Islamizacja Szwecji - czy nadchodzi czas na zmiany?

Kategorie: 

Źródło: Internet
W Szwecji miał niedawno miejsce kolejny proces sądowy, który zakończył się korzystnie dla przestępcy. W tym przypadku mowa jest o 18-letnim muzułmaninie z Somalii który brutalnie zgwałcił nastoletnią mieszkankę Szwecji i został potraktowany z wyjątkową łagodnością.

 

Wydarzenie miało miejsce w zeszłym roku. Nastolatka została nie tylko zgwałcona, ale również ciężko pobita. Muzułmanim wykrzykiwał także rasistowskie słowa na temat białych ludzi. Policja zatrzymała go a proces sądowy odbył się dopiero w czerwcu tego roku. Organ wymiaru sprawiedliwości wziął jednak pod uwagę to, że Somalijczyk "miał problemy ze spaniem, był lękliwy" a w momencie popełnienia przestępstwa miał 17 lat. 

 

Muzułmanim nie otrzymał kary więzienia - zamiast tego przydzielono mu 180 godzin prac społecznych, co oznacza, że przestępca wciąż będzie na wolności. Dla porównania, polskie prawo przewiduje karę do 12 lat więzienia w przypadku gwałtu.

 

Wydarzenia tego typu wciąż szokują, nawet jeśli mają miejsce w tak zislamizowanym kraju jakim jest Szwecja. Najnowsze sondaże wskazują jednak, że sytuacja może się zmienić. Antyimigrancka partia Szwedzcy Demokraci, określana przez tamtejsze media jako skrajna prawica, otrzymała rekordowo wysokie poparcie w wysokości 25%. Pozostałe ugrupowania, centrolewicowa Partia Socjaldemokratyczna oraz centroprawicowa Partia Umiarkowana mają odpowiednio 23% i 21% głosów poparcia.

 

Kolejne wybory w Szwecji mają odbyć się w 2018 roku. Masowy napływ imigrantów oraz drastycznie rosnąca fala morderstw i gwałtów powodują coraz większe niezadowolenie społeczne. Za kilka lat Szwecja może przekształcić się w obecną Danię, gdzie do władzy doszli przeciwnicy polityki imigracyjnej, narzucanej przez UE.

 

 

Źródła:

http://uk.reuters.com/article/2015/08/20/uk-sweden-politics-poll-idUKKCN0QP0Q120150820

http://swedishsurveyor.com/2015/06/27/somali-brutally-raped-12-year-old-girl-sentenced-to-180-hours-of-community-service/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Czarne światło

Inzynier Magister, załączyłeś

Inzynier Magister, załączyłeś video na którym jest zdefiniowane to co zasadniczo każdy wie jednak nie każdy o tym mówi otwarcie, a w dużej mierze dotyczy ekonomii.
Jednak jeśli chodzi o to że Plejadanie przekazują ludziom przekazy a później przylecą w swoich lśniących spodkach w celu ratowania świata to jednak kogoś poniosła fantazja.
Po pierwsze pod różne rasy kosmiczne podszywają się wyłącznie byty demoniczne, udają że chcą pomóc ludziom i światu, źe nastąpi kryzys i chaos, a oni wtedy wprowadzą pokój - oni wprowadzą ale Antychrysta który ogłosi pokój po wojnie.
Po drugie jeśli chodzi o rasy kosmitów i przysłowiowe UFO, to aspekt ten kojarzy się wyłącznie z projektem blue beam. Będzie to wykorzystanie ukrytej ziemskiej technologi. Będą to manifestacje holograficzne na niebie, obraz i dźwięk, na częstotliwościach na których działa ludzki mózg, z pominięciem narządów zmysłów takich jak oczy i uszy. Wówczas te hologramy zobaczą i usłyszą nawet ludzie którzy są ślepi lub głusi. Celem tego będzie przedstawienie zagrożenia ze strony kosmitów, których należy pokonać, a docelowo będzie w ten sposób przedstawiany Antychryst, jednak jako ten który przynosi pokój.
W ten sposób cały ten wykład którego niektóre elementy są spójne i logiczne, to jednak traci logiczny sens swojego istnienia.

Portret użytkownika Wąski

Pomyśleć że jakiś czas temu

Pomyśleć że jakiś czas temu powstał polski film o dwóch nieletnich chłopcach którzy zdesperowani trudną sytuacją w Polsce i wizjami "lepszego świata" uciekli z Polski bodajże do Szwecji, po drodze nawet korzystając z TIR-a pod którym się schowali. Jeśli była to historia oparta mniej więcej na faktach, to może powinniśmy sobie teraz właśnie popuścić wodze fantazji i wyobrazić odcinek nr 2 tego samego filmu, w którym ci chłopcy są już dorosłymi mężczyznami z żonami i z dziećmi, którzy uciekają z kraju który zawiódł ich oczekiwania i wracają na łono swojego macierzystego kraju czyli Polski. Tylko pozostaje pytanie do jakiej Polski wracają. Czy takiej której oczekiwali, czy takiej która nie śniła im się nawet w koszmarach. Tego nie wiem bo nie jestem reżyserem filmowym. Ale przytoczę cytat z kultowej komedii : "A Pan kim kurcze jest? Ja, jestem reżyserem filmów akcji. A to dobrze się składa, bo zobaczy Pan niezłą akcję."

