Izrael od lat eksportował złoto do Korei Północnej, mimo sankcji ONZ

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com
Nałożone w 2006 roku sankcje na Koreę Północną były od samego początku ignorowane przez państwo żydowskie, które mimo zakazu eksportowało złoto i inne dobra do tego kraju. Jest to kolejny przykład który pokazuje, że Izrael stoi ponad wszelkim prawem i może robić co mu się żywnie podoba.

 

Rada Bezpieczeństwa ONZ przyjęła rezolucję 1718 niemal 10 lat temu, gdy północnokoreański reżim przeprowadził pierwszy test nuklearny. Dotyczy ona zakazu improtu i eksportu towarów do Korei Północnej. Dopiero dziś okazuje się, że Izrael w rzeczywistości ani nie odrzucił, ani nie przyjął tej rezolucji. Od 2006 roku sprzedano złoto o łącznej wartości 400 tysięcy dolarów.

 

Dopiero w tym tygodniu Komitet Ekonomiczny Knesetu wprowadził zakaz eksportu wszelkich dóbr do Korei Północnej. Przewodniczący Eitan Cabel wyraził oburzenie, że decyzja w tej sprawie została podjęta dopiero po dekadzie i zwrócił uwagę iż złoto z całą pewnością nie trafia do północnokoreańskiej społeczności, której "nie stać nawet na jedzenie". 

 

Zatem kto otrzymywał to złoto? Izraelowi oczywiście nie grożą żadne konsekwencje, choć sprzedawano złoto i inne dobra od wielu lat do kraju, które ma stanowić zagrożenie dla całego świata przez prowadzony program nuklearny.

 

 

Źródło: https://www.yahoo.com/news/israel-exported-gold-north-korea-154440382.html

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu

loading...


Komentarze

Portret użytkownika Ronson

Tyle (400tys $) to na

Tyle (400tys $) to na inwestycje w złoto wydał mój znajomy... To jakiś żart? Gdyby Izrael sprzedał złoto za 400 milionów $ to można by skrobnąć o tym artykuł a nie pisać o jednym pierścionku dla kochanki Kima.

Portret użytkownika zLo3000

ja bym napisał co myślę o

ja bym napisał co myślę o żydkach i co trzeba z nimi zrobić ale przecież zostane ukarany wyrokiem sądu za to że mam własne zdanie co wasze bliźniacze portale już potwierdziły
a więc wielki fak, zachowam to co myślę dla siebie
i się wcale nie zdziwie jak nie wkleicie tego postu w ramach cenzury

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

Mylicie się obaj. Zydy teraz

Mylicie się obaj. Zydy teraz sraja w gacie, bo tacy jak ja a jest ich wielu, pisze bezpardonowo co o nich myśli i obnaża swoją uzasadnioną nienawiść do tej rasy psów. Trzeba głośno i wyraźnie głosić o nich prawdę o tych talmudycznych psach.

Portret użytkownika Zenek :)

Jak wywalić własnych

Jak wywalić własnych "kooperantów" z zyskownego handlu?

Ogłosić SANKCJE skierowane przeciwko państwu-targetowi powyższego interesu i handlować nim poprzez PROXY w najlepsze jednocześnie mogąc swobodnie ZAWYŻAĆ CENY dostarczanych towarów z uwagi na potrzeby i ZUPEŁNY BRAK KONKURENCJI wyciętej ZAKAZEM ("sankcjami")....

Wynik: podwójny (i więcej) zysk dla siebie i ZERO dla sojuszników.... Tak się robi w balona..... szabas-goim.... Tak jest w ramach WOJNY WALUTOWEJ zarzynana przez żydonazistów londyńskich Europa.... Sankcjami, regulacjami "unijnymi" i napływem żydowskich terrorystów (kod gladio'wski "syryjscy uchodźcy")....

Strony

Skomentuj