Islamiści przygotowują zamach w Sztokholmie

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Szwecja bije na alarm - jak wynika z danych wywiadowczych, członkowie tzw. Państwa Islamskiego przybyli do kraju i chcą dokonać krwawego zamachu w stolicy. Głównym celem terrorystów mają być mieszkańcy Sztokholmu.

 

Szwedzkie media informują, że służby zostały postawione w stan najwyższej gotowości. Policja Bezpieczeństwa SÄPO, zajmująca się bezpieczeństwem wewnętrznym i kontrwywiadem, współpracuje w tej kwestii z lokalną policją. Szwecja została powiadomiona o niebezpiczeństwie przez irackie służby, według których siedmiu terrorystów z ISIS opuściło kraj i wyruszyło do Sztokholmu.

 

Należy pamiętać że winę za obecną sytuację ponosi nikt inny jak cierpiący na syndrom sztokholmski rząd w Szwecji, który popiera multikulturalizm i islamizację przyjmując ogromne ilości uchodźców z Bliskiego Wschodu. Islamiści chętnie przebierają się za migrantów, przez co praktycznie nie da się rozróżnić kto poszukuje lepszego życia w Europie, a kto chce przeprowadzać zamachy.

 

Niektóre media wskazują, że Państwo Islamskie może dokonać ataku 30 kwietnia podczas urodzin króla Karola XVI Gustawa. Na dzień dzisiejszy wszystko jest możliwe a bezradne służby, biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia w Europie, prawdopodobnie nie będą w stanie zapobiec potencjalnemu zamachowi.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika SurvivorMan

Po pierwsze: Jezus nie był

Po pierwsze: Jezus nie był żadnym Bogiem, a co najwyżej (przyjmując przekaz biblijny za prawdę) synem Boga Jahwe.

Po drugie: Przyjmując za prawdę tę samą Biblię, Maria nie odgrywa właściwie żadnej sensownej roli, wszak Biblia traktuje kobiety w sposób taki jaki traktuje, czyli umieszcza je gdzieś między niewolnikami a bydłem hodowlanym, a o samej Marii mało co wspomina.

Co z tego że Jezus byłby "królem", skoro o wszystkim decydowałoby 460 błaznów z Wiejskiej???
 Zatem intronizacja biblijnych, semickich a nie słowiańskich postaci sprzed 2000 lat, ma taki sens, jak pocieranie banknotu w celu jego rozmnożenia!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Członkowie biblijnych sekt

Członkowie biblijnych sekt charakteryzują się uszkodzonym mózgiem. Potrafią bardzo wybiórczo traktować dogmaty nawet te z swojej własnej księgi. Wołają ''Boże Ratuj Nas'' a w tym samym czasie modlą się do Legionu Świętych Demonów czyli zastępczych bożków z obrazka... Wiedzą doskonale, że Jezus im mówił że tylko Ojciec jest istotny, ale i tak klepią pacierze do Demona Isis obecnie ksywa Matka.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika xx

A może jednak powinni zrobić

A może jednak powinni zrobić zamach podczas dni młodzieży, albo jeszcze lepiej podczas szczytu nato. Wtedy rząd będzie miał zajebisty pretekst do zamknięcia granic, że tak to ujmę, bez skutków ubocznych w postaci jakichś sankcji, czy innych wymuszeń z zagranicy.

Skomentuj