Islamizacja Wielkiej Brytanii postępuje - muzułmanie domagają się zakazu wyprowadzania psów w miejscach publicznych

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Muzułmanie zaczynają coraz bardziej narzucać mieszkańcom Anglii swój styl życia i zapominają, że kraj w którym obecnie przebywają znajduje się w Europie, a nie na Bliskim Wschodzie. Jednak co zrobić skoro władze zwyczajnie przymykają oko na ich kolejne pomysły? Tym razem w hrabstwie Greater Manchester zaczęły pojawiać się ulotki które wywołały niemałe oburzenie wśród Anglików.

 

Broszury informują że region jest domem dla dużej społeczności muzułmańskiej i należy to uszanować poprzez ograniczenie liczby psów w miejscach publicznych. Dalej czytamy, że utrzymanie "czystości" pozwala muzułmanom zachować nieskazitelność gdyż psy traktowane są w islamie jako zwierzęta nieczyste.

Kartki cytują również słowa Mahometa: "Anioły nie wchodzą do domów w których jest pies lub ich obraz" i głoszą, że mieszkańcy wielokulturowego państwa muszą zrozumieć i uszanować dziedzictwo, styl życia oraz wyznanie muzułmanów. Organizacja określająca się jako "Dla Czystości Publicznej" ma być odpowiedzialna za wydruk i roznoszenie tych ulotek.

Kampania muzułmanów spotkała się z ostrym sprzeciwem ze strony białych mieszkańców Greater Manchester. Uważa się że twórcami tych broszur są islamscy fundamentaliści, którzy w przeszłości domagali się wprowadzenia wielu innych zakazów w zgodzie z islamem a także zaprowadzenia prawa szariatu.

 

Nie zabrakło jednak głosu sceptyków którzy z góry uznali to za fałszerstwo. Media skupiły się na wypowiedzi jednego z muzułmańskich mieszkańców Anglii, Fayyaza Aliego, który powiedział że z całą pewnością mamy do czynienia z oszustem - jak sam stwierdził, muzułmańskie prawo głosi że należy szanować przepisy obcego państwa które jest niemuzułmańskie. Jednak z drugiej strony, muzułmańskie prawo pozwala także okłamywać niewiernych np. dla własnej ochrony lub jeśli ułatwi im to osiągnięcie konkretnego celu. W tym przypadku niewątpliwie mamy do czynienia z islamizacją Wielkiej Brytanii.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.8 (4 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll
Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Syn

Oni boją się psów jak ognia..

Oni boją się psów jak ognia...wiem to bo już jedna rodzina ciapatych się wyprowadzila przez mojego kochanego psa ,który nie ma w sobie agresji hah oskarżając mnie jeszcze o to ze przez mojego psa ciapata poronila ...niech oni się zawijaja bo rozumu swojego nie mają...wierzą ze psy to demony..haha no mohamedowi to się nie dziwię,anioł który widzi psa nie wchodzi do takiego domu...to chyba szarzy boją się psów..i wszystko jasne..

Portret użytkownika eva11

niestety ale w tym rzypadku

niestety ale w tym rzypadku musze sie zgodzic....

lubie psy i sama mam suczke ,ale dzisiaj nawet... mielismy niemily przypadek i spotkanie w dwoma rodwajlerami ,

to byl koszmar dzieciak  pod drzewem oddalony od nas reszta rodziny nie wie co robic kiedy rozpedzone potwory biegna w nasza strone ...nie sluchaly baby zerzarly wszystko co lezalo na talerzach i lataly jak wsciekle

ledwo je trzymala na tej smyczy kiedy udalo sie jej  zlapac te okropne miesniaki,

to byl prawdziwy szok ....

irole i w angole rowniez ,bo kolezanka mi opowiadala bardzo sie lubuja w tych niebezpiecznych rasach ,

puszczaja je bez kaganca i czasami samopas nie martwiac sie o ludzi,

bramy odwarte ,a na podworkach bydlaki az strach chodzic ulicami,

bo tu przeciez nikt nie chodzi ,dziki nie wiedza nawet jak jezioro kolo domu wyglada,

narawde jakbyscie zobaczyli czasem jak te pacany wyrowadzaja psy  to odechcialaoby Wam sie krytykowac takie pomysly,

 

swoja droga sa krytykowane jedynie dlatego ,ze wychodza od muzulmanow ....a ludzie daja sie nakrecac ...

