Islamista ściął głowę starszej kobiecie w jej ogródku w Londynie

Kategorie: 

Palmira Silva - kobieta zaatakowana przez muzułmanina
Mieszkańcy Wielkiej Brytanii nie mogą już czuć się bezpiecznie w swoim własnym kraju, w swoim własnym domu. Muzułmanin uzbrojony w maczetę zaatakował w piątek starszą kobietę i odciął jej głowę. Policja zatrzymała napastnika, który znajduje się obecnie w szpitalu.

 

Muzułmanin zachowywał się niczym jakiś szaleniec. Według świadków, mężczyzna uzbrojony w maczetę napadał na przypadkowych ludzi w północnym Londynie - zaatakował jakąś kobietę w samochodzie wybijając szybę, ściął dwa koty a następnie udał się do prywatnych ogródków, gdzie ściął 82-letnią kobietę, Palmirę Silva.

 

Ponad 20 funkcjonariuszy policji uczestniczyło w pościgu za szaleńcem. Przemierzając ulicę wzywali mieszkańców aby natychmiast opuścili swoje mieszkania. Ostatecznie policja dopadła islamistę i aresztowano go używając paralizatora. Mężczyzna zdawał się krzyczeć: "Gdzie są te koty? Koty ukradły mi zapalniczkę".

 

Czarnoskóry napastnik, Nicholas Salvadore, pochodzi z Afryki a według lokalnych mieszkańców przeszedł na islam pięć lat temu i jest znany jako diler narkotyków. Obecnie znajduje się w szpitalu pod nadzorem policji, ponieważ odniósł obrażenia w wyniku całej akcji. Śledczy ustalają, czy Salvadore nie był zainspirowany ostatnimi egzekucjami, jakie dokonało Islamskie Państwo.

 

Mamy więc sytuację podobną do tej z zeszłego roku. Jednak wtedy, brytyjskie władze uspokajały, że nikomu nie grozi inwazja muzułmanów a twierdzenia tego typu są jedynie przejawem tzw. islamofobii. Teraz rząd jest bardziej świadomy zagrożenia i zobaczymy jak zareaguje na to wydarzenie premier David Cameron, choć policja już wykluczyła islamski terroryzm jako motyw zabójstwa.

 

 

Źródło: The Telegraph

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Teresa z Torunia

Podaje bardzo proste

Podaje bardzo proste rozwiązanie problemu z Islamistami. Powszechnie wiadomym jest, że każda żyjąca istota instynktownie boi się śmierci. Wyjątkiem są tu osoby "psychiczne" oraz te, którym "wyprano mózgi". Tak islamista dokonując egzekucji na niewiernym (nieważne czy ścięcie, czy też atak samobójczy) automatycznie trafia do islamskiego raju gdzie będą zabawiać go dziewice. Taki akt wywołuje w naszym społeczeństwie szok gdyż ukazuje nam naszą śmiertelność. Wracając do tematu. Wyłapujemy takich delikwentów, stawiamy w szegeru. Na ich oczach zarzynamy prosiaka, w krwi maczamy pociski i przeprowadzamy publiczą egzekuje. Nasz czyn pozbawia islamistów zabawienia i staje się czytelnym znakiem. W terenach zagrożonych powinno ropowszechnić się broń przeciwko islamistom właśnie w postaci świńskiej krwi...

Portret użytkownika Pantałyk

Z tymi kotami to już jakaś

Z tymi kotami to już jakaś ściema. Zaraz napiszą że pokonał w walcę Wiedzmina Wink
 
A tak na serio, skąd wiadomo od razu że to wojujący islamista? Bo czarnoskóry imigrant z Afryki? Dajcie spokój. Równie dobrze to mógł być jakiś totalny świr albo ćpun na głodzie. A zabić mógł dosłownie każdego przypadkowo napotkanego.

Portret użytkownika Medium

To wydarzenie na pewno

To wydarzenie na pewno zostanie potraktowane jako ważny pretekst. Nie ważne, że na Ukrainie, w Syrii, Iraku ,Egipcie czy Libii zginęły całe tysiące, ważna jest jedna starsza pani w GB.
Ot, anglosaska mentalność!
 

Portret użytkownika b@ron

w pierwszej chwili, po

w pierwszej chwili, po przeczytaniu tego arta stwierdziłem że najlepiej byłoby zrobić oprawcy tak samo, jednak gdy emocje opadły, sądzę że dożywotnie kalectwo było by dużą lepszą nauczką, miałby czas zastanowić się co zrobił...jest wiele przestępstw, których człowiek powinien się wstydzić, jednak np. gdy coś ukradnie i sumienie go gryzie zawsze może wrócić, oddać to i przeprosić...inaczej jest jeśli chodzi o morderstwo, życia nie da rady zwrócić.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj