Izrael doświadczył największej katastrofy ekologicznej od dziesięcioleci

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Dziesiątki ton smoły zaczęły lądować na izraelskich plażach w Habonim, Maagan Michael i Neve Yam w środę, 17 lutego 2021 r. Szef izraelskiego stowarzyszenia Nature and Parks twierdzi, że incydent ten jest najgorszą katastrofą ekologiczną w kraju od dziesięcioleci.

 

21 lutego izraelskie Ministerstwo Ochrony Środowiska, ostrzegło obywateli, przed chodzeniem na plaże do odwołania. Ponieważ smoła, która wylądowała na wybrzeżach, jest albo półstała, albo całkowicie stała, należy ją usunąć ręcznie. Samo oczyszczenie ponad 170 kilometrów linii brzegowej, zajmie sporo czasu. Do tego, dochodzą jeszcze długofalowe konsekwencje tego incydentu dla morskiej flory i fauny, które będą odczuwane latami.

Źródło smoły, która ląduje na plażach od środy rano jest obecnie ustalane przez izraelskie władze. Pewne jest jedynie to iż stanowi ona efekt rozkładu i krystalizacji olejów i produktów ropopochodnych. Zwykle jest to wynikiem nielegalnego zrzucania ropy do morza z przepływających statków.

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: [email protected]
Portret użytkownika M@tis

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz wielki fascynat nauki. Jego teksty dotyczą przełomowych ustaleń ze świata nauki oraz nowinek z otaczającej nas rzeczywistości. W przerwach pełni funkcję głównego edytora i lektora kanałów na serwisie Youtube: 

zmianynaziemi.pl/ innemedium.pl/ tylkomedycyna.pl/tylkonauka.pl oraz tylkogramy.pl.

Projekty spod ręki [email protected], możecie obserwować na jego mediach społecznościowych.

Facebook: https://www.facebook.com/M4tis

Twitter: https://twitter.com/matisalke


Komentarze

Portret użytkownika ToJakTo

"Ministerstwo Ochrony

"Ministerstwo Ochrony Środowiska" to na cholerę tym urzędasom płacić, niech zbieraja i wyławiaja to coś z wody. My też w polinie mamy takie ministerstwo , czyli co bandę ściemniaczy i złodzieji, od brania kasy za darmo.

Portret użytkownika ToJakTo

Tam też żyją normalni ludzie,

Tam też żyją normalni ludzie, ale jak wiesz wszędzie ta skurwysyńska polityka , wielu łachmytów dostało się do władzy, ale nie mięszaj z tym zwykłych ludzi bez względu na narodowość, oni wszyscy znależli się w wielkiej opresji.

Portret użytkownika Pjoter z Polin

Jak chjociaż trochę poczytasz

Jak chociaż trochę poczytasz Talmud może zmądrzejesz i zrozumiesz, że ta "nacja" nienawidzi każdej innej. Psychopata zniewolony przez jeszcze większego psychopatę, też będzie łkał, amentował i wcale nie będzie to oznaczało, że ten pierwszy jest dobry, gdyż kiedy to on by zniewalał nie miałby nic przeciwko swoim dzialaniom. Tak to działa. 

Strony

Skomentuj