Islamizująca się za Erdogana Turcja legalizuje pedofilię

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Turcja była do tej pory krajem uważanym za świecki. To znaczy, że religia, przynajmniej teoretycznie, była oddzielona od władzy. Teraz jednak, zwłaszcza po sfingowanym tak zwanym "zamachu stanu", pod rządami prezydenta Recepa Erdogana, staje się sunnickim państwem religijnym. Bezpośrednim tego wskazaniem jest implementacja prawa zbieżnego z koranicznym. Najnowszym tego przykładem jest legalizacja seksu z dziećmi poniżej 15 roku życia.

 

Okazuje się, że turecki trybunał konstytucyjny właśnie przegłosował  możliwość uprawiania seksu z osobami poniżej 15 roku życia. Oznacza to, że jeśli ktoś lubi 12-13 latki, to od 1 stycznia 2017 roku będzie sobie mógł legalnie w Turcji poużywać.

 

Ewentualne skargi wykorzystanych dzieci będą rozpatrywane tak samo jak skargi dorosłych. Oznacza to, że 13 latka będzie musiała tak samo udowadniać swoją niewinność jak 30 latka. Tureckie prawo po prostu przestanie chronić dzieci powyżej 12 roku życia.

Wygląda na to, że legalizacja takich zboczeń w Europie jest tylko kwestią czasu, wszak ludy pustyni nie zwykły żyć według chrześcijańskiego kodeksu moralnego. Seks nawet z ośmioletnim dzieckiem, według Koranu jest czymś dopuszczalnym, a ważne jest tylko to czy takie dziecko jest oficjalną "żoną" zainteresowanego nim zboczeńca.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Alien1974

Ohyda spustoszenia, o które

Ohyda spustoszenia, o które mówi prorok to BOMBA ATOMOWA, która zostanie zrzucona na państwa.....??? A co do Jezusa, to on nie przybędzie, ponieważ Jezus już był na Ziemi. To nie wiara w Jezusa jest zła, lecz ludzie, którzy podają się za sługi Jego. Może proszę wziąć mówiąc kolokwialnie to na chłopski rozum, na prosty sposób pojmowania i nie chce tu nikogo urazić bynajmniej. Kościół Kat..olicki to organizacja chorych ludzi, którzy robili wszystko, żeby sprowokować powtórne przybycie Jezusa Chrystusa na Ziemie. Mało tego, tak myślał nawet Najwierniejszy z Wiernych, czyli Apostoł Jan. Nawet Apostoł Jan, gdy Jezus Chrystus był jeszcze na Ziemi, myślał, że Jezus powróci jeszcze za jego życia, dopiero na wyspie Patmos Pan Bóg wyjawił Janowi całą tajemnice i to, że to on w czasie Armageddonu będzie zastępcą Jezusa Chrystusa na Ziemi. Lecz słowa Jana w Apokalipsie na rozkaz Pana Boga zostały zapieczętowane, czyli zaszyfrowane do czasu jego przybycia, narodzin tu na Ziemi, jako PIOTR POCIESZYCIEL. Piotr Pocieszyciel z Torzymia. Wg przepowiedni Malachiasza ostatnim władcą Kościoła będzie Piotr Rzymianin - Piotr Pocieszyciel mieszka w Torzymie, czyli Piotr To...Rzymianin (Torzym, miasto w woj. Lubuskim).  Kontynuując, ludzie Kościoła to chorzy ludzie, po tylu już próbach sprawdzania czy przybędzie Jezus, dali sobie spokój, Jezus to mit, bajka, i robią co chcą. A skoro słudzy Pana to łotry, to wszyscy robimy co chcemy, pewnie my wszyscy jesteśmy jakąś pomyłką Kosmitów, a oni zapomnieli o naszym istnieniu. Tak to mniej więcej wygląda. Podobnie jest z politykami, przed wyborami objecują zlote góry, a po wyborach mają ludzi za nic. Nauczyli się od najlepszych - od sługów Szatana w Watykanie.

Portret użytkownika Rysiek

Ogłupiające i oszpecające

Ogłupiające i oszpecające pozbawianie dziewcząt ich prostaglandyny F2alfa służy utrzymywaniu patriarchalno-militarystycznego dyktatu, a rozpowszechnianie łgarstw o pedofilii jest zasłoną dymną tego procederu. Popatrzmy na szympansy bonobo, u których samice, podobnie do kobiet, mają dwufazowy proces dojrzewania erotycznego.

W pierwszej, młodzieńczej fazie (7~12), tuż po uruchomieniu pamięci trwałej, u obu naszych gatunków, erotyczna biochemia (PGF2alfa) służy rozwojowi i edukacji, dostarczając energii, radości i zaciekawienia światem, by dopiero później uruchomić cykliczną akcję prokreacyjną. W tym czasie szympansice bonobo wędrują pomiędzy stadami, intensywnie się ucząc.

Portret użytkownika fix

To porazajace. To pokazuje,

To porazajace. To pokazuje, ze zlo istnieje i trzeba to tepic. Mowic i nie zgadzac sie na zlo. Kiedys widzialem dokument o dzieciach z egiptu. Prawdopodobnie wiele dzieci odbiera sobie zycie wlasnie z tego powodu. To straszne ile biednych dzieci cierpi, bo zyja w chorym swiecie doroslych. Brakuje slow jak trzeba byc znieczulonym zeby tworzyc takie chore prawo. Wspolczuje kobietom i dzieciom. Wszystkim cierpiacym przez chory system i chorych ludzi.

Portret użytkownika X

sie podniecacie. Słowianie

sie podniecacie. Słowianie mieli postrzyżyny (i od tego momentu chłopiec stawał sie mężczyzną - 12 lat), Żydzi barnicwę (jw - 12 lat). Moje prababki (katoliczki, a jakże) wyszły za mąż w wieku 14 lat.  itd itp.

Po prostu wszystko kolem się toczy Smile  Za chwilę jakiś psycholog udowodni niezbicie, że 12-latka jest jednak wystarczająco dojrzała emocjonalnie i stanie sie to prawem -- a czemu miałby nie udowodnić, to tylko kwestia doboru tez.  A jak rząd zechce to zrobi kampanie medialną i ludzie w to z chęcią uwierzą - tak jak uwierzyli w diabła, jezusa, rosjan, komunizm, kibuce, kapitalizm, boskie pochodzenie króla itd itp.

Portret użytkownika X

nie zrozumiałeś ani słowa z

nie zrozumiałeś ani słowa z tego co napisałem i szukasz 'winnego'.  Nie jestem pedofilem.

Za to doskonale rozumiem mechanizmy polityki i sposób stanowienia prawa. I wcale nie gorzej sposob dowodzenia tez naukowych. I moge się założyć andreasie niezweryfikowany, że gdybyś był arabem, to plułbyś w drugą stronę. Bo taka jest natura głupców.

Portret użytkownika Patriota1

Porównujesz oko do dupy. To

Porównujesz oko do dupy. Tu nie chodzi o małżeństwo a o seks. To po pierwsze.

Po drugie w islamie nie kończy się na 12 latkach. Przypominam że ten pedofil mahomet uprawiał seks z 9 latką. 

Małżeństwa wcześniej były zawierane w wieku 13-14 lat co nie zmienia faktu, że współżycie zaczynało się w momencie jak dziewczyna zaczynała miesiączkować a nie jak mężowi pasowało. 

Trzy, w islamie kobiety są traktowane o wiele gorzej niż gdzie indziej. Jest tysiące przypadków gdzie dziewczynki w wieku 11,12,13 lat umierały z powodu wewnętrznych obrażeń spowodowanych przez przedwczesny seks z tymi zwierzętami. Poszukaj, poczytaj.

I po czwarte, Jezus to normalne imię które pisze się wielką literą. Chociaż tyle byś się wykazał kulturą. Przypominam również, że Twoja niewiara w Chrześcijańskim kraju nie robi nikomu wielkiej różnicy, w islamskim byłbys zrzucony z pierwszego lepszego budynku albo obcięliby Ci głowę.

Także zastanów się czy tak warto psioczyć na Chrześcijan i Jezusa.

Pozdrawiam

Strony

Skomentuj