Irański duchowny zapowiedział koniec świata do którego dojdzie za pół roku

Kategorie: 

Ajatollah Chameni - źródło: FARC

To nie pierwszy raz, gdy irański ajatollah, Ali Chamenei wzywa do przygotowań z powodu nadchodzącej zagłady. Podobