Islamiści znów grożą zamachem na siedzibę tygodnika Charlie Hebdo

Kategorie: 

Źródło: Charlie Hebdo

Pracownicy satyrycznego tygodnika Charlie Hebdo znów są na celowniku terrorystów. Media podają, że wystosowano kolejne groźby pod adresem redakcji która w dość specyficzny i kontrowersyjny sposób wyśmiewa polityków oraz wyznawców religii, w tym muzułmanów i islam.

 

 

Pierwsza groźba pojawiła się na serwisie społecznościowym Facebook na stronie Charlie Hebdo, po czym została usunięta. Według śledczych, autor tej wiadomości groził atakiem na członków zespołu redakcyjnego. Informacja o podobnej treści została zamieszczona na Facebooku również kilka dni wcześniej. Śledczy rozpoczęli dochodzenie w tej sprawie w zeszłym tygodniu i próbują ustalić kto stoi za pogróżkami.

7 stycznia w 2015 roku dwóch uzbrojonych w karabiny automatyczne i zamaskowanych ludzi wpadło do redakcji magazynu Charlie Hebdo, która położona jest we francuskiej stolicy. Terroryści dokonali tam rzezi, zabijając łącznie 12 osób, w tym 9 członków redakcji. Od tamtego dnia, pracownicy redakcji mają ochronę policji.

Kilka dni po zamachu terrorystycznym we Francji odbył się marsz mieszkańców a nawet przywódców państw z całego świata, na którym potępiono ataki islamistów i głoszono poparcie dla wolności słowa. Tygodnik Charlie Hebdo zyskał na popularności i dopiero w połowie 2015 roku jeden z rysowników oświadczył że publikowanie karykatur Mahometa "przestało go już interesować".

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Belial_lab

Wydawca tej gazety celowo

Wydawca tej gazety celowo drukuje takie rzeczy. Tym sposobem doprowadza do klotni wsrod spoleczenstwa. Nikt nie ma prawa wysmiewac czyjas wiare. A jesli juz to robi to niech odnosi sie na rowni do wszystkich religii.

Portret użytkownika inzynier magister

Prawdziwe organizacje

Prawdziwe organizacje terorystyczne lewackich wywrotowców NWO łatwo rozpoznać, zazwyczaj rozwalają moralność narodów przez nabijanie się z uczuć religijnych co robi charlie hebdo, wiadomo że teroryści lewaccy starają się zakłócać msze świete co właśnie robi się w Polsce oraz lewackie NWO stara się niszczyć demokrację pod pozorem obrony demokracji, bo wiadomo że słuszna jest tylko pederastyczna droga jedności w różnorodności zboczeńskiej ! W Polsce też mamy typową rozgłośnię terorystyczną lewaków, ktorą zakupił właśnie żydowski spekulant ! "Były już pocztówki z poparciem dla prezesa Trybunału Konstytucyjnego oraz nagminna promocja działań Komitetu Obrony Demokracji. Teraz przyszedł czas na kolejny ruch. „Gazeta Wyborcza” ułatwi przystąpienie do KODu!Na sobotnie wydanie „Gazety Wyborcza” zaanonsowała specjalny antyrządowy dodatek. Będzie to deklaracja przystąpienia do KOD-u. To nie pierwsze wyrazy poparcia dla tego ruchu, bo dziennik chętnie relacjonuje wszelkie jego poczynania, jak i ruchy Mateusza Kijowskiego, lidera Komitetu, a pod koniec ub. roku w gazecie można było znaleźć pocztówki z wyrazami poparcia dla działań prezesa T: http://www.pch24.pl/dziennik-czy-biuletyn-kod-u--gazeta-wyborcza-coraz-mocniej-wspiera-antypisowskie-powstanie,44299,i.html#ixzz4D8ryQBsQ

Znany jest fakt że lewackie pederastyczne bojówki wyzywają wszystkich od reżimowych katoli, chcąc w ten sposob zbuntować społeczeństwo przeciwko normalności a w Polsce też to się właśnie robi dzięki kasie spekulanta ! Po każdych takich atrakach na rząd powinna być odpowiedz rządu w postaci ujawnienia jakichś afer i wszczęte dochodzenie prokuratorskie bo inaczej będą wylewać nienawiść do umysłow społeczeństwa ! "Naczelny „Gazety Wyborczej” spotkał się z członkami komisji ds. kultury i mediów Bundestagu. Niemieccy politycy przyjechali do Wrocławia i Warszawy, aby jak pisze organ z Czerskiej „dowiedzieć się z pierwszej ręki, jak przebiega tzw. dobra zmiana”.„Jeśli zapytacie mnie, czy w Polsce jest demokracja, to powiem, że jeszcze tak. Ale z każdym dniem jest coraz bardziej zagrożona” - mówił, Adam Michnik uspokaja niemieckich polityków: przeżyliśmy gorsze czasy. Ten reżim skręci kark. Michnik. http://www.pch24.pl/adam-michnik-uspokaja-niemieckich-politykow--przezylismy-gorsze-czasy--ten-rezim-skreci-kark,44302,i.html#ixzz4D8uARToQ

Najbardziej lewaccy teroryści od NWO nienawidzą Maryi Dziewicy i Chrystusa Jezusa Zbawiciela ! Dlatego jedyna szansa na obronę przeciw tym zbokom od lucyfera to modlitwa różańcowa oraz modlitwa do Miłosierdzia Boskiego od św. Faustyny !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika DupaYasia

Szkoda ze ten zydoski

Szkoda ze ten zydoski tygodnik jakos nie szkaluje wiary mojzeszowej ... dlaczego ????? dlaczego uparli sie na szkalowanie wiary muzulmanskiej ???? Nie jestem zwollenikiem islamu... niemniej rzygac mi sie chce jak widze jawne prowokujace rysunki na Mahometa ... po co i komu to ma sluzyc ??????? skoro wolnosc slowa to niech rzucaja tez obelgi na zydoska wiare !!!!!

 

Skomentuj