Islamski Kalifat może wkrótce zagrozić innym krajom - Kalif wzywa do zdobycia Rzymu

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Obwieszczona wraz z początkiem Ramadanu restytucja islamskiego Kalifatu to prawdopodobnie początek poważnych kłopotów dla świata. Obecnie islamiści skupiają się na podboju Iraku i trzeba przyznać, że osiągają znaczące sukcesy. Gdy jednak uporają się z tym zadaniem z pewnością zaatakują kolejne kraje w regionie.

 

W obecnej sytuacji tylko kwestią czasu wydają się kolejne podboje kojarzonej z Al Kaidą organizacji ISIL, która stanowi zbrojne ramię wspomnianego Kalifatu. Na to wszystko nakłada się konflikt sunnicko szyicki, który eksploduje w postaci krwawych pacyfikacji szyitów wszędzie tam gdzie pojawiają się bojownicy ISIL. Co więcej zagrożeni są też inni sunnici, a zwłaszcza ci, których ISIL uzna za zbyt mało radykalnych.

 

Pojawiają się liczne doniesienia, że znajduje się ciała ukrzyżowanych bojowników sunnickich i tego dokonują ich bracia w wierze. Problem jaki wyhodowali sobie ci, którzy wspierali tak zwaną " opozycję syryjską" jest już znacznie większy od tego jako stworzono w Libii. Tam również próbowano stworzyć islamskie państwo i rozpoczęto podbój Mali. Jednak wystarczyła interwencja Francji, aby uspokoić sytuację.

 

W tym wypadku również konieczna jest interwencja, ale coś nikt nie kwapi się do walki ze zdegenerowanymi i okrutnymi ISILowcami. Z każdym dniem znaczenie Kalifatu rośnie i zaniechania jakich teraz jesteśmy świadkami doprowadzą tylko do nabrzmienia problemu.

 

Stany Zjednoczone wysłały, co prawda do Iraku 300 wojskowych, ale wydaje się to być kroplą w morzu potrzeb. Na dodatek ISILowcy jeżdżą przejętymi pojazdami Humvee, posiadają czołgi, rakietnice, czyli są uzbrojeni po zęby a każdy przejmowany magazyn armii irackiej tylko poprawia ich sytuację.

 

Wszyscy zastanawiają się co takiego musiałoby się stać aby wojna przerodziła się w konflikt na większą skalę. Zarówno Izrael jak i USA są zgodne, że ewentualny atak Kalifatu na Jordanię będzie takim przekroczeniem umownej granicy. Zanim to jednak nastąpi ISIL planuje podbicie Bagdadu i w szczególności świętego miasta szyitów, Karbali. Gdy te dwa ośrodki padną z pewnością Kalifat zainteresuje się innymi terenami, które mogłyby zostać włączone do proklamowanego Państwa Islamskiego. Wygląda na to, że o pokoju w tej części świata można zapomnieć na długi czas.

 

Niepokojąco brzmią też nawoływania Kalifa Al-Baghdadiego do opanowania Europy. Wczoraj wzywał on do zajęcia Rzymu, wkrótce zapewne wezwania te będą dotyczyć innych europejskich miast. Jego armia właściwie już tu jest a wojna może się zacząć w każdej chwili. Zdaje się, że niewiele osób rzeczywiście właściwie ocenia powagę sytuacji.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Szatan

Islam to taka sam religia jak

Islam to taka sam religia jak każda inna, a że dopiero dorosła do swojej wiosny to już inna sprawa.
Chciałbym tylko przypomnieć naiwnym katolikom, że ich ich wiosna przypadała na trzynasty wiek, gdzie w równie bestialski, a może jeszcze bardziej okrutny traktowała innowierców.
Kalifat obcina głowy, śmierć bebolena i szybka, co innego smazyć się w ogniu, przeżywać liczne fidne pertortury, po prostu bosko. Brawo katolicy, teraz sytacja się odwraca i jest Be, wtedy było Cacy.
Jestem za całkowiytym upadkiem rozpasanych wieprzy Watykanu i ich wyznawców.
 
