Islam może stać się dominującą religią w Wielkiej Brytanii w ciągu 10 lat

Kategorie: 

Muzułmanie podczas modlitwy - źródło: www.google.pl

Przeprowadzona przez Biuro Statystyki Narodowej analiza danych ze spisu ludności z 2011 roku wykazała, że liczba chrześcijan spadła o 50% szybciej niż wcześniej uważano. Co dziesiąty obywatel Wielkiej Brytanii w wieku do 25 lat wyznaje islam a gwałtowny wzrost ludności muzułmańskiej i proces starzenia się społeczeństwa chrześcijańskiego oznacza, że islam może stać się dominującą religią w tym kraju w ciągu 10 lat.

 

Z analiz wynika również, że większość chrześcijan to ludzie w wieku ponad 60 lat a po raz pierwszy mniej niż połowa młodych ludzi nazwała siebie chrześcijanami. Biuro Statystyki Narodowej obliczyło, że w ciągu dekady już tylko mniejszość będzie klasyfikować się w tym kraju jako chrześcijanie, choć religia ta obecnie jest dominująca.

 

W ciągu ostatnich 15 lat populacja muzułmanów w Wielkiej Brytanii i Walii zwiększyła się drastycznie, bo aż o 75%. Spis ludności z 2011 roku pokazuje, że ich liczba w Wielkiej Brytanii, która wynosi około 5%, została dodatkowo zwiększona o 600 tysięcy muzułmańskich imigrantów, którzy przybyli do tego kraju w ciągu ostatniej dekady. Ponadto liczba określających siebie jako ateistów wzrosła z 15% do 25%. Zarejestrowano również większą ilość wyznawców hinduizmu, sikhizmu, buddyzmu i judaizmu. Kościół Anglii jednak zlekceważył te statystyki.

 

 

Źródło: http://digitaljournal.com/article/350362

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Zenek

Idioci oddający "boską cześć"

Idioci oddający "boską cześć" demonowi. To tyle odnośnie tytułowego zdjęcia i całej wyrosłej na kłamstwie pradawnej Bestii judaistycznej bredni katującej świat swoim obłakaniem i zezwierzeceniem tfu "drogą do zbawienia".

Portret użytkownika Roni Tornado

Religie to zło - jeszcze

Religie to zło - jeszcze nigdy z nich ani razu nie powstała cywilizacja miłości. Tyle wieków minęło a religie nadal prowadzą do podziałow, niezrozumienia, zwalczania się i narzucania na siłę własnych poglądów. Religie to również władza nad ludzmi.
UE widać nie miała być dla ludzi, ale dla garstki pewnych ludzi na ich potrzeby. Unia wpuściła do krajów tych muzułmanów a teraz oni robią cichą krucjatę brzuchami kobiet. Trzeba ich wywalić tam zkąd przybyli i zamknąć przed nimi granice.

Portret użytkownika MonaLisa

Roni, witam cię w deszczowy

Roni, witam cię w deszczowy zimny wiosenno-zimowy wieczór, i całkiem z tobą zgadzam się. Europa staje się nieprzyjazna dla europejczyków. Nie mamy wsparcia w innym kraju europejskim, jeśli decydujemy się tam mieszkać i pracować. O mieszkania mamy sobie sami zadbać, a pracy - długo szukać, a jak znajdziemy - to taką, jaką nie chcą wykonywać nie tylko rdzenni obywateli tego państwa, ale i przybysze z arabskich i innych muzułmańskich państw. Tak jest w Niemczech, na przykład. We Frankfurcie nad Menem można odnieść wrażenie, że nie jesteś w Niemczech, tylko w Turcji lub Pakistanie. Ignorują język niemiecki, kulturę europejską, tradycję innej religii. Wyrażają otwarcie pogardę dla Niemców, Polaków i innych europejczyków. Liczy się tylko ich język, religia, słuchają tylko swojej muzyki. Pracuję razem z młodym turkiem, który otwarcie i głośnie wyraża nienawiść do Niemców i chrześcijan.
Powiedziałam mu - jak nie podoba się, to co tu robisz? A won do swojej wspaniałej Turcji!
Za bardzo demokracji - ale nie własnych obywateli, nie dla innych europejczyków; tylko dla emigrantów-islamistów. My, europejczycy, musimy pracować, żeby oni mieli z czego dostawać zapomogę socjalną, na wyhodowanie swego stadka przyszłych dzieci-islamistów, i na budowę licznych meczetów. Będziemy wkrótce harować na nich w 100%.  Pora w końcu otworzyć oczy i powiedzieć stanowczo: NIE!
Nasze dzieci też mają prawo posiadać prawa obywatelskie we własnym kraju, a nie tylko pracować na muzułmanów, które uważają nas za "nieczystych", bo jemy wieprzowinę.
Katolicyzm też nie jest lepszy, ma "brudne" ręce. Dlatego mam słabostkę do hinduskiej filozofii, jest przyjazna, mówi o miłości kosmicznej. Takie moje zdanie, mam chyba prawo powiedzieć, co myślę?

