyczne korporacje. Media mają te same urządzenia do podpatrywania ludzi w ich własnych domach, blokach mieszkaniach, co się dzieje na podwórkach. Zwykli Polacy nie zdają sobie z tego sprawy ale oni tak inwigilują i szpiegują bezkarnie ponad prawem. Tak zbierają dane skanują okolicę wiedzą co oglądacie, tworzą seriale z życia wzięte bazując się na czyjejś rodziny życiu. W nocy możecie zauważyć na bezchmurnym niebie te urządzenia szpiegowskie, balony około orbitalne geodezyjne wyposażone są w kamery na podczerwień, podsłuchy laserowe kierunkowe, wszystko zasilane bateriami słonecznymi. Dla lobby homoseksualnego, korporacji syjonistycznej sekty, to są grosze, utrzymać taki sprzęt i ludzi. Osoby z prawicy są pierwsi na liście lub posądzane o antysemityzm lub naraziły się zboczeńcom.
Nawet mogą aktywować mikrofon w waszych urządzeniach by was w domu podsłuchiwać i kamery TV, Laptopa, tableta, smartfona zdalnie tylnym kodem producenta uruchomić, bez włączonej diody obok kamerki. Słynna sprawa z konsolami Microsoft XBOX 360, gdzie przyznano że mikrofon jest cały czas na na słuchu, a gdy podpięta jest do sieci, dźwięk jest gdzieś na serwery wysyłany co u was w domu słychać. Tak samo kinectk od konsoli, ma kod producenta i obraz z waszej kamery z nim może być wysyłany bezpośrednio.
http://niebezpiecznik.pl/post/hasla-backdoory-do-rejestratorow-kamer-monitoringu-cctv/
http://treborok.wordpress.com/sledzenie/
http://www.paranormalne.pl/topic/6096-kamera-widzaca-przez-sciany/

Portret użytkownika pako1205

W tym drugim linku,z aku

W tym drugim linku,z aku Li-Po -to nie jest antena,tylko połączenie z termistorem,kontrolującym temperaturę akumulatora,który musi być oddalony od układu kontroli ładowania.Ten drugi,"dziwny" element,to bezpiecznik,wymagany przy każdym aku tego typu,ponieważ zwarcie na wyjściu akumulatorów Li-Po powoduje w przeważającym procencie ich spuchnięcie i zapłon gazów,co jest wystarczającym powodem,żeby obligatoryjnie był stosowany. Smile

Skomentuj