Izrael chce wysłać do Europy 16 tysięcy niechcianych czarnoskórych imigrantów

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Izrael od długiego czasu narzekał na inwazję nielegalnych imigrantów, którzy zalewali kraj. Tylko około jeden procent z wszystkich tzw. uchodźców otrzymało azyl w Izraelu. Reszta miała być deportowana pod przymusem do Afryki, lecz plan nie wypalił. Teraz Organizacja Narodów Zjednoczonych wpadła na lepszy pomysł – państwo żydowskie będzie mogło ich wysłać na Zachód.

 

Nielegalni muzułmańscy imigranci, którzy w przeważającej większości nie chcą się integrować, nie pracują i żyją na zasiłku, stali się poważnym problemem w Europie. Różnica polega jednak na tym, że Unia Europejska wręcz nakazuje ich przyjmować, natomiast Izrael otwarcie nazywa ich infiltratorami i sugeruje, że stanowią oni większe zagrożenie niż terroryści.

 

Państwo żydowskie zamierzało deportować niechcianych nachodźców do Rwandy i Ugandy. Proponowano im po kilka tysięcy dolarów, jeśli zrobią to dobrowolnie, a w przeciwnym wypadku trafiliby do więzienia. W Izraelu żyje około 40 tysięcy imigrantów, których próbowano się pozbyć, lecz pod wpływem protestów rząd szybko zrezygnował z przymusowych deportacji. Teraz udało się nawiązać „porozumienie” z ONZ, w ramach którego Izrael będzie mógł podrzucić zgniłe jaja do innych krajów.

W poniedziałek dowiedzieliśmy się o umowie, która zakłada odesłanie połowy z nich na Zachód. Premier Benjamin Netanjahu wymienił Kanadę, Niemcy i Włochy jako państwa docelowe. Z kolei druga połowa imigrantów będzie mogła pozostać w Izraelu i otrzyma tymczasowy status rezydenta. Co istotne, izraelski rząd przyzna im prawo do podjęcia się pracy, ale nie pozwoli pobierać jakichkolwiek zasiłków. Władze twierdzą, że ten nowy plan, który zostanie zrealizowany w ciągu pięciu lat pod nadzorem ONZ, pozwoli docelowo pozbyć się jeszcze większej ilości nachodźców niż zakładano.

 

Socjalistyczna Unia Europejska bardzo chętnie przyjmie nowych imigrantów z Afryki i Azji, których dosłownie nikt nie chce – nawet Arabia Saudyjska broniła się przed przyjmowaniem tych muzułmanów, ale za to proponowała sfinansowanie budowy wielu meczetów w Europie. Jeśli sytuacja nie ulegnie zmianie, nasz kontynent docelowo stanie się murzyńsko-muzułmańską kolonią, a biały człowiek albo wyginie, albo zostanie niewolnikiem.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Taki

Oprocz TEGO ze MY POLACY mamy

Oprocz TEGO ze MY POLACY mamy naszego.....JUDE.....TO na dodatek POLITYCY chca Sprzedac...POLSKA..Kopalnie...Krupinski...Niech mi to ktos wytlumaczy.....DLACZEGO niby polskie Elity sa takie...Madre... a zachowuja sie jak bezmozgowa ..MASA....????!!

czy w Sejmie...dostaja...Prochy...!!!!!!!!' Drogi PiS .....wasz GURU...zostal juz Najwiekszym JUDAS w Polsce a gdzie jest wasz ROZUM .??????

Portret użytkownika alojzy

Chłopaki od wieków miały

Chłopaki od wieków miały problemy ze schizofrenią. A to któryś usłyszał boga jak mu mówił, że to fajnie wyrżnąć tych co przyjęli ich w gościnę, póki słabi po obrzezaniu, a to któryś krzaki płonące widział, a to któremuś sam bóg kazał wziąć na własność jakąś ziemię (wuj z tym, że tam mieszkali już inni), a to jakiemuś się wina na weselu więcej zrobiło, a to któryś stwierdził, że goje to takie bardziej rozgadane bydło (ale nadal użyteczne) - można wymieniać w nieskończoność.
A teraz to źródło tolerancji i sprawiedliwości podbudowane holokaustem mówi: "europa, bierzecie ich w imię tolerancji, bo my nie chcemy, a jak nie weźmiecie to przestaniemy być tolerancyjni i to będzie wasza wina, bo i będziecie winni za ich cierpienia, oraz za nas, bo nie biorąc ich - zmusiliście nas do nietolerancyjnych działań - będziecie więc mieli podwójną winę"
Jak logicznie dyskutować o czynach urągającyh logice? - schizorabini nie będą mieli z tym problemów.

Portret użytkownika df

Aj waj jakie te Żydy

Aj waj jakie te Żydy nietolerancyjne wstyd panie Goldman! Toż to faszyzm, rasizm a także anstysemityzm bo wielu z tych uchodźców to semici w przeciwieństwie do Hazarów okupujących Palestynę

Portret użytkownika MORFEUS

Przecież to jest rasizm w

Przecież to jest rasizm w najczystszej postaci. Gdzie jest KOD? Co na to nasz ulubiony filantrop i "obrońca praw człowieka" Soros? Będzie majdan w Tel Awiwie? Mam nadzieję, że głos w tej sprawie zajmą działacze KOD i potępią tego typu niegodziwe i rasistowskie praktyki.

Strony

Skomentuj