Islamizacja świąt chrześcijańskich w Europie

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Islamizacja Europy jest bezspornym faktem. Dokonuje się ona pod przykrywką zmasowanej imigracji i wmawia się nam, że musimy przyjmować rzesze muzułmanów. Ci następnie wbijają nam nóż w plecy i stopniowo przejmują kontrolę nad tym kontynentem. Dzieje się to za pozwoleniem rządów i z pomocą wspierających ich mediów i organizacji pozarządowych.

 

Pierwszy i najważniejszy etap tego nikczemnego planu dotyczył fizycznego osiedlenia się w Europie. Tu muzułmanie osiągnęli wielki sukces - dzięki swojej liczebności i płodności, z biegiem czasu są w stanie całkowicie zastąpić Europejczyków, którzy nie chcą mieć dzieci. Ich obecność stała się łatwo dostrzegalna.

 

Kolejne etapy obejmują ingerencję w sprawy polityczne, edukacyjne i kulturalne państw. Muzułmanie zakładają partie polityczne a w niektórych przypadkach zajmują bardzo ważne stanowiska. Na przykład burmistrzem Londynu jest posiadający pakistańskie korzenie Sadiq Khan, Sekretarzem Stanu Berlina jest Sawsan Chebli, córka palestyńskich imigrantów, natomiast Ministrem Kultury i Demokracji Szwecji jest Alice Bah Kuhnke, której matka jest Szwedką, zaś ojciec Gambijczykiem. Ciekawym przypadkiem spoza Europy jest również wybór Somalijczyka Ahmeda Hussena na Ministra ds. Imigracji,  Uchodźców i Obywatelstwa Kanady.

 

Liczne szkoły w Europie prowadzą edukację na temat islamu - oficjalnie ma to ułatwić walkę z tzw. islamofobią poprzez poznanie religii przyjezdnych imigrantów. Tylko dlaczego ci sami muzułmańscy imigranci nie edukują się o chrześcijańskich korzeniach Europy i jej chrześcijańskiej historii? Zamiast przystosować się do życia panującego w poszczególnych państwach europejskich wprowadzają swoje własne zasady, swoje własne prawa i kulturę - próbują zdominować i podporządkować sobie Europejczyków.

Muzułmanie powoli, aczkolwiek konsekwentnie zwalczają chrześcijańskie tradycje i święta. Wystarczy, że wyznawca islamu oburzy się na widok krzyża czy szopki bożonarodzeniowej i po zgłoszeniu swojego oburzenia władze szybko i posłusznie robią to co im się każe. "Uchodźców" denerwują nawet nazwy, które kojarzą się ze świętami i Chrześcijaństwem. Wszystko co nieislamskie jest automatycznie postrzegane jako złe i jest uporczycie zwalczane. Co więcej, w ostatnich latach kładzie się coraz większy nacisk na utworzenie tzw. chrislamu - połączenia Chrześcijaństwa z Islamem, co obserwowane jest szczególnie w Europie Zachodniej.

 

3 grudnia, anglikański Kościół Wszystkich Świętych w Kingston nad Tamizą świętował narodziny "proroka Mahometa w oczekiwaniu na narodziny Jezusa". Podczas tego wydarzenia odmawiano również islamską modlitwę, co wywołało powszechne oburzenie. Niektórzy komentatorzy stwierdzili, że kościół nazywając Mahometa prorokiem wywyższył go ponad Jezusa. Jeszcze większy skandal wybuchł w styczniu bieżącego roku, gdy do episkopalnej Katedry św. Marii w Glasgow zaproszono muzułmanów. Spotkanie miało zbliżyć wyznawców dwóch różnych religii - Chrześcijaństwa i Islamu, jednak jedna ze studentek przeczytała na mównicy rozdział Koranu, który nie uznaje Jezusa za Syna Bożego. Oburzeni chrześcijanie nazwali to bluźnierstwem.

 

W tym roku w Europie zauważono, że podczas tegorocznych świąt próbuje się za wszelką cenę usunąć kontekst religijny (chrześcijański), aby nie obrażało to muzułmanów. W Szkocji, Minister Rozwoju Międzynarodowego Alasdair Allan przeznaczył niemal 400 tysięcy funtów na 23 wydarzenia mające bezpośredni związek z okresem zimowym, które nie miały charakteru świątecznego. Władze oskarżono o promowanie festiwali zimowych dla mniejszości etnicznych przy jednoczesnym ignorowaniu chrześcijańskich świąt.