 

Portret użytkownika Voo

Islam w trzynastym wieku

Islam w trzynastym wieku robił to samo co ówcześni katolicy. Różnica polega na tym, że praktyki katolików się zmieniły a islamu NIE! I mało tego oni na każdym kroku podkreślają, że islam od setek lat się nie zmienił i nie zmieni się.
Mieszkam w Holandii, mam do czynieniem z wątpliwą przyjemnością obcowania z tym brudem na codzień.

Portret użytkownika ccc

Chciałbym delikatnnie

Chciałbym delikatnnie zauważyć, że XIII w to czas św. Franciszka. Więc nie kłam ateisto, bo czas ekspansji ateizmu to rewolucja francuska, to bandy meksykańskie XIX wieku, to w końcu np bolszewizm...

Portret użytkownika Has$

Arabia Saudyjska zacieśnia

Arabia Saudyjska zacieśnia stosunki z Iranem, Irak olał Sama i kupił samoloty od Iwana ... to państewko to pewnie pod kontrolą Usraela powstało jako straszak na wcześniej wymienione kraje ,jeszcze w Egipcie skazano członków Bractwa Muzułmańskiego (wspólne dziecko Hitlera , MI6 i CIA )   ...wojsko przejeło władze ...troche amerykański syfek znowu nie wyszedł , to kombinują gdzie indziej .

Portret użytkownika Odka

Jednak przydał by się pobór.

Jednak przydał by się pobór. Wciskanie społczeństwu głupot, o postępującej technice wojskowej etc.... to jeden wielki pic na wodę. Dziękuje politykom, że uważają młodżież za stado baranów ponieważ nie umiemy się obsłużyć GPS i telefonem komórkowym. A taka technika rozwinięta w Polskich garnizonach, że pamiętają świetlne czasy armii LWP. Obrono Terytorialna wróć, chociaż w jednej dywyzji... 

Portret użytkownika Medium

Wrzucę parę

Wrzucę parę skojarzeń:
RAMADAN = RAMA + DAN (po rosyjsku będzie jaśniej: Rama (został) dan(y) )
Kto tam walczył z Rawaną? Kto dziś posługuje się metodami Rawany? Może to potomkowie Rawany? Bo to im sie skończył kalendarz Majów (u których nota bene porządki swoje wprowadzali), nie nam, Słowianom! Wink
Może jeszcze wyjasnię RAMA. Jeśli RA to słońce, światło, jasność, ma od mieć (jasne prawda?), znaczy to, że oświecony, czy też władający wewnętrznym światłem jest.
I teraz: jak komuś za jasno, to niech sobie wstawi żaluzje albo kupi słoneczną parasolkę Biggrin
Ja przed światłem bronić się nie zamierzam.

Portret użytkownika Zenek :)

A co tu duzo główkować:   -

A co tu duzo główkować:
 
- nazizm -> judaizm i reszta kolonów i ich marzenia o światowej dyktaturze połączonej z WYMORDOWANIEM BIAŁEJ RASY w tym przede wszystkim SŁOWIAN
- dyżurni zmilitaryzowani naziści -> bractwo muzułmańskie vel ISIL jest sponsorowane przez anglików i saudów (przechrzty żydowskie)
- system monetarny upada zgodnie z "potrzeba nam wielkiego kryzysu, większego niż dotychczasowe" by wprowadzić antychrysta na tron i ogłosić powstanie wielkiej rzeszy żydowskiej (nazistowskiej dyktatury satanistycznej)
- "opcja samsona" wymyślona jest przed yahwistycznych zwyrodnialców co przekładając na gospodarcze "prędzej rozpętają wojnę i zniszczą cały świat niż pozwola upaść dolarowi i FED" co obserwujemy
- do tego należy dodać spisane przez nazistów (ashkeNAZI yude) "protokoły mędrców syjonu", plan "3 wojen" Pike, przepowiednie o "wojnie pólnoc-południe" czyli szczutego na białych islamu (islamskich zjudaizowanych przygłupów)
 
... i wszystko jasne, która bestia w myckach odpowiada za ukraińskie  rzezie jakie są planem odseparowania Rosji od reszty Europy jak ta będzie wymordowywana przez "arabsko-żydowski socjał", tę V kolumnę, sprowadzony do niej w ramach "multi kulti" (czytaj podkładania białym  świni).
 
