Islamscy uchodźcy stali się nową rasą panów w Europie

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Niemcy mają taką dziwną przypadłość, że raz na kilkadziesiąt lat rozpętują piekło w Europie. Zawsze też dzieje się to w imieniu jakiejś szalonej ideologii zakładającej wyższość jednych ludzi nad drugimi. Nie inaczej jest obecnie z kryzysem imigracyjnym, który dotknął Europę po niemądrych wypowiedziach niemieckiej Kanclerz Angeli Merkel, która wezwała do gigantycznej islamskiej migracji na nasz kontynent.

 

Nikt do końca nie wie o co chodzi Niemcom z wywoływaniem tak wielkiego kryzysu. Jedni sugerują, że to głupota niemieckich polityków i sytuacja po prostu wymknęła się spod kontroli, a Merkel nie chce teraz przyznać się do błędu. Jest to założenie najbardziej optymistyczne, bo wyklucza spisek. Każda następna hipoteza jest dużo bardziej niepokojąca.

Jeden z najbardziej prawdopodobnych celów przyjmowania na socjal milionów młodych islamistów jest minimalizacja roli chrześcijaństwa, swoiste rozpuszczenie go w Islamie. Dzieje się to też na innych polach, na przykład przez działania pana Bergoglio, jezuity podającego się za papieża Franciszka, który wygasza katolicyzm swoimi szaleńczymi postępowymi pomysłami.

 

Inna teoria zakłada, że tak zwani "uchodźcy" są nowymi ulubieńcami marksistów, których nie brakuje wśród rządzących w UE. Nowoczesna komuna od dawna ma problem ze znalezieniem klasy robotniczej, którą dałoby się wyzwolić. Proletariusze jednak nie chcą się już łączyć więc, aby przetrwać z ideą wymyślono tak zwany marksizm kulturowy.

Rolę proletariatu zastępczego zaczęły grac feministki i pederaści. Nagle okazało się, że podstawowymi problemami społeczeństwa jest zmiana płci, gender study i inne lewackie debilizmy. Obserwując obecną postawę lewaków można odnieść wrażenie, że mają nowy proletariat zastępczy - uchodźców.

 

Widać, że nielegalni imigranci mają obecnie specjalny status, nadludzi. Automatycznie podludźmi są obywatele europejskich krajów. Dowodów na specjalny status imigrantów jest bez liku. Dość wspomnieć ostatnie wypadki z masowymi molestowaniami kobiet przez grupki islamistów z Afryki i Bliskiego Wschodu. Zapewne po naciskach władz, niemieckie i europejskie media, przez kilka dni ukrywały skalę agresji seksualnej. Ukrywano masowe rozboje, ukrywa się gwałty, a islamistów je popełniających traktuje się w sądach tak jakby nie byli oskarżani o ciężkie przestępstwa tylko o kłusownictwo.

Specjalne traktowanie islamistów zostało jakoś nieformalnie zinstytucjonalizowane. W Szwecji wydano specjalne polecenie policji tego kraju, że wszelkie przypadki rozbojów, morderstw i gwałtów dokonywanych przez islamistów mają być utajniane. Na dodatek "uchodźcy" ubiegającym się o azyl w Szwecji mogą prowadzić samochody bez prawa jazdy i to nawet przez 2 lata. Od pierwszego dnia przyznania szwedzkiego obywatelstwa taka osoba ma rok na zrobienie szwedzkiego prawa jazdy. Teraz można tylko czekać na to jak wystrzelą słupki ze statystykami wypadków. Oczywiście nie będzie wolno mówić otwarcie kto je wywołuje bo polityczna poprawność tego zakazuje.

W Niemczech z kolei nazywający się ewangelickim pastorem, bawarski polityk partii CSU, będącej koalicjantem rządzącej CDU, zabłysnął pomysłem na rozwiązanie problemu napuchniętych jaj, na które się skarżyli żądni seksu młodzi islamiści. Zaproponował aby z podatków opłacić dla nich prostytutki.