 

Podobna sytuacja miała miejsce we francuskim Lyon w dzielnicy Croix-Rousse, gdzie wstrzymano otwarcie jarmarku bożonarodzeniowego - oficjalnym powodem były zbyt wysokie koszty zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom. Chodzi oczywiście o zagrożenie związane z islamskim terroryzmem. Jednak w tym samym mieście jeszcze na początku grudnia odbył się coroczny Festiwal Świateł - wydarzenia pilnowało 1500 policjantów i żołnierzy, psy, patrole rzeczne oraz saperzy.

 

W niemieckiej szkole w Lüneburg odwołano świąteczną imprezę, ponieważ jeden z uczniów, muzułmanin, skarżył się, że śpiewanie świątecznych kolęd jest niezgodne z islamem. Decyzja dyrekcji wywołała skandal i oburzyła rodziców niemuzułmańskich dzieci. W Monachium pojawiły się reklamy promujące wielokulturowy jarmark zimowy, które przedstawiały bałwany w burkach. Berliński jarmark bożonarodzeniowy został ogrodzony betonowymi barierkami, aby nie dopuścić do islamskiego ataku terrorystycznego z udziałem samochodu czy ciężarówki. W Stuttgarcie na jarmarku aresztowano 53-latka, który ukrywał bombę w plecaku. W Poczdamie jarmark bożonarodzeniowy został zamknięty, ponieważ do pobliskiej apteki dostarczono paczkę z ładunkiem wybuchowym, natomiast jarmark w mieście Bonn został ewakuowany przez zagrożenie zamachem bombowym.

Zdarzenie o podobnym charakterze miało miejsce we Włoszech w mieście Bolzano, gdzie usunięto z ratusza choinkę wykonaną z kartonu, ponieważ "mogła obrażać muzułmanów". Z kolei w Norwegii, dyrekcja szkoły podstawowej w mieście Skien ogłosiła, że podczas obchodów świąt Bożego Narodzenia uczniowie będą czytać nie tylko wersety z Biblii, ale także dwa wersety z Koranu. Tymczasem w Madrycie, ratusz postanowił zerwać z tradycją i odmówił umieszczenia szopki bożonarodzeniowej w Puerta de Alcalá, historycznym zabytku stojącym na Placu Niepodległości w samym centrum stolicy.

 

W wielu europejskich miastach zmieniono nazwy jarmarków bożonarodzeniowych, aby usunąć skojarzenia z Chrześcijaństwem, które obrażają i prowokują wyznawców Islamu - wprowadzono Zimową Paradę w Amsterdamie, Zimowe Przyjemności w Brukseli, Festiwal Zimy w Monachium i Zimowy Jarmark w Kreuzbergu. Madryt zastąpił dotychczasowe obchody świąt Bożego Narodzenia "Międzynarodowymi Targami Kultur", zaś w Londynie wprowadzono "Winterville".

 

Europa Zachodnia zmienia się na naszych oczach. Zmian zachodzących w kontekście chrześcijańskich świąt oraz stopniową likwidację kościołów przy jednoczesnym stawianiu nowych meczetów i sprowadzania kolejnych muzułmańskich "uchodźców" po prostu nie da się nie zauważyć. Po połączeniu tych wszystkich kwestii w całość ujawnia nam się proces islamizacji kontynentu, który cały czas postępuje. Zakłamywanie i zatajanie faktów niczego nie zmieni. Islamizację Europy, którą wspiera lewica po prostu widać gołym okiem.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika SurvivorMan

Aż się prosi o stwierdzenie:

Aż się prosi o stwierdzenie: TRAFIŁ SWÓJ NA SWEGO!
Chrześcijanie nie mają właściwie żadnych swoich świąt, poza maryjnymi...
Wszystkie najważniejsze święta zawinęli z tradycji pogańskich...
Teraz czują to, co Poganie czuli 1000 lat temu...
 

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Onyx

Porównójesz Islam do

Porównójesz Islam do Chrześcijaństwa ? Chrześcijanie nie mają właściwie żadnych swoich świąt ?

Żałosny typie wracaj do szkoły (gimnazjum w twoim przypadku) i doucz się zamiast pisać takie bzdury.

Portret użytkownika TAL-BAU-SYSTEM  (Wymiana pogladow a nie slowne przepychanki)

Prawda jest taka ze za

Prawda jest taka ze za wszystkimi atakami terrorystycznymi stoja dlugie rece Watykanu! 

Jak to mowi stare dobre Rosyjskie powiedzenie, ten uczynil kto mial korzysc!!! 

Nalezy zadac sobie pytanie: Kto zyska na atakach terrorystycznych??? 

Co zyska islam??? Odpowiedz jest prosta NIC ! !  ! 