Portret użytkownika Opowieści z Krypty

Plan zastraszenia Chin aby

Plan zastraszenia Chin aby były bardziej miękkie i elastyczne demokratycznie trwa.
Jak podają media 22-ego, czyli wczoraj nowa mega-eksplozja, jak pokazały nagrania.
Swoją drogą to ciekawe że ktoś siedzi i czeka z kamerą tylko po to, by po chwili nagrać megeksplozję. Jasnowidz jakiś czy co, bo skąd wiedział kiedy iść i to nagrywać i gdzie się to wydarzy.
Patrząc chronologicznie na przepowiednie, to jeszcze tylko ma się odbudować III świątynia, później Papież katolicki pod nosem krajów islamskich ma tam odprawić mszę, prawdopodobnie ogłosić jedną religię.
Później i w międzyczasie będzie się dziać wiele negatywnych rzeczy na świecie łącznie z katastrofami i operacjami fałszywej flagi. Powodowane będą różnice kulturowe oraz poprzez niszczenie moralności - niszczone będzie oparcie dla ludzi w postaci wiary katolickiej, gdzie Kościoły poprzez swoje czyny będą odstępowały od prawdziwej wiary.
Później ogłoszony zostanie Wielki Pokój pomiędzy mocarstwami.
Następnie w mroźną noc (wg.czasu europejskiego), podczas gdy ludzie będą się bawić i imprezować, stanie się to co ma się stać.
Jak złodziej w środku nocy przyjdzie nagle wojna. Wojna przyjdzie "z niespodziewanego kierunku".
Możliwe że tym kierunkiem będzie tajny pakt Chin i armii muzułmańskiej.
Chiny uderzą z pełną mocą na zaskoczoną Rosję, a armia muzułmańska uderzy na Europę. Gdzie "będą witani jak w domu zielonymi sztandarami".
Ktoś kto to wszystko odgórnie realizuje ma jeden cel. Po wojnie ogłoszony zostanie Antychryst jako ten "który przyniósł pokój". Jako ten któty z powstałego chaosu i kryzysu wprowadził ład i porządek. Wielu ludzi zostanie w ten właśnie sposób zwiedzonych i oszukanych.
Prawdziwi katolicy, ludzie dobrego serca i dobrej woli zostaną pochwyceni do Nieba gdy to się będzie działo.
Nastąpi okres 3,5 roku ucisku, czipy, danie ludziom iluzorycznego poczucia dobrobytu. Lecz to będzie trwało krótko. Wielu ludzi odkryje że zostali oszukani, lecz dla wielu z nich będzie już za późno. Powtórny kryzys też wyreżyserowany skończy się ponownymi zamieszkami, anarchią a nawet kanibalizmem.
Najdziwniejsze jest to że to nie jest odległa przyszłość, to scenariusz realizowany odgórnie na najbliższe tygodnie lub miesiące. Dużo zależy od tego, kiedy zostanie odbudowana III świątynia, oraz od tego, kiedy upadnie Syria, oraz od kilku innych wydarzeń których nie podaję, aby nie było to traktowane jako "myślenie życzeniowe".
 

Portret użytkownika Mojeimię44

Ciekaw jestem czy świat jest

Ciekaw jestem czy świat jest przygotowany na kolejną wojnę? Chodzi mi o wojne w korei. Jeżeli tam konflikt również powstanie to czy będziemy mogli już mówić oficjalnie o III wojnie światowej? Moim zdaniem tak. Korea należy według żydków do osi zła więc prawdopodobnie z ich reżimem też będą chcieli się rozliczyć. Czy to nastąpi niebawem? Nie wiem. Jednak napewno jeżeli dojdzie do konfliktu między koreami to stanom się oberwie jakąś atomówką. Tego jestem pewien. Z drugiej strony może to i dobrze że odczują brzemie wojny na swoim podwórku. Może to ich czegoś nauczy.