 

Takie przykłady ewidentnego szaleństwa pojawiają się każdego dnia. Niektórzy chyba nawet gdy będzie im już odżynana lewacka głowa będą, nadal będą to jakoś usprawiedliwiać i ślepo bronić tych nowych "ubermenschów" jakimi nagle stali się islamscy nielegalni imigranci. Fakty są takie, że przyjechały już miliony chętnych na pieniądze i mieszkanie bez pracy. Doprawdy trudno zrozumieć dlaczego Niemcy najpierw przez dekadę blokowali dostęp do swojego rynku pracy dla Polaków, a teraz przyjmują na socjal miliony islamistów, który nie będą się nigdy integrować.

 

Może to wyraz antysłowiańskiego rasizmu. Nie wiadomo czy obecna sytuacja w jakiej stanęła UE to tylko szaleństwo nieodpowiedzialnych polityków czy też wręcz metoda osiągnięcia ostatecznego celu, którym może być dokonanie wielkich zmian w Europie. To mogłoby nie być możliwe bez odpowiednio dużego kryzysu.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Arya

W tym czasie kiedy

W tym czasie kiedy niderlandzcy mężczyźni protestują przeciwko bezeceństwom emigrantów, wychodząc na ulice w spódnicach, mieszkający w Niemczech Rosjanie byli pierwszymi którzy stanęli w obronie swoich rodzin. Po gwałcie dokonanym na 13-letniej Rosjance, około 400 rosyjskich mężczyzn podjechało pod ośrodek w miasteczku Bruchsal, gdzie mieszkają emigranci i dokonali tam prawdziwego pogromu. Jak donosi portal therussophile.org, około 120 samochodów podjechało pod ośrodek dla imigrantów, w każdym po 3-4 mężczyzn, przyjechali odwdzięczyć się za gehennę, która spotkała 13-letnią Rosjankę – Lisę. Idąc do szkoły, dziewczynka została porwana a następnie, przez ponad 30 godzin była gwałcona przez grupę islamskich imigrantów. Rusaki (tak nazywają siebie Rosjanie mieszkający w Niemczech) zaatakowali Arabów, Marokańczyków, Syryjczyków i spuścili im porządny łomot. W ruch poszły kije bejsbolowe, i nogi od stołów. To pierwszy tak wielki konflikt w Niemczech od początków masowej imigracji, pierwszy raz islamiści zobaczyli, że nie są bezkarni. Nie pokazała im tego niemiecka policja, niemieckie wojsko ani niemieccy mężczyźni… a Słowianie. Chora jest sytuacja, w której przedstawiciele władzy tuszują zbrodnie dokonywane przez imigrantów. To właśnie dlatego w całej Europie gwałcone są setki kobiet i dziewczynek, okradane są sklepy a islamskie, młodociane gangi działają nawet w szkołach podstawowych. Obywatele sami zaczynają się zbroić, wykupują gaz pieprzowy, występują o pozwolenia na broń palną. Dopiero w obliczu zagrożenia własnej rodziny mieszkańcy Zachodniej Europy widzą, że idea multi-kulti zniszczyła ich społeczeństwo, że jeśli nie uporają się z imigracją, to będą żyć w ciągłym strachu. Zaskakujące, że w media nie ma żadnych informacji o tym zajściu. Być może nie chcą pokazywać, że pierwszy raz dokonano samosądu na tak wielką skalę, władze mogą się obawiać kolejnych takich zajść. Sądzę, że jeśli imigranci, którzy przyjadą do Polski, dopuszczą się podobnego gwałtu, to kibice tego nie odpuszczą, również u nas poleje się krew.

Czytaj więcej na: http://prawicowyinternet.pl/slowianska-lekcja-ponad-400-rosjan-zmasakrowalo-islamskich-imigrantow-w-niemczech/

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Portret użytkownika zniesmaczony

Ja mysle ze polakow trzeba

Ja mysle ze polakow trzeba ruszyc ,przynajmniej raz jeden moga kibole cos dla biedakow w polsce zrobic, jak sa tak wprawieni w niszczeniu to powinni zrobic to co zrobili Ruscy ,naprawde mamy ten potencjal by sie przed ta dzicza obronic , nie czekajmy na rozkazy z gory tylko - OBRONY OSIEDLOWE uzbrajac we wszystko ! kontrola obywatelska na kazdym kroku ,kto wyglada na chorego na islam od razu kropidlem go skropic "swinska krew i luszcz jak w izraelu .

