Islamiści grożą zamachami podczas Mundialu na Rosję i zamordowaniem znanych piłkarzy

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Państwo Islamskie znów dało o sobie znać. Dżihadyści wezwali swoich „braci” z Rosji do przeprowadzania zamachów terrorystycznych. Wcześniej grozili również ścięciem popularnych piłkarzy, takich jak Lionel Messi, czy Cristiano Ronaldo.

 

W najnowszym materiale propagandowym, udostępnionym przez zwolenników ISIS z Kaukazu, grupa mężczyzn zapowiada ataki na ludność w Soczi. Islamiści powiedzieli, że ich ludzie są aktywni w mieście i będą napadać i mordować Rosjan w ich domach. Dostało się również samemu Władimirowi Putinowi za jego udział w zniszczeniu Państwa Islamskiego w Syrii. Materiał filmowy kończy się tandetną symulacją ataków na rosyjskie stadiony.

Kilka tygodni temu, ISIS w podobny sposób groziło zamordowaniem piłkarzy, którzy będą grać na Mundialu. Jak dotąd nie odnotowano jeszcze żadnej próby ataku, choć mistrzostwa świata w piłce nożnej dopiero się rozpoczęły.

 

Islamiści wykorzystują każdą okazję do szerzenia swojej propagandy i nawoływania do zamachów. Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, które odbyły się we Francji w 2016 roku również były zagrożone. Zresztą cała Europa Zachodnia od kilku lat ma poważne problemy z islamskim terroryzmem. Widocznie ataki terrorystyczne są po prostu częścią życia w wielkim mieście, jak mawiał burmistrz Londynu Sadiq Khan i powinniśmy się do tego przyzwyczaić. Tylko dlaczego np. w Tokio zamieszkiwane przez ponad 13 milionów ludzi nie ma takiego problemu?

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika hyh

Co PUTIN zrobi z tyloma

Co PUTIN zrobi z tyloma idiotami z Ukrainy i zjebami genetycznymi z Polski , jak bedzie ROsja miec pod zaborami polowe Polski ? Przeciez to jest trudniejsze zadanie niz z drugiej polowy Polski NIemcy z Polin.

Polowa Polakow by chciala POLIN wiec uciekna ze Wschodu na Zachodnia czesc niemiecka Polski.

tam ich zislamizuja o czym ci naiwni " patrioci" nie beda wiedziec ani sie na poczatku domyslac.

Niemcy przesiedla islamistow z NIEMIEC do Polski i beda oczyszczeni czyt. gotowi do dalszej wojny.

Rosyjska strona to polskie zjeby genetyczne zaszczepienie im katonacjonalizmu bedzie proste. Fakt ,ze lac Ruskie musza i wywozic do lagrow ale Polaka inaczej nie da sie odkrecic...na normalnego

70 lat bez wojny spowodowalo ,ze ludzie stali sie pacyfistami i asekurantami zamiast bronic swoich praw i egzystencji wola ustepowac tak dlugo jak to mozliwe... czyli do usranej smierci. (BEZ WOJNY!!!)

Nie wiem co by sie dzialo gdyby ta wojna sie zaczela...skoro bez wojny Polak potrafi oddac 80 proc wlasnosci duchowej i fizycznej swego jestestwa i tozsamosci narodowej.

Portret użytkownika inzynier magister

islamiści i zboki LGBT mają

islamiści i zboki LGBT mają dużo wspólnego, chcą zniszczyć cywilizację białego człowieka chrześcijanina ! "9 czerwca na ulice Warszawy wyszli przedstawiciele organizacji homoseksualnych, by promować związki jednopłciowe. W ostrych słowach do tego wydarzenia odniósł się publicysta, Rafał Ziemkiewicz.Uznał on, iż akcje przeprowadzane przez ruchy LGBT czy „walki z homofobią” idą w kierunku „epatowania (…) swą odmiennością i prowokowania”. „Wszechobecna obscena, parodiowanie strojów liturgicznych czy przekręcenia na transparencie sławnego patriotycznego cytatu Romana Dmowskiego (…)” – wyliczył w felietonie Ziemkiewicz.Pisarz nie ma wątpliwości, że podczas tego rodzaju parad, homoseksualiści okazują wyższość heteroseksualnej większości. „Jednym słowem, nie jest to żadna >parada równości<, tylko >parada wyższości<. Jesteśmy dziwadłami, ale dumnymi z siebie i rozzuchwalonymi, i czujemy się od was, heteryków, lepsi” – napisał.W opinii Ziemkiewicza, większość paradujących nie była nawet homoseksualistami. A celem ich działań była destrukcja panującego porządku. „Założyłbym się, gdyby było jak sprawdzić, że większość, i to zdecydowana, paradujących nie była wcale homoseksualistami, za to utożsamia się z hasłami lewicy: zniszczmy wszystko, co było, żeby na gruzach zbudować >nowy wspaniały świat<” – czytamy.: http://www.pch24.pl/ziemkiewicz-o-paradzie-rownosci--dziwadla--ktore-czuja-sie-od-nas-lepsze,60999,i.html#ixzz5IfZibIQJ