Angole nigdy nie NALEŻELI DO EUROPY, ZAWSZE SĄ PRZECIW bo to semicka kolonia i dlatego ich plany odcięcia się od wydupczonych niemców (problem złota chociażby (artykuł obok)) nie powinny dziwić. Zawsze uważali szwabów za podludzi tzw użytecznych szabas gojów, użytecznych w misjach DRANG NACH SLAVE bo o to tu chodzi: o WALKĘ JUDAIZMU i jego kasztanowatych klonów (katolicyzmu, potestantyzmu, islamu, masoństwa i innych sekciarzy  ...) z CHRZEŚCIJAŃSTWEM i jego wyznawcami. Walkę do wymordowania czy zniewolenia (zaczipowania) ostatniego białego człowieka.
 
A to co się dzieje w "prasie" i to demonizowanie i szczucie Putna go do wkroczenia na Ukrainę z wojskiem jest też CZĘŚCIĄ NAZISTOWSKIEGO ŻYDOWSKEIGO PLANU WYLUDNIENIA EUROPY Z BIAŁEJ RASY. Tylko ludzie są zbyt tępi by zobaczyć przygotowania do wielkiego wojennego kotła jaki "zagaszą" murzyni z uSSa zrzucając na Europę atomówki do czego ich nawołuje kolejny "wielki polak" brzeziński. Przed wybuchem 2 wojny światowej nazistowska prasa żydowska też NAWOŁYWAŁA HITLERA DO MISJI DZIEJOWEJ "IŻ MUSI UDERZYĆ NA POLSKĘ BO TO JEGO ŻYWOTNI INTERES". Też go szczuli nakładając kolejne sankcje dokładnie tak jak teraz miedzynarodówka nazistowska nakłada sankcję na Rosję mając nadzieje iż ta uderzy militarnie na zachodnią Eutropę I BĘDZIE TU KOLEJNA KRWAWA WOJNA na jakiej żydki mają się wzbogacić i po zakończeniu której mają zamiar wybić  białych ocaleńców dziś już trutych, szykanowanych i wynaradawianych z własnej a nie nachalnie promowanej pedalskiej, semickiej kultury.
 
Chrystus powiedział jasno "żmijowe, kłamliwe plemie", ono nigdy NIE BĘDZIE PRZYJACIELEM bo od małego jest tresowane w NIENAWIŚCI (patrz chociażby "marsze milczenia" i opisy zniszczeń dokonywanych przez tych "cierpiętników", zniszczeń dokonywanych w myśl "to moja osobista zemsta na Polakach za żyda hitlera i jego holokaust", czemu nie demolują niemieckich hoteli? bo na prawdziwych odpowiedzialnych za holokaust ludzi ich w ich szkołach, w ich prasie, w ich literaturze nie szczują tylko na SPRAWIEDLIWYCH WŚRÓD ŚWIATA bo to te bestie tak piecze, ten TYTUŁ jaki mają GŁÓWNIE Polacy), a znamieniem jest nie czip, nie "paszport" ale zwyczajny filonazizm tak popularny u zaczadzonych żydowskim jezusikiem jaki nigdy realnie nie istniał w podanym okresie bo jest tylko ILUZJĄ potrzebną do prowadzenia MIND WAR i utrzymywaniu gojów w pozycji na kolanach z wypiętą dupą. To nauczane z ambon bluźnic: "żyj jak robak i cierp w pogardzie i poniżeniu" (komunistyczna analogia "rękę raz podniesioną na władzę odrąbiemy") bo Chrystus kiedyś ośmielił się pokrzyżować nasze plany podboju całego świata. Podążanie za żydowskim KŁAMSTWEM i ich uzurpatorem Boskiej Chwały - bestia yahwe.
 
Biali są im potrzebni tylko do seksualnych perwersji (-> gender), krwawych ofiar dla ich demona (-> zaginięcia) i jako bydło (ofiary) do pastwienia się w lochach za Chrystusa i jego pokonanie żydowskiego nazizmu 3600 lat temu. Do niczego więcej stąd te plany by Polaków było nie więcej niż 15 milionów, Ukrainców poniżej 10 milionów, Rosjanie wygineli ... By już narzucony kłamstwem światu żydowski nazizm (judaizm jako religia światowa) był nieusuwalny...
 
To jest prawdziwy cel obecnych wydażeń maskowany różnymi "taśmami tuska" czy goebelsową propagandą "światowych mediów".... w tym tak modnych awajowań o "putlerze hitlerze"... Wszystko to ma wyzwolić to CO SOBIE ONI SAMI ZAPLANOWALI.
 
W Noworosji już zrozumieli iż "pacyfikacja" ich przez nazistowski żydowski reżim kijowski jest de facto WOJNĄ RELIGIJNĄ o wprowadzenie żydowskiej BESTII YAHWE na ichnie prawosławne ołtarze...
 
Oni walczą o chrześcijaństwo o jego zachowanie pod sztandarem Boga...
 
A w Polsce "katolicy" padają na twarze przed bestią wyniesioną na ołtarze ....
 
.... ale każdy, na pokaż, deklaruje iż "on wierzący" a nie "satanista" jak realnie praktykuje. A cyrograf sterczy zza kołnierza, wystaje z rekawów, uwiera w nogawki....
 
..."chrześcijanin pełna geba" bo taka jest ta odpustowa, karykaturalna wiara u jako "wiara w Boga" odprawiana.
 
Jak powinna wyglądać walka? Na początek na wystawieniu żydowskiego demona yahwe z własnego serca i światopoglądu. Nie wspieranie go datkami, modlitwą bo to tak jak "modlitwa indyka o nadejście niedzieli".
 
A potem przyjdzie NAWRÓCENIE na WIARĘ a nie nazistowski, kłamliwy, satanistyczny bełkot udający "objawioną" wiarę.
 
Niewiele czasu na to zostało,
na porzucenie zydów i ich nazistowskich bajek dla głupich gojów.
 
Oni są naznaczeni PIEKŁEM, po co macie podążąć w ich ślady stająć się "PRZEKLĘTYMI NA ZAWSZE"? Upiorami znanymi z ezoteryki.....
 
SZCZERE NAWRÓCENIE - jeden mały acz milowy krok ..... dla własnej duszy ....
 
 
 

Portret użytkownika 3plabc

Po przeczytaniu pierwszego

Po przeczytaniu pierwszego wersu dałem sobie spokój! To naziści byli murzynami, czy eskimosami? I jako biali skrajni rasiści chcieli kogo wymordować bo zgłupiałem?!? Po przeczytaniu drugiego (a jednak) akapitu chciałem poprawić autora, że naziści to niemiecy  nacjonaliści, faszyści, przedstawiciele skrajnej prawicy  z lat '30 i '40 oraz ich sympatycy głównie z Europy, ich pogrobowców określamy mianem neonazistów. Mianem faszystów określa się skrajną prawice ogólnie. Nazizm jest zarezerwowany dla ideologi stworzonej przez Hitlera i jego koleżków!
Dalej nie czytam bo szkoda mojego czasu na te głupoty!

Portret użytkownika Freeco

NSDAP- Niemiecka

NSDAP- Niemiecka Narodowo-SOCJALISTYCZNA Partia Pracy. To, że wspierana była przez różne koncerny niemieckie nie przeczy twierdzeniu, że to był niemiecki komunizm a'rebour. Stąd ogromna w tamtych czasach ingerencja w życie prywatne niemców. 
Prawdziwa prawica to; konserwatyzm,  PRZESTRZEGANIE PRAWA, przedsiębiorczość, INYWIDUALIZM.
Lewica ...wprost przeciwnie; anarchia, faszyzm, komunizm, socjalizm i wszelkie inne "...izmy", brak poszanowania prawa, zboczenia, degrengolada moralna,  POPULIZM i działania zbiorowe, a więc wszelkie pochody, przemarsze, nawet w białych kapturach i z pochodniami. 
 

Strony

Skomentuj