Portret użytkownika Polski Gej

Jestem gejem i nie jest

Jestem gejem i nie jest prawdą, że ja czy moi znajomi opowiadamy się za emigracją muzułmanów.
Faktem jest, że wielu gejów w Polsce jest zmanipulowanych przez media zależne od PO, ale to wina tego, że polska prawica nie umiała rozmawiać o problemach ludzi homoseksualnych, ani nic sensownego gejom zaproponować. 
Nie jest prawdą, że geje chcą tworzyć jakieś rodziny lub adoptować dzieci. Mam 50 lat na karku i poznałem bardzo wielu polskich gejów i nikt nigdy nie postulował takiego celu życiowego. Nikt nigdy nie starał się o adopcję.
W mediach na tzw. paradach pokazywani są transeksualiści, którzy myleni są z gejami. Prawdziwy gej nie przebiera się nigdy za kobietę, ani nie stara się być karykaturą człowieka w miejscach publicznych. 
Czytam często o jakichś gejowsko-żydowskich spiskach i innych bredniach o homo-lobby, które rzekomo chce zniszczyć chrześcijaństwo lub instytucję małżeństwa. 
Polski gej niczym nie różni się od innego Polaka, poza faktem, że nie sypia z kobietami. Geje chodzą do kościoła, działają w partiach prawicowych i zupełnie jak reszta społeczeństwa sprzeciwia się islamizacji oraz upokarzaniu Polski.

Portret użytkownika AKA

Ty nie jesteś gejem tylko

Ty nie jesteś gejem tylko homoseksualistą! Geje to ideolodzy nowych lewackich pomysłów czyli właśnie specjalnych przywilejów dla gejowskich "rodzin" i promują gender i zachodni typ seksedukacji czyli deprawacji a to ma w konsekwenccji zniszczyć rodzinę i cywilizację chrześcijańską. 

Portret użytkownika inzynier magister

Musimy się modlić o szybki

Musimy się modlić o szybki rozpad Unii Szwabskiej ! A po rozpadzie ustojstwa szwabsko masońskiego powołanie Unii Słowiańskiej ! "Wzmaga sią światowa kampania na rzecz utrzymania Wielkiej Brytanii w Unii Europejskiej. Ostatnio uczestnicy spotkania w Davos zastrzegli, że wyjście Brytyjczyków ze struktur unijnych zagraża Europie i samym Brytyjczykom. Przyniesie też perturbacje na rynkach światowych. O pozostanie Brytyjczyków w UE zaapelował Watykan, a bank Goldman Sachs przeznaczył na kampanię przeciw „Brexit” miliony dolarówAbp Paul Gallagher, sekretarz ds. relacji z państwami w Sekretariacie Stanu Stolicy Apostolskiej (odpowiednik ministra spraw zagranicznych w Watykanie) powiedział w rozmowie ze stacją ITV, że ma nadzieję, iż Wielka Brytania pozostanie w Unii Europejskiej. Zasugerował, że jej ewentualne wyjście bardzo by osłabiło Europę. – Sądzę, że moglibyśmy postrzegać to jako coś, co nie prowadziłoby do wzmocnienia Europy – zastrzegł watykański hierarcha. Dodał jednak: - Stolica Apostolska uszanuje ostateczną decyzję Brytyjczyków. " : http://www.pch24.pl/trwa-namawianie-brytyjczykow-do-pozostania-w-unii-europejskiej--do-akcji-wlaczyl-sie-watykan,40761,i.html#ixzz3y3j6rWfB
 
Podczas gdy jedynym ratunkiem dla uratowania Europy składającej się z państw narodowych jest demontaż Eurosodomy - Watykan jest przeciwnego zdania. Ktoś tam mówi że to by osłabiło unie europejską a teroryści napływający do Europy nie osłabiają jej ?! Dziwne twierdzenia zważywszy na fakt przepowiedni fatimskiej o tym jak będą mordować Włochów i Watykanczyków ?
http://innemedium.pl/wiadomosc/co-czeka-polske-europe-w-roku-20162017-mocna-przepowiednia

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Veles

Sprawa jest tak prosta, że aż

Sprawa jest tak prosta, że aż skomplikowana. 
 
Przyjmijmy fakty, które są oczywiste.
 