Portret użytkownika Samiec_Alfa

To jest jakaś paranoja.

To jest jakaś paranoja. Synonimem ciapaka to po prostu brudas. Wszedzie gdzie się pojawiają Ci ludzie jest syf, pełno śmieci do okoła, wszystko rozpieprzone gdzie tylko popadnie. Szczyt hamstwa, obłudy i hipokryzji. Nędza intelektualna.

Portret użytkownika Majkis

Problem polega na tym, że się

Problem polega na tym, że się tworzy sztuczny podział na tzw. dobrych muzułmanów i tzw fundamentalistów, albo fanatyków. Tymczasem każdy muzułmanin to fundamntalista, a ten który jeszcze w swoim działaniu tego nie ujawnił zwyczajnie nie zna swojej religii (albo raczej ideologii).

Polecam każdemu książkę, dokładnie wyjaśniającą czym w swej istocie jest islam:

"Szariat dla niemuzułmanów" Bill Warner

Portret użytkownika MłotemCzarnąHołotę!

"...mieszkańcy

"...mieszkańcy wielokulturowego państwa muszą zrozumieć i uszanować dziedzictwo, styl życia oraz wyznanie muzułmanów." - a muzułmanie-goście w domu Gospodarza coś muszą rozumieć czy nic nie muszą??

Portret użytkownika alecc

Jeśli to prawda, to

Jeśli to prawda, to współczuję Anglikom, że potrafią tylko ponarzekać. Dzisiaj czytaja ulotki, jutro będą traktowani sami jak psy. Dali sie ogłupić. Panstwo odebrało im tożsamość, zrobiło z nich konsumentów. Teraz narzekają, że towar nieświeży. Sa tak oczadziali, że nie zauważają tego, że sa prowadzeni na rzeź. Daje im 10-15 lat. Podobnie Francja i Niemcy i Belgia. Najpóźniej za 10 lat wszystkie te państwa będą musiały oddać część swoich terytoriów muzułmanom. Chyba, że katolicy zechcą być niewolnikami we własnym byłym kraju. Bo niestety NATO nie obroni katolickiej Europy. Bo NATO to syjoniści z międzynarodowym paszportem.

Portret użytkownika Kolovrat

Nie można zapomnieć również o

Nie można zapomnieć również o Szwecji. Cztery najbardziej islamskie kraje europy to: Francja, Szwecja, Wielka Brytania i Niemcy. Nie wiem czy kolejność zapisu ma tu jakieś znaczenie. Jedno jest pewne.. te państwa powoli zdychają jak potrącone koty na ulicy. I potrzeba cholernie dobrego weterynarza, żeby jakoś uratował te koty.

Portret użytkownika FOL

No cóż trzeba się na to

No cóż trzeba się na to zgodzić bo w innym wypadku, było by to nietolerancyjne i takie zaściankowe. Uk to cywilizowany kraj a nie średniowieczny zacofany padół i niemożna się niezgodzić na żadania Islamistów. Po prostu przyjąć uchwałę w imię tolerancji religijnej, w innym wypadku było by to sprzeciwienie się pawu do wolności religijnej Muzułmanów w UK!!!

Portret użytkownika Kolovrat

Od kiedy mniejszoć ma

Od kiedy mniejszoć ma "większy" głos niż większość?! Ja wiem, że świat stoi na głowie, ale przynajmniej tutaj na ZnZ nie pi****l takich dyrdymałów! Mniejszość powinna podporządkować się większości, BO JEST MNIEJSZOŚCIĄ! I nie pieprz tu swoich lewych herezji.

Strony

Skomentuj