ISIS grozi brytyjskiej rodzinie królewskiej! Terroryści chcą zabić księcia George’a

Kategorie: 

Źródło: AFP, Getty, Splash News

Według doniesień, tak zwane Państwo Islamskie zagroziło zabiciem księcia George'a, wnuka królowej Elżbiety II. Organizacja terrorystyczna w zakodowanej wiadomości przekazała, że planuje dokonać ataku w szkole, w której uczy się chłopiec.

Wiadomości z pogróżkami dotyczące rodziny królewskiej zostały wysłane za pomocą komunikatora Telegram, który zapewnia anonimowość wiadomości. Islamscy ekstremiści upodobali sobie Telegram, ponieważ wiadomości wysyłane za jego pomocą są szyfrowane i ukrywają lokalizację użytkownika.

Na jednym dobrze znanym kanale ISIS pojawiło się zdjęcie księcia George’a przed jego nową szkołą, Thomas's London Day Schools w Londynie, z podpisem „szkoła zaczyna się wcześnie”. „The Star” donosi, że post zawiera także słowa w języku arabskim, które znaczą: "Kiedy melodia pocisków oznajmia wojnę, zabieramy się za niewiarę, pragniemy odwetu".

Obawy o bezpieczeństwo w szkole księcia George'a pojawiły się już po tym, jak nieznana kobieta nagrała film, na którym swobodnie przechadza się po korytarzach szkoły. Miało to miejsce jeszcze przed rozpoczęciem roku szkolnego. Kilka tygodni później kobieta została aresztowana pod zarzutem próby włamania. Policja zapowiedziała, że będzie sprawdzać wszystkie zabezpieczenia szkoły.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: B
Portret użytkownika B

Redaktorka, która pracuje z nami od ponad 3 lat. Specjalizuje się w tematyce medycznej i zdrowym żywieniu. Często publikuje na portalu medycznym tylkomedycyna.pl


Komentarze

Portret użytkownika debaucher

Brutalnie,ale prawdziwie

Brutalnie,ale prawdziwie.Gdzie powiedziano,że życie gówniarza z rodziny k(r)ur(l)ewskiej jest więcej warte od życia dziecka w...(do wyboru)...Palestynie,Syrii,byłej Jugosławii,Polsce ,Rosji,Chinach itd.
Jestem przerażony,że mogą zamachnąć się na Księcia Lol
To nie fair Sad

Każdy ma z tego życia dokładnie tyle,ile SAM sobie weźmie.

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Skomentuj