Nachodźccy są elementem gruntownie przygotowanego planu. Taki plan z założenia logistycznego, ekonomicznego i strategicznego układa się LATAMI. Moim zdaniem to nie Syria i kryzys na tych terenach jest przyczyną, a prologu należy szukać w postaci Victora Hugo z symboliczną datą 14 lipca 1870 roku.
Stany Zjednoczone Europy, protoplasta obecnej UE, borykało się  (słusznie) w założeniach "konsolidacji" państw odmiennych bądź co bądź, ale wyrosłych w dużej mierze na kulturze łacińskiej. Celowo w tym miejscu pomijam czasy wcześniejsze - odrębności kulturowej i religijnej (która jest mi bliska - patrz nick). 
 
Europa to znakomity terytorialnie i globalnie teren. Problem w tym, że jest podzielony na wiele państw, które chcą stanowić suwerenność. Gdyby jednak chciało się nad tym kontynentem zapanować, potrzeba by jego konsolidacji, przejściowo Unii może? 
 
W tym miejscu pomijam czas wojen (I i II wś) choć moim zdaniem nie były przypadkiem.
 
Przejdźmy do czasów nam bliższych. Ruchy wolnościowe, hipisi, lewacy z coraz bardziej skrajnymi hasłami. W latach ~90' przybiera to na siłę do tego stopnia, aby dekadę później stać się orężem w walce z... no właśnie, czym? Homofobią? Nietolerancją? Faszyzmem? Nacjonalizmem? 
 
Wypaczone prawa mniejszości zaczynają obowiązywać większość, a z czasem stanowić prawo, często ponad samym prawem (w imię tolerancji). I wszystko moim zdaniem - zgodnie z planem. 
Nijakie, miałkie, pozbawione tożsamości, wyzute z instynktu samozachowawczego masy (bronić się, znaczy nietolerancja), a jakikolwiek opór jest i będzie coraz bardziej tłamszony. To już się dzieje vide Niemcy, Szwecja itd.
 
Co zrobić z resztką, która nadal będzie (pomimo, że w Unii), chciała zachować tradycje, suwerenność, kulturę - które to wartości je jednoczą? Może tak ze dwa miliony islamistów przysłać? W pierwszej kolejności zapłodnią gwałtem wzięte Europejki, w drugiej wytną (za pozwoleniem) ruchy narodowościowe i patriotyczne, a na końcu spedalone rurki to już tylko log off i Europa którą znamy, zmieni się w... To się już dzieje! Niemcy, Szwecja, Francja... 
To wszystko jest odgórne! Niemcy i Szwecja już na straty. Tam już nie ma ducha narodowego. Nachodźca wali bluzgami w stronę Szweda, a ten chyli tylko głowę. Niemcy? Tak samo jak ich wolne media. Zero. Niby jakieś marsze, a zaraz armatki wodne. Szkoda, że na granicy tak sprawni nie byli. Niby ludzie się burzą, ale na ulicę z przytupem nie wyjdą.
 
Napuścili jednych na drugich. To będą krwawe lata. Zginie wielu, bo problemu milinów nachodźców już się nie da opanować. Z pomocą przyjdzie nowe prawo, nowa rzeczywistość, idzie nowe... NWO - którego początki są już dawno, dawno temu.
 
Dla nas ratunek taki, że bardzo mocno zacieśniamy grupę wyszechradzką i zawiązujemy sojusz gospodarczo-militarny z Chinami. Po drodze normalizujemy stosunki z Rosją, staramy się o kanał transportowy z Finlandią i Norwegią otwierany szlak na południe w kontrolowanym przepływie dóbr.
 
Zachód w dużej części jest już na straty, ale my jeszcze mamy szansę. Póki my żyjemy...!

Portret użytkownika Akamai

Tak właśnie to się dzieje.

Tak właśnie to się dzieje. Problem - reakcja - rozwiązanie. Prosta metoda, którą stosują od zawsze. Stwarzają problem, a potem ludzie domagają się rozwiązania. Tylko, że to rozwiązanie nie służy ludziom. Wszystko jest perfidnie zaplanowane. I dlaczego Victor Hugo ? Raczej Adam Weishaupt i utworzony przez niego 1 maja 1776 roku zakon illuminati. Świętujemy ten dzień co roku pod „przykrywką” święta pracy. 
https://stopnwopoznan.wordpress.com/138/

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Strony

Skomentuj