Co zyska Watykan mordujac pod flaga islamu??? Odpowiedz tez prosta, tlumy ludzi uciekajace do kosciola ze strachu przed islamem. Magister inzynier tam napewno na plebanie kase pompuje.. 

Zeby sie wypowiadac na temat religii, najpierw nalezy je poznac, zastanowic sie gdzie sa korzenie... poczytac troche...  A potem zlozyc w jedna calosc i bedzie wygladalo to tak: 

Najpierw byl Stary Testament, potem byl Nowy Testament, nastepnie Jezus zapowiedzial przyjscie proroka Mohameda ktoremu aniol Gabriel objawil Koran!  Wszystko jest jedna i ta sama religia, Watykan doskonale wie o tym bo przecierz sami wybierali ewangelie ktore sa dobre a ktore zle... 

W Islamie Jezus jest wiekszym prorokiem od Mahomeda, Islam wierzy w Biblie i w Jezusa tylko nie ze Jezus byl synem Boga... Jest opisane w Koranie ze duch sw tchnal Maryje i stala sie brzemienna...  Wszystkie fakty maja swoje potwierdzenie. 

 Wniosek jest taki ze ludzie sa coraz madrzejsi i tylko ataki terrorystyczne moga uchronic Watykan przed upadkiem...  Z drugiej strony, watykan ma poparcie USA bo oni potrzebuja wojny! Reka reke myje, i tak wyglada cala prawda, kto mysli inaczej to dzieje sie tak dlatego ze nie potrafi sam myslec....

 

Portret użytkownika sceptyyk

W Tym roku, marokańska gazeta

W Tym roku, marokańska gazeta - Al-Akhbar - poinformowała, że w Gharb-Chrarda-Béni Hssen (Maroko) piętnaścioro dzieci w wieku od 7 do 15 lat trafiło do szpitala, bo osioł, którego zgwałcili zarażony był wścieklizną... 

 

W trakcie kuracji dzieciaków, mieszkańcy wioski zabili osła, aby zapobiec dalszym zakażeniom... Lokalne władze tymczasem szukają innych osób, które miały "kontakt" ze wściekłym zwierzęciem.   Fajnych masz braci w wierze... PS: Pewnie pamiętsz bzykanie osiołka jakiego dopuścił się młody muslin, na oczach dzieciaków w Twojej nowej ojczyżnie.

Portret użytkownika TAL-BAU-SYSTEM  (Wymiana pogladow a nie slowne przepychanki)

Zboczencow nie brakuje w

Zboczencow nie brakuje w kazdej religii, ale to z religia niema nic wspolnego tylko z choroba psychiczna! Np. wampir z Bytowa (Polak Chrzescijanin) odkopywal zmarle kobiety czyli twoim tokiem myslenia idac to ty tez tak robisz!

Portret użytkownika Onyx

Człowieku nie wiem co palisz

Człowieku nie wiem co palisz ale odstaw to bo ewidentnie ci to nie służy.

Gdzie ty wyczytałeś takie farmazony ? Chyba w Gazecie Wybiórczej albo u rudego z kitą. Poza tym widać że ty nie masz problemu z samodzielnym ''myśleniem''. Sęk w tym że ci to zupełnie nie wychodzi. Biblia i Koran to to samo ? Hmmm,  w takim razie ''znawco'' podciągniemy pod to jeszcze buddyzm, braminizm, wedyzm, hinduizm, dżinizm, sikhizm, konfucjanizm, taoizm, voodoo i będzie komplecik Biggrin No każdy głupi zobaczy że to jedno i to samo i Watykan ramię w ramię z USA i masonerią macza w tym palce. Ha ha ha Biggrin

Lecz się.

Portret użytkownika TAL-BAU-SYSTEM  (Wymiana pogladow a nie slowne przepychanki)

Czytaj ze zrozumieniem to

Czytaj ze zrozumieniem to pogadamy!  Wyraznie napisalem ze najpierw stary test. potem nowy testament skad Watykan powycinal ewangelie, np. ewangelie tomasza i barnaby gdzie jezus zapowiadal proroka Mohameda  ktoremu nastepnie aniol gabriel objawil Koran. 

 Wszystko wywodzi sie z bliskiego wschodu, Jezus zwracal sie do boga ELLOH w jezyku aramejskim, po arabsku mowi sie ALLAH, wiec chyba jest to jakis slad do prawdy...  

Sam sobie sprawdz, a nie opieraj sie na wiedzy ktora ci kosciol przekazuje... 

  Ty oczywiscie mozesz wierzyc w co chcesz, masz takie prawo!  

Strony

Skomentuj