Islamscy bojownicy wzywają do zamachów na prezydenta Francji

Kategorie: 

Francois Hollande, prezydent Francji - źródło: kadr z Youtube
Francuskie wojska rozpoczęły militarne działania w Republice Mali już na początku stycznia 2011 roku i trwają one do dnia dzisiejszego. Bojownicy Al-Kaidy, którzy starają się opanować państwo i wprowadzić w nim prawa muzułmańskie, zaczęli nawoływać do przeprowadzania ataków terrorystycznych na terenie Francji oraz zabójstwa prezydenta François Hollande'a.

 

Na stronie internetowej al-Minbar Jihadi Media Network, należącej do islamistów, pojawiły się plakaty nawołujące do ataków na Francję, w ramach kampanii "Nie będziemy milczeć, Francjo". Wezwania do przeprowadzania ataków terrorystycznych tłumaczy się polityką zagraniczną Francji wobec Mali i Republiki Środkowoafrykańskiej.

 

"Do naszych samotnych wilków we Francji, zamordujcie prezydenta niewiary i przestępczości, nastraszcie jego przeklęty rząd i zbombardujcie ich i przestraszcie ich, w ramach wsparcia dla ofiar z Republiki Środkowoafrykańskiej" - głosi napis, znajdujący się na jednym z plakatów.

 

Trzy miesiące temu, rząd Francji wysłał do Republiki Środkowoafrykańskiej 1 600 żołnierzy, aby pomogli przywrócić tam porządek, natomiast w zeszłym miesiącu rozmieszczono tam kolejnych 400 żołnierzy. Misja francuskich sił zbrojnych została również przedłużona przez parlament. Prezydent François Hollande w odpowiedzi na groźby powiedział, że traktuje je poważnie, choć nie są one niczym nowym. 

 

 

Na podstawie: RT.com

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika cyzxer5

Jakos cala ta szopka z

Jakos cala ta szopka z muzulmanami w europie neguje calkowicie wedlug mnie teorie spiskowa odnosnie odgornej depopulacji... no bo na logike: Jezeli chcesz zminimalizowac ilosc ludzi to zabraniasz im sie rozmnazac lub podejmujesz dzialania majace na celu ich jak najszybszy zgon - predkosc zgonow powinna przerastac predkosc narodzin. 
W tym wypadku jest odwrotnie i do europy przyjezdzaja ludzie ktorzy zamiast tak jak tubylcy miec 1-3 dzieci, ma ich nie mniej jak 10 co powoduje krotko mowiac zanikanie rdzennych mieszkancow a blyskawiczny rozrost nowych mieszkancow danych ziem.
 
Jeden muzulmanin + jedna muzulmanka = 10 dzierci - zalozmy chlopcow.
Jeden muzulmanin + jedna muzulmanka = 10 dzieci - zalozmy dziewczynek.

Teraz: 10 muzulmanow + 10 muzulmanek = 100 dzieci - zalozmu pol na pol chlopcow i dziewczynek.
 
Nastepnie:
50 muzulmanow i 50 muzulmanek = 2500 dzieci
 
itd.......
W ciagu ~60 lat z 4 osob robi sie 2500 osob - jak mozna bylo na to pozwolic szczerze mowiac nie wiem.
 
Oczywiscie to tylko podstawowe obliczenia.

 

Wszystkie moje komentarze reprezentuja MOJA opinie na dany temat do ktorej mam PELNE PRAWO.

Portret użytkownika SurvivorMan

A co jeśli chodzi o

A co jeśli chodzi o depopulację rdzennych Europejczyków, którzy intelektualnie są nieporównywalnie bardziej rozwinięci niż muzułmanie? Europejczycy potrafią znacznie więcej niż jeść, pić, płodzić dzieci i obsługiwać AK-47... Mogą więc być solą w oku syjonistów chcących wdrożyć NWO. Nad prostą populacją o wiele łatwiej zapanować... Czyż nie? 

