ISIS zapowiada ataki terrorystyczne z użyciem dronów w Europie i USA

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Technologia ewoluuje, a wraz z nią metody prowadzenia walki. Dotychczas islamiści organizowali ataki terrorystyczne na Zachodzie, korzystając z noży, broni palnej, ładunków wybuchowych i ciężarówek. Teraz samozwańcze Państwo Islamskie zapowiada zamachy z użyciem dronów.

 

ISIS zaczęło szerzyć nową propagandę, najprawdopodobniej zainspirowaną ostatnim paraliżem brytyjskiego lotniska Gatwick. Islamistyczna organizacja zaleca swoim zwolennikom z Europy i USA rozprzestrzenianie tajemniczych paczek z użyciem dronów, w których mają znajdować się różnego rodzaju bomby.

Zamachy bombowe z użyciem dronów są jak najbardziej możliwe. Terroryści aktywnie korzystali z dronów podczas wojny w Syrii i Iraku. Zresztą małe bezzałogowce, przeznaczone dla rozrywki, są dziś bardzo szeroko dostępne przy całkiem niskiej cenie.

 

Jest to wysoce prawdopodobne, że prędzej czy później doświadczymy nowych zamachów z użyciem tej technologii. Nie można też zapominać, że zagrożenie terroryzmem jest bardzo chętnie wykorzystywane przez rządy i Unię Europejską. W ostatnich latach sporo mówiło się o konieczności zbudowania europejskiej armii, otworzenia europejskiej agencji wywiadowczej na wzór amerykańskiej CIA, a także przekształcenia UE w pełnoprawne państwo – wszystko to w imię bezpieczeństwa. Dlatego nie można wykluczyć związku między terroryzmem a tajną działalnością służb.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Exart2

Nie [pomyślałaś, prostaczko,

Nie [pomyślałaś, prostaczko, że odnipsłem się nie do tresci, ale do motywów jakie toba kierowały, nieuświadomionych, bezwładnych, naładowanych uczuciami? Pod tym wzgledem nie róznisz sie w tej wypowiedzi od zwykłych religijnych fanatyków - bezmyslnoscią. Ciebie nie znam - więc i nie oceniam, ale Ciebie w tej wypowiedzi - potępiam, jako przejaw bezmyslnej, slepej ignorancji wobec Prawdy.

Portret użytkownika Medium

Drony latają od dobrych paru

Drony latają od dobrych paru lat w naszej przestrzeni powietrznej, jednak latają na dużej wysokości. Wielokrotnie jakieś 6-8 lat temu kierowałam obiektyw w niebo i znajdowałam na zdjęciach jakieś dziwne obiekty różne w powiększonym zarysie od ptaków i wcale nie kuliste, raczej takie żuczki. Fotografowałam w mieście, ale i w bardziej odludnych miejscach w terenie.

Portret użytkownika profos

Gdy Daesz dokonuje zamachu

Gdy Daesz dokonuje zamachu każdy muzol się cieszy - powtarzam cieszą sie wszystkie kozojeby. Mam nadzieje, że jeśli w Polsce dojdzie (oby nie) do pierwszego zamachu, My Polacy odpowiemy tym kozojebom w sposób taki aby wszyscy wypierd..lili w 24 godziny z terenu naszej ojczyzny.

Portret użytkownika Alien1974

PIOTR POCIESZYCIEL z Torzymia

PIOTR POCIESZYCIEL z Torzymia mówi o tym już od 40 lat, mało tego, na Rzym zostanie zrzucona bomba atomowa. 
https://youtu.be/1blnIF3ad9I  .....Sam diabeł msze odprawia przepasany strykiem,
Klęczące tłumy zbawia hostią z arszenikiem,
Smród siarki się unosi i opada chmurami,
Na topór który nosi jego wysokość kat............... Z miłości diabeł szydził i po domach chodził,
Syn ojca nienawidził i brat bratu szkodził,
I tylko czarny kruk się nad tą ziemią wznosił,
Gdzie w kręgu tępych głów tkwił jego wysokość kat. - Karel Kryl, wielmożny kat z 1969 roku.....

 

Skomentuj