Islamscy terroryści pozbawili prądu 80% mieszkańców Pakistanu

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Często w przypadku wystąpienia trudnych warunków pogodowych informujemy o ilości domostw pozbawionych elektryczności. Zwykle jest ich dziesiątki tysięcy. Przy tym wczorajszy blackout z Pakistanu wydaje się dziecinną igraszką. Prądu nie miało bowiem około 140 milionów osób.

 

Tak rozległe uszkodzenia sieci energetycznych nie mają jednak związku ze złą pogodą, a raczej z działalnością islamskich ekstremistów, którzy przepuszczają kolejne ataki na krajową sieć energetyczną.Wychodzi im to całkiem skutecznie, ponieważ wczoraj bez prądu było aż 80% ludności Pakistanu. Z informacji medialnych wynika, że bojownicy zniszczyli część linii przesyłowych w prowincji Beludżystan.

Źródło: Twitter

Co ciekawe przedstawiciele władzy nie potwierdzają, że przyczyną tak znacznych przerw w dostawach elektryczności byłą działalność terrorystyczna. Jednak przedstawiciele armii nie pozostawiają wątpliwości i podają nawet, że celem ataku w rejonie Nasirabad padły dwie linie przesyłowe wysokiego napięcia po 220kV każda.

 


Power breakdown plunges Pakistan into darkness przez dawn-news

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika szybki lopes

Panie Admin:" Zwykle jest ich

Panie Admin:" Zwykle jest ich dziesiątki tysięcy. Przy tym wczorajszy blackout z Pakistanu wydaje się dziecinną igraszką. Prądu nie miało bowiem około 140 milionów osób."czytasz Pan czasem to, co Pan wklejasz? A może nie bardzo rozumiesz pojęcie "dziecinna igraszka"  w  języku polskim ?
No BEKA ...... Biggrin

may the FORCE be with you

Skomentuj