Portret użytkownika Pulsar

@Roni Tornado Jak to z

@Roni Tornado
Jak to z religii nie powstało społeczeństwo miłości ?
A pierwsi uczniowie Jezusa ?
Nie wolno im było zabijać, kraść, kłamać,... i oni tak postępowali. Za co gineli w męczarniach.
Tyle, że ta jedyna prawdziwa religia była i jest zagłuszona przez mrowie innych fałszywych religii.
Wszak jak to mówi stare przysłowie: "drzewo najlepiej ukryć,...  w lesie, pośród innych drzew".
Dlatego Szatan, gdy przyszedł do Jezusa jak Go kusił na pustyni, i pokazał Mu wiele ze swych religii, to wiedział, że Jezus jest przedstawicielem tej jedynej prawdziwej religii miłości.
Ale zaczął ją zwalczać ogniem i mieczem, i jak stwierdził, iż to nie pomogło, to Szatan podstępnie powoli zaczął wypaczać nauki prawdziwej wiary, tak iż został tylko "szkielet" tj. nazewnictwo biblijne, a merytoryczny sens nauk został "pobrany" od religii pogańskich. Tak powstały obecnie Kościoły Chrześcijaństwa w II-V wieku n.e.
Dlatego dzisiejsze Kościoły nie opierają się na miłości, gdyż miłość nie jest ich fundamentem. Dlatego w nich można zabijać, kraść, kłamać,....

Portret użytkownika Roni Tornado

Pulsar -"A pierwsi uczniowie

Pulsar
-"A pierwsi uczniowie Jezusa ?"
Nie wiem jak to było z uczniami, nie było mnie przy tym. A jeśli chcieli stworzyć cywilizacje miłości, to im to się nie udało mimo iż mogli mieć dobre intencje.
-"Dlatego Szatan, gdy przyszedł do Jezusa jak Go kusił na pustyni(...)"
A przy tym też byłeś obecny, że jesteś przekonany, że tak było ?
-"Tyle, że ta jedyna prawdziwa religia była i jest zagłuszona przez mrowie innych fałszywych religii."
Nie ma czegoś takiego jak "jedyna, prawdziwa religia". Wszystkie religie można o "kant dupy potłuc".
-"Szatan podstępnie powoli zaczął wypaczać nauki prawdziwej wiary, tak iż został tylko "szkielet" tj. nazewnictwo biblijne, a merytoryczny sens nauk został "pobrany" od religii pogańskich. Tak powstały obecnie Kościoły Chrześcijaństwa w II-V wieku n.e."
Nie zwalaj błędów i chciwości ludzkiej na Szatana. Ludzie lubią własne winy zwalić na inną osobę. To ludzie przerobili filozofię życia na religię i powypaczali nauki na własne potrzeby.

Portret użytkownika Prostownik

Zrozum Wyznawco religii, że

Zrozum Wyznawco religii, że tolerując własną religię, dajesz usprawiedliwienie dla jakichkolwiek innych bzdurnych wyznań.
Nie rozumiesz ?
Muzułmanin traktuje Twoją Religię właśnie jak bzdurę, a Ciebie jako niewiernego. Pasuje Ci to ?

Strony

Skomentuj