Islamska inwazja jako element planu wprowadzenia NWO

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Wszyscy zastanawiają się kto sponsoruje tą nagłą inwazję na Europe. Pojawiły się już liczne domysły, ale jest też jeden konkret. Chodzi o odkrycie dziennikarza Sky News, Jonathana Samuelsa, który dotarł do "książeczki uchodźcy" wyjaśniającej wszystko co trzeba aby ruszyć w drogę do "raju" w Unii Europejskiej. Okazuje się, że druk tych książeczek finansuje między innymi organizacja W2eu czyli Welcome To Europe, należąca do słynnego żydowskiego "filantropa" Georga Sorosa.

 

Na dostępnej w wielu językach stronie internetowej organizacji W2eu można przeczytać coś takiego:

"Witamy wszystkich podróżników podczas ich trudnej podróży i życzymy ci udanej podróży - bo wolność poruszania się jest prawem każdego!"

Poza tym można tam przeczytać wiele wskazówek odnośnie tego jak dostać się do Europy. Jest wiele adresów w różnych krajach, które mają rzekomo stanowić punkt zaczepienia dla każdego kto chce znaleźć się w Europie.

Osoby nie korzystające z Internetu są wyposażane w napisaną po arabsku książeczkę z podstawowymi informacjami koniecznymi dla uchodźców, w tym mapami i poradami co do tego jak wyekwipować się w drogę do Europy. Jeśli działalność organizacji pana Sorosa nie jest zachęcaniem do tego co właśnie widzimy w Europie, to jak ją nazwać? Miłosierdzie czy sprawcze pomocnictwo w zalaniu Europy islamistami.

Wśród licznych teorii co do przyczyn tej indukowanej przez kogoś migracji ludności pojawia się taka, że ma to doprowadzić do łatwiejszego wprowadzenia Nowego Porządku Świata. Stworzenie totalitarnego państwa policyjnego będzie po prostu konieczne, bo ze względu na terroryzm nie będzie się dało normalnie żyć w krajach europejskich. W takiej sytuacji mieszkańcy sami będą się cieszyli z narzucanych im ograniczeń i wszyscy będą kiwali ze zrozumieniem głowami, że ich niedogodności są koniecznością, aby mogli być bezpieczni.

George Soros jest wiązany z planami wprowadzenia NWO od bardzo dawna, dlatego aktywność jego organizacji w podsycaniu islamskiej nawały na Europę może wskazywać na to, że jest jakiś cel nadrzędny, który chcą osiągnąć unijni lewacy i dlatego pojawiają się niemądre wypowiedzi zapraszające miliony uchodźców i media wciąż opowiadają bajkę o schorowanych ludziach, kobietach i dzieciach, uciekających z obszarów wojennego kataklizmu. Oficjalnie nie wolno tego dostrzegać, ale na szczęście widzi to zdecydowana większość społeczeństw Europy.

 

 