Portret użytkownika achiles

@zygmuntbialas Co prawda

@zygmuntbialas
Co prawda Makrela oznajmiła to już w ub. roku ,znaczy się, że multi-kulti nie wypaliło, ale słowa to jedno a praktyka to drugie. W momencie w którym to piszę na m. Śródziemnym trwa akcja przejmowania z 18 łodzi ok. 3000 "uciekinierów" którzy są w drodze do krajów socjalu! Takie łodzie wypływają za wody terytorialne Libii, następnie poprzez tel. satelitarny zawiadamiają bazy włoskiej marynarki o tym fakcie po czym cała flotylla statków wyrusza w morze i przejmuje "uciekinierów". Nazywa się to ich …ratowaniem. Już nawet na na hol. portalach zaczynają coraz śmielej pisać, że ten import Afryki do Europy to jakaś akcja prowadzona z premedytacją ! Nie wiedzą na razie kto za tym stoi! Teraz media donoszą o ciężkich walkach demonstrantów z policją na przedmieściach Drezna, gdzie zatrzymała się kolumna autobusów z "uciekinierami".
Tymczasem Macedonia została złamana i otworzyła znowu granicę, wczoraj jeszcze wojsko strzelało do tłumów usiłujących sforsować granicę, ale najwyraźniej poszedł telefon z Brukseli i Macedonia dała za wygraną. Pewnie wzięto ją na groźby, że nie zostanie przyjęta do UE, jak nie wpuści "uciekinierów". Za 2-3 dni pojawią się oni w …Niemczech!
WARTO TU JESZCZE DODAĆ, ŻE JAK SIĘ WIDZI OSTATNIE FILMIKI Z TEGO ZIEMSKIEGO EKSODUSU I MASOWEJ INWAZJI UCHODŹCÓW ISLAMSKICH, NA EUROPĘ, to zobaczyć można, że są to prawie sami faceci w sile wieku, a ich  już są setki tysięcy. To powinno zapalać jakieś światełko w głowie myślącego SAMODZIELNIE. 

Portret użytkownika Mojeimię44

Tak sobie pomyślałem, że

Tak sobie pomyślałem, że sytuacja ekonomiczna świata musi być naprawdę straszna skoro nam funduje się scenariusze zastępcze typu inwazja islamistów na europę. Wszystko to przykrywka tego co się naprawdę dzieje a dzieje się źle. Dla przykładu chociażby Grecja i podanie się rządu do dymisji który miał zbawić kraj. Sytuacja wszystkich w Eurokołchozie jest nieciekawa. Zresztą nie tylko u nas jest źle bo przecież cały bliski wschód jest pogrążony w wojnie a sytuacja zaostrza się w Turcji w której może dojść do wojny domowej. Rosja przeżywa kryzys przez wartoś baryłki ropy, Chiny przez spadki na giełdzie, USA przez długi. Więc albo to celowe niszczenie gospodarek świata albo naprwadę bardzo zły zbieg okolicznośći. Chociaż ja obstawiam przy tym pierwszym. Komuś naprawdę zależy żeby ludzi jeszcze bardziej podzielić na mega bogatych i skrajnie biednych. Dlaczego? Moim zdaniem to z nudów. Ludzie którzy mają mega pieniądze nie grają na komputerach tak jak większość społeczeństw w gry wirytualne a grają w realu w gry czasu rzeczywistego. Stać ich na zabawę w Bogów więc to robią. Jednym przelewem gotówki, wynajmują sobie całe armie i kształtują rzeczywistość traktując ludzi jak figurki a nie jak istoty rozumne. Zabawa ta powoduje że wszyscy cierpimy. Pomyślcie sami. Jesteście multimiliarderami. Macie tyle pieniędzy, że nie wiecie co z nimi robić. Korporacjami którymi rządzicie tak naprawdę rządzą wasi sługusy więc nawet nie patrzycie na wyniki finansowe bo one muszą być dobre. Cały świat już oblecieliście, macie wszystko co chcecie. Więc co dalej? Zaczynacie grać w gry w czasie rzeczywistym ale nie na komputerze a w realu. Moim zdaniem tak to wygląda. To jedna wielka walka o wpływy ale to co dla pionków na dole jest tragedią dla tych na górze jest tylko grą. Najgorsze jest jednak to, że po tym wszystkim jadą ci bogacze na tajne zebrania i śmieją się kto co odwalił na świecie. Dają sobie jakieś tajne lvl. Najwyższy to 33- NWO rządzi! Chora gra Bogatych sku.....ów którzy ludzi traktują jak idiotów

Portret użytkownika achiles

Hej, wszystko spoko, co

Hej, wszystko spoko, co piszesz i tak być może. Lecz należy mieć na uwadze, że każda TAKA GRA, wcześniej, czy później, ale zawsze ŹLE SIĘ KOŃCZY, dla tych graczy. Przekonał się już o tym i Juliusz Cezar, Marek Antoniusz, Faraonowie, Napoleon, hitler i stalin, Inkowie, Majowie, Aleksander Wielki i DŻINGIS CHAN i wielu wielu innych, o czym dowie się każdy, kto choć trochę HISTORIĄ ŚWIATA SIĘ INTERESUJE. Tylko czasem gry dłużej się toczą, a czasem szybko do SWEGO KRESU, DOBIEGAJĄ. 

Portret użytkownika danielov

Ja bym tego gnoja zlapal i

Ja bym tego gnoja zlapal i zrobil mu KRWAWEGO ORLA- nawiazujac do pieknej kultury wikingów.
Zreszta mam wrazenie wymiar sprawiedliwosci w takich przypadkach ma odgórne zalecenia a potezne  sily tu maja wplyw na to co sie dzieje. Oczywisce ta bagatelka tych muzulmanów sie kiedys skonczy ale pytanie ilu jeszcze ludzi straci zycie z rak tych podludzi.

Strony

Skomentuj