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Eugeniusz Przewalski

Bardzo podoba mi sie tytul:

Bardzo podoba mi sie tytul: "Islamiści grożą zamachami podczas Mundialu na Rosję i zamordowaniem znanych piłkarzy". Od razu przyciaga uwage i wabi swa oryginalnoscia. Jest o wiele lepszy od " Islamiści grożą zamachami na Rosję i zamordowaniem znanych piłkarzy podczas Mundialu".

 

Portret użytkownika odwazniak

Chodzi o IQ. Przeciętnie

Chodzi o IQ. Przeciętnie japończycy mają IQ ponad 100, a pasterze kóz 60, o czym mowa. Mieszkam koło 7 rodzin arabskich, nie wiem skąd są, bo po co mam sie zaprzyjaźniać, o czym z debilami rozmawiać. Wiem jedno, te zwierzęta śmiecą na mój trawnik, musze codziennie sprzątać, wory ze śmieciami wystawiają pod drzwi i tak cały dzień leżą psując mi widok, baby w kocach zakiszone we własnym sosie, sterroryzowane przez mężów terroryzują bachory, a te, wychowywane przez telewizor, znęcają się nad młodszymi. Te potwory kiszą się całymi dniami w norach po kilkanaście osów i wypuszczają dzikie, niewybiegane, sfrustrowane potomstwo po zmroku na balkon, a że balkon to taka zewnętrzna klatka schodowa z blaszanum wybiegiem, to najstarszy pulpecik siedzi na rowerku, a najmłodszy pcha go z wytrzeszczem marząc o jeszcze młodszych na zemstę, i jeszcze tłusty drze ryja, że słabo pcha. Przez dwa lata mieszkania tam, słyszę tylko agresywne wrzaski brzmiące jak szczekanie hien, zero ludzkiej rozmowy, żadnego śmiechu dzieci, a jest bachorów z 30. Siedzą zakiszone przed ekranami, a park z huśtawkami tylko przez ulicę przejść, ale nie, jeszcze bachory zobaczyłyby, że można się śmiać i bawić wesoło i mamy też się bawią. 

To jet u nich zakorzenione w genach, biada nam inteligentnym ludziom tworzącym piękno, zalewa nas potop brzydoty i głupoty. Może powinna być szczepionka na IQ, poniżej 80 - sterylizacja, bo empatia jest ściśle zależna od inteligencji. To oczywiście nie nastąpi, bo ktoś promuje ogłupianie, w każdym filmie biała wiąże się z opalonym - spadek inteligencji u potomstwa. A wszystko wynika z tego, że ludzie północy muszą kombinować, jak przeżyć zimę, a ludzie pustyni zajmują się głównie iskaniem i robią bachory, może któreś dożyje...

Na szczęście przeprowadzam się niebawem. Ale co z potrajającą się co roku populacją szmatowców? Arakaust?

Komuś zależy na opróżnieniu z ludzi terenów bliskowschodnich i Afryki. Chińczykom?

Portret użytkownika Eugeniusz Przewalski

Biali Europejczyzcy maja

Biali Europejczyzcy maja sredni iloraz inteligencji (II) 102. Arabowie maja II 84 (Emiraty, Arabia Saudyjska). Goryl Koko ma II 85: tyle samo co posiadajacy domieszke genow bialych amerykanscy Murzyni. Afrykanscy Murzyni maja II 67. Pigmeje maja II 54. Wbrew mitowi o zydowskiej wysokiej inteligencji, sredni II w Izraelu jest 95.

http://www.rense.com/general96/IQreason.html

http://iq-research.info/en/average-iq-by-country

Test na II nie jest obliczeniowy, jesrt bez teksu i nie wymaga czytania. Polega na znalezieniu zaleznosci miedzy ksztaltami. Mozna go za darmo wziac na http://iq-research.info dowolna ilosc razy. Jednakze do uzyskania wyniku potrzebne jest konto na Facebook. Wtedy iq-research pobiera oplate 10 dolarow.

Strony

Skomentuj