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika TreleMorele

I o to chodzi. Jak walczyć z

I o to chodzi. Jak walczyć z chrześcijaninami - naściągać tu na siłę najgorszych mentów z ekstermistów, napuścić jednych na drugich i za jednym zamachem pozbywa się dwóch największych wrogów. A przy okazji można zarobić na broni której oni potrzebują i muszą zakupić. Hucpa i geszeft wszechczasów. Zasługujący na najwyższe potępienie.

Portret użytkownika Czołgista

Holland to komuch i

Holland to komuch i socjalista. Powinien powiedzieć jasno kto podnosi rekę na mój kraj będzie zniszczony. Z terrorystami sie nie rozmawia tylko wysyła się komandosów. Muzułmanom nie można ustepować i oddawać pola bez walki i koniec, już wystarczająco się panoszą. We Francji 80% dzieci to dzieci muzułmańskie, a na dodatek co rok 40tyś. francuzów przechodzi na Islam. obawiam się ,że p.Holland to ostatni prezydent Francji.
Monster religie to nie jedyny powód do wojen. Wojny religijne to marny ułamek wszystkich konflików. Dlatego ja bym tak diabolizował i nie uogólniał chociaż wiem ,że to wygodne.

Portret użytkownika saturas 13

religie pokazują jak łatwo

religie pokazują jak łatwo manipulować człowiekiem Jak łatwo wmówić komuś że coś istnieje i kieruje jego losem i do tego wmówić jeszcze że jego umysł jest zbyt otępiały i musi słuchać guru który ten kontakt ma i przez usta tego pośrednika płynie wola bóstwa i niczyje inne Czy większość ludzi to nie są matoły i potem dziwne że jeszcze bronią tych kłamst gotowi rozszarpać każdego kto śmie zakwestionować ich słowa Wszelkie hierarhie są po to by kimś sterować a religia to kolejny sposób na nierobienie niczego i czerpanie korzyści z ludzkiej głupoty i naiwności W każdej religii bóg jest tym który ogarnia wszystko i wie wszystko więc pytam po co wam pośrednicy skoro słyszy was w każdej chwili wedłóg każdej wiaryNikt nie może  potwierdzić prawdziwości świętych ksiąg Wszystkie są tak samo wiarygodne Ktoś tam napisał jakaś grupka wpływowych uznała za święte i kazała wierzyć innym A ci  którzy uznali za święte i ich przydupasy do dziś spijają śmietankę z efektów swojej pracy i napuszczają jednych na drugich

Portret użytkownika Wkurzony Kosmita

Zgadzam się tutaj w 100%.

Zgadzam się tutaj w 100%. Dodam tylko że każde bóstwo to tak naprawdę ta sama postać, ale czczona bezmyślnie pod różnymi nazwami. Yahwe, Szatan, Bóg Moloch, Bóg Ra egipski, to wszystko jednen i ten sam typek który zgotował nam ten niewolniczy los. Śmieszy mnie strasznie gdy ktoś upatruje się w nim wyzwolenia od NWO, łask czy promocji do nieba. A jeszcze śmieszniejsze gdy jako Yahwe się go chwali i czci fanatycznie, a jako Szatana potępia i opluwa. Albo gdy Szatanem nazywa się Lucyfera, który akurat za tym nie stoi a jest ofiarą nie dość że wyklęcia z nieba to jeszcze opluwany za całe zło, które jest tak naprawdę dziełem Yahwe i jego marnych sługusów.

Ave Satan New russian

Portret użytkownika kari

To nie islam jest problemem

To nie islam jest problemem tylko prawdziwe chrześcijaństwo z zasadami które zostawił nam Jezus, czy tak trudno to pojąc. Szatanowi pasuje islam, ktory propaguje zabijanie. Pasuje mu judaizm który propaguje homoseksualizm i pedofilję. Buddyzm tez mu pasuje bo to wiara w wielu bogów. A jeśli rządom świata chrześcijaństwo jest kołkiem w oku to jak myślicie komu one słurzą jak nie szatanowi. Dlatego islam i inne religie zawsze będą przed chrześcijaństwem. To jest wojna o nasze dusze nie o religie, pojmijcie to wreszcie. 

Strony

Skomentuj