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Mateusz

Mieszkam w uk od 3 lat, boje

Mieszkam w uk od 3 lat, boje sie ze popadne w paranoje przez myslenie o przyszlosci swiata i moich dzieci. Mam dopiero 24 lata, mysle troche innymi kategoriami, mozna by uznac ze jestem czlowiekiem poboznym, ale jestem ateista. Chcialbym byc wierzacy, bo to jest szansa na mentalna ucieczke od systemu, ale nie potrafie. Nikomu nie ufam oprocz swojej kobiety, ktora udowodnila mi to czego potrzebuje zeby miec takie zaufanie, ale zawsze pomoge drugiemu czlowiekowi, nawet jezeli chce mnie wydymac. Analizujac historie mam nadzieje, ze jeszcze duzo czasu zostalo do wprowadzenia tego, ale kolejne informacje ze swiata co raz bardziej mnie przytlaczaja i wydaje mi sie, ze to juz nie tak dlugo. Codzienne brytyjskie gazety, mentalnosc ludzi tutejszych, informacje z europy i usa- totalny kisiel z glowy. Ta strone znalazlem dzisiaj i dzisiaj zaczalem szukac innych ludzi ktorzy probuja rozpracowac polityke swiata. Illuminati, nwo jak zwal tak zwal. Analizujac historie od mniej wiecej 15 wieku (z wczesniejszych lat mam wiedze troche ponad przecietna), powiazania wielkiej brytani, usa, europy i rosji z wszelakimi dzialaniami na swiecie, informacji z roznych mediow, do wszystkiego co tu napisaliscie doszedlem sam. Co do Rosji wg. mnie jest po tej samej stronie co Europa i USA (jest wiecej panstw "murzynow", ale glowne karty rozdaja zydzi i brytyjczycy). Nie jestem pewien jak rozwiaza koncowa sytuacje miedzy soba, ale mam kilka scenariuszy. Uwazam, ze zaplanowali to ludzie z "nastepnej generacji". My mozemy sie niewielkiej czesci domyslac, ukladac to na kilkanascie lat do przodu, oni maja plant na kilkaset lat. Przewidzieli jak beda myslec nawet przeciwnicy ich dzialan, ta gra z Rosja- wybawicielem europy jest zaplanowana. Chciałbym wiele napisać, ale zdania są tak podzielone... Nie wiadomo co jest prawdą a co nie. Wszystkie informacje polityczne prowadzą do zatracenia sie w tym. Nie ma sensu z tym walczyc, cel illuminati (nie wiem jak nazywac tych ludzi w sumie) jest wyższy i przysluzy sie rasie ludzkiej. Trzeba poswiecic jednostke, przynajmniej teraz. Mi to nie odpowiada, bede szukal alternatywy dla siebie i swojej rodziny. Nie jestem wybitnie oczytanym czlowiekiem, po prostu logicznie mysle, wiec przepraszam za bledy lub niejasnosc w mojej wypowiedzi.

Portret użytkownika Nemi

Powiem sczerze jeśli to

Powiem sczerze jeśli to prawda to BŁĄD straszliwy idiotyczny błąd w rozumieniu tego co nadchodzi, co już jest faktem. Poza tym cynizm i egoizm - bo za tymkryje się jakiś prywatny plan pana masterkowicza w globalnych relacjach. BŁĄD bo to bydle uważa się za kogośm kto ma prawo ZARZĄDZAĆ ŚWIATEM JAK PRYWATNYM FOLWARKIEM
Nie tylko pana przeklą ludzie, ale jeśli istnieje piekło to pan w nim szcześnie przez wieczność
Lewacy z Unii wyjdą w historii na zbrodniarzy i idotów!

Portret użytkownika Dr Piotr

Wczoraj na RMF FM

Wczoraj na RMF FM korespondentka z Brukseli podała info, że Tusk zablokował Polsce i paru innym krajom stawiającym jakiś opór przeciw ilości przyjmowanych śmieci, prawo veta, więc Kopacz pojedzie tam tylko jako figurantka przyjąć rozkazy o ilości śmici do przygarnięcia. Nie mamy nic do powiedzenia na posiedzeniu unijnym.
Pierdolona UE, zwykła dyktarura niemiecka - IV Rzesza, a nie unia!
Pozostaje wykazać trochę sprytu i ze swojej strony "po cichu" zapewnić jak najwięcej pomocy uchodźcom chcącym dostać się do Niemiec przez nasze granice i przerzucać ich jak tylko się da. Taka mała, a skutczna partyzantka i jeszcze beda nam śmici za to wdzięczne! Smile
Trzeba to jakoś ogarnąć i pomóc im w potrzebie, jak do nas trafią!

Portret użytkownika Draco

Tylko slodziutka pamietaj ze

Tylko slodziutka pamietaj ze bedac w 4 rzeszy to cale gowno jak zaraza bedzie moglo swobodnie rozprzestrzeniac sie po calej europie-przeciez jest unia.NWO poswieca nawet swoje najgorliwsze slugi czyli zydow. I funduje im przesrana przyszlosc.najpirw rozpie.....a im izrael a potem wytepia ich tutaj arabowie. Radze im by przynajmniej w Polsce majac wladze nie nasrali sobie do wlasnego gniazda. Niestety sa wiekszymi idiotami niz glosi gminna wiesc. A tak dla wiadomosci wszystkich- iluminaci gardza pejsatymi a w ich kregach stanowia mniejszosc zwana klonami czli rasa stworzona sztucznie nie majaca przodkow.

Portret użytkownika achiles

Dzisiaj w programie na TVP

Dzisiaj w programie na TVP INFO, Woronicza 17 Pan Wawrzyniec Konarski po raz koleiny przypomniał i nazwał po imieniu w stosunku, do wszystkich  partii politycznych, jedną, ale jakże istotną kwestię, a mianowicie, że ONI WSZYSCY przyczynili się, do obecnego EXODUSU IMIGRANTÓW I UCHODŹCÓW, ponieważ jedni zezwolili, a drudzy ochoczo przyklepali pozwolenie na udział NASZYCH wojsk w całej tej rozpierdusze, która ten syf obecny wyprodukowała. Nie można czuć się bez winy, jeśli brało się czynny udział w ROZWALANIU AFGANISTANU, IRAKU I LIBII, za szatańską jedynie namową. Ten Pan wie podobnie, jak MAX KOLONKO, jak jest i głośno to MÓWI, DLATEGO WARTO JEST GO SŁUCHAĆ. 

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Ten artykół w oryginale

Ten artykół w oryginale zawiera adresy i nr. tel. do pseudo polskich organizacji, które mają za zadanie pomagać dostać się do Polski tym tzw. ''uchodźcom.''
Jak widać nawet i tu jest wycinane to co niepoprawne i jakoś może zagrozić planom wielkiego syjonu...
 
Cyt. " "
Na liście w tym poradniku uchodźcy znajduje się 7 polskich adresów miejsc w których uchodźcy mogą szukać pomocy :
 
RAS Kolektyw Antygraniczny / RAS No Border Collective
Email: network(at)noborder.org.pl (jedyna organizacja bez adresu stacjonarnego)
Anti-state, anti-autoritarrian No Border Collective. Helps especialy immigrants without regulated status.

(Anty-graniczna, Anty-rządowa organizacja. Pomaga szczególnie imigrantom o nieuregulowanym statusie)
 

Helsińska Fundacja Praw Człowieka / Helsinki Foundation for Human Rights
Zgoda Str. 11, 00-018 Warsaw
tel.: (48) 22 828 10 08, (48) 22 828 69 96, (48) 22 556 44 40 fax: (48 22) 556 44 50
e-mail: hfhr(at)hfhrpol.waw.pl; www.hfhr.pl
Legal assistance for refugees and immigrants

(Pomoc dla uchodźców i imigrantów)

Warszawskie Centrum Wielokulturowe / Warsaw Multicultural Center Fundacja Inna Przestrzeń
Nowy Swiat Str. 23/25 loc. 32/IV floor, entrance from the backyard: from passage „Italia”/00-029 Warsaw

(4 piętro, wejście od podwórza,  przejście oznaczone szyldem „Italia”)

tel.: +48 (0) 22 425 8747; fax.: + 48 (0) 22 435 5347
E-mail: inna(at)przestrzen.art.pl; Skype: inna.przestrzen; www.przestrzen.art.pl
Help and informations for foreigners

(pomoc i informacja dla obcokrajowców)

Centrum Powitania
Górskiego Str. 3 lok. 17; 00-033 WarsawTel.: +48 (22) 403 78 72
Email: biuro(at)centrumpowitania.org.pl
Advisory point for foreigners

(punkt powitalny dla obcokrajowców)

Stowarzyszenie Interwencji Prawnej Sekcja ds. Cudzoziemców
monday – friday: 10:00 – 16:00
3-go Maja Al. 12 loc. 510; 00-391 Warsaw
Tel./fax: (+48 22) 621 51 65
Email: interwencja(at)interwencjaprawna.pl; www.interwencjaprawna.pl
Only for legal not obligatory imigrants

(tylko dla legalnych imigrantów)

Polska Akcja Humanitarna / Polish Humaniatarian Action – Centrum Pomocy Uchodźcom i Repatriantom
Szpitalna Str. 5 lokal 18; 00-031 Warsaw
tel: (48 22) 828 88 82 extension 250
www.pah.org.pl
assistance for foreigners who were granted the refugee status in Poland, subsidarian protection or permit for tolerated stay, as well as to those who are still seeking to obtain such a status.

(pomoc dla obcokrajowców ubiegających się o status uchodźcy)

Emma Hostel
Wilcza Str. 25 loc. 4; 00-544 Warsaw
tel/fax: +48 22 6297695
emmahostel(at)gmail.com; www.emmahostel.pl
Place friendly for any kind of immigrants

(miejsce przyjazne dla każdego imigranta)

http://www.w2eu.info/poland.en.html

Strony

Skomentuj