Islamski terroryzm to wciąż bagatelizowany problem. Tymczasem Węgry nie chcą u siebie ani jednego meczetu

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Temat islamskiego terroryzmu jest regularnie poruszany przez światowe media. Zresztą przemilczenie zamachów dokonywanych przez wyznawców "religii pokoju" byłoby bardzo trudne. Mimo wszystko problemy związane z ekspansją islamu w Stanach Zjednoczonych i Europie są bagatelizowane.

 

Gdy islamiści napadają na ludzi z nożami, media i władze proponują zakazać noży. To samo słyszymy, gdy napastnik o egzotycznym pochodzeniu strzela do przechodniów lub rozjeżdża ich samochodem czy ciężarówką. Wtedy sugeruje się całkowite rozbrojenie społeczeństwa a nawet zakazanie samochodów w miastach. Tym samym za wszelką cenę próbuje się wmówić ludziom, że nie zamachowcy są tu problemem, tylko noże, pistolety i samochody, bo mogą zabić. W rzeczywistości to człowiek odbiera życie innym i mógłby to zrobić nawet gołymi rękami - czy to oznacza, że należy wszystkim bez żadnego wyjątku poucinać dłonie?

W Europie Zachodniej i Stanach Zjednoczonych zamieszkało wielu wyznawców islamu i bardzo często dochodzi tam do "incydentów", w których ktoś tak po prostu postanawia wyjść na ulicę i pozabijać kilku niewiernych. Następnie taki zbrodniarz czuje dumę i cieszy się, że popełnił morderstwo jednocześnie doskonale zdając sobie sprawę z tego, iż tamtejszy system prawny nie przewiduje dla niego kary śmierci. Islamista pozabija kilku Europejczyków, a w zamian trafi do więzienia, gdzie będzie utrzymywany z pieniędzy podatników przez kolejne lata.

 

Odwrotna sytuacja ma miejsce w Europie Środkowo-Wschodniej. Kraje tego regionu są wyjątkowo spokojne i nie mają tak wielkiego problemu z islamskim terroryzmem. Polska tuż obok Węgier nie zgodziła się również przyjmować muzułmańskich uchodźców - przypadkowy zbieg okoliczności? Unia Europejska nie akceptuje tego, że dla Polski i Węgier bezpieczeństwo wewnętrzne jest ważniejsze od przyjmowania podejrzanych ludzi, wśród których są potencjalni mordercy i zamachowcy.

 

Kilka dni temu podczas wywiadu telewizyjnego lider klubu parlamentarnego partii rządzącej Fidesz Gergely Gulyás wskazał dobitnie, że tam gdzie powstają meczety, tam pojawiają się problemy. Polityk przyznał, że na Węgrzech istnieją plany budowania meczetów ale żaden z ich nie powstanie, ponieważ bezpieczeństwo narodowe jest ważniejsze. Jednak dla komunistycznej Unii Europejskiej terroryzm jest potrzebny, aby można było odebrać podstawowe prawa człowieka i swobody obywatelskie, czego dokonała ostatnio Francja. Ostatecznym celem UE jest przekształcenie się w superpaństwo z własnymi siłami zbrojnymi, którymi będzie mogła pacyfikować zbuntowane stany.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

islamski terroryzm oraz

islamski terroryzm oraz terroryzm NWO od zboków to wielkie zagrożenia dla cywilizacji chrześcijańskiej ! zobaczcie to, to jest szok !!! odrazu wam się wyświewtli co chcą zrobić z naszą cywilizacją !!!

https://www.infowars.com/liberals-drag-children-into-early-sexualization/

Komenda stołeczna policji pod nadzorem Biura Kryminalnego Komendy Głównej Policji prowadzi śledztwo w sprawie transparentów na sobotnim Marszu Niepodległości w Warszawie. Funkcjonariusze ustalą kto odpowiada za rasistowskie treści.Jak podał rmf24.pl, policja gromadzi materiały video z sobotniego Marszu, jakie zarejestrowali funkcjonariusze zabezpieczający wydarzenie, zapisy monitoringu. O pomoc poproszone zostaną także stacje telewizyjne, które relacjonowały Marsz Niepodległości.Policja chce sprawdzić kto przyniósł i niósł transparenty mówiące o „białej Europie”. Chodzi o hasła, które wywołały oburzenie jako rasistowskie. Po zakończeniu prac funkcjonariusze przekażą sprawę prokuraturze, która zdecyduje o postawieniu zarzutów osobom odpowiedzialnym.Po sobotnim marszu swoje stanowisko stracił już Mateusz Pławski, rzecznik Młodzieży Wszechpolskiej. Poszło o jego skandaliczne wypowiedzi w mediach.: http://www.pch24.pl/biala-europa-i-marsz-niepodleglosci--sledczy-sprawdzaja-kto-odpowiada-za-rasistowskie-hasla,56125,i.html#ixzz4yKnA5ZWu

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Nie, żebynm się czepiał

Nie, żebynm się czepiał władzy, ale Europa to kontynent zamieszkały przez białą rasę i taki pozostać powinien... Można robić wyjątki, pod warunkiem, że arab przefarbuje się na biało... Co do innych kolorów skóry, to pełna tolerancja... Moglibyśmy się czegoś o nich nauczyć...  A Koreanki, Chinki czy Japonki to piękne kobietki...

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Właśnie. Uchodźca powinien

Właśnie. Uchodźca powinien teraz jak szlachetna arabska tradycja nakazuje oświadczyć się kucykowi i wziąć zgodnie z prawem za żonę albo za męża w ramach równości płci. Na pewno by dostał z miejsca honorowe obywatelstwo, a w Wermachcie stopień kaprala i dożywotnią emeryturę. Świadkami pary młodej na tym ślubie powinien być sam kanclerz Angel Hilter wraz z sekretarką Donaldą Ryżą.

Skomentuj