Izrael jedynym krajem, który nie chce Bliskiego Wschodu wolnego od broni nuklearnej

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Izrael jako jedyny kraj głosował w poniedziałek 7 grudnia 2021 roku w Zgromadzeniu Ogólnym ONZ przeciwko uznaniu Bliskiego Wschodu jako strefy wolnej od broni nuklearnej.

W rezolucji przyjętej liczbą głosów 178 do 1, przy 2 krajach wstrzymujących się (USA, Kamerun) zawarto wezwanie do tego, aby na tym obszarze Azji nie rozwijać, nie produkować, nie testować ani nie zezwalać na stacjonowanie broni nuklearnej ani żadnej innej aparatury jądrowej. Rezolucję poparła Islamska Republika Iranu, oskarżana przez międzynarodowe żydostwo oraz zachodnie mocarstwa o dążenie do wytworzenia własnej broni atomowej.

 

W drugiej rezolucji przyjętej liczbą głosów 157 do 6, przy 24 krajach wstrzymujących się, otwarcie wezwano państwo syjonistyczne, aby podpisało traktat o nierozprzestrzenianiu broni atomowej i poddaniu obiektów jądrowych kontroli Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej. Na liście hańby a więc na liście krajów które głosowały przeciwko tej uchwale, oprócz rzecz jasna Izraela znalazła się Kanada, USA oraz amerykańskie reżimy marionetkowe: Palau, Mikronezja oraz Wyspy Marshalla.

 

Od głosu wstrzymały się: Albania, Australia, Belgia, Kamerun, Wybrzeże Kości Słoniowej, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Francja, Gruzja, Niemcy, Węgry, Indie, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Monako, Niderlandy, Panama, Polska, Rumunia i Wielka Brytania. W rezolucji tej przypomniano że państwo izraelskie jest ostatnim krajem na Bliskim Wschodzie, który nie jest stroną traktatu.

 

 

Na podstawie:

https://www.jpost.com/israel-news/israel-was-only-un-country-to-oppose-middle-east-nuclear...

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Adolf Rotshild
Portret użytkownika Adolf Rotshild

Komentarze

Portret użytkownika sio

No cóż każdy ma szansę na

No cóż każdy ma szansę na życie tu na ziemi, ale niektórzy teszanse odbierają ludziom czy zwierzętom może innym istotom. Odbiera się również wolność i środki do życia.
Wojna nuklearna czy klęski natury to czas oczyszczenia. Ludzi jest dużo ropa się niebawem skończy, woda, prądu nie bedzie i co?
Nie widzicie planu? Chcecie aby ludzie cierpieli wiecznie?

Portret użytkownika Rumcajs

człowiek na ziemi jest w

człowiek na ziemi jest w takiej formie jak teraz ponad 300 tysięcy lat - nie miał przez te lata prądu, szczepionek, aptek, pieniędzy, aspartamów, gmo, nuklearnych gówien wszelakiego typu i jakoś dotrwał bez problemów większych - póki nie pojawiła się elektryczność - bo od tego czasu w zasadzie wszystko szło do zagłady życia wszelakiego łącznie z roślinnością.

A teraz mam na myśli scene z filmu 

Roman Kłosowski - JA CZŁOWIEK! https://www.youtube.com/watch?v=fsao2Dac4DU

Z a p r a s z a m - www.NPTV.pl i DobreFilmyTu

 

Portret użytkownika kolo21

Tak i wyrywanie zębów na

Tak i wyrywanie zębów na żywca czy amputowanie np nogi. A wcześniej przed tysiącami lat to złamana noga albo uschła i przeżył zraniony albo gniła i do piachu szedł delikwent. Z farmacją jest tak że jedną ręką podaję ci kwiaty  a w drugiej za plecami trzyma nóż. Jakoś w te 300 tysi nie wierzę. Ktoś złamał nogę 200 tysiecy lat temu a to nie było trudne biegając z dzidą za zwierzyną. I co każdy złamas umierał? To by wszyscy umarli na różne schorzenia. Od ropnia zebiny po złamanie nogi czy ręki oraz nie zliczone inne obrażenia czy choroby.

kolo21

Strony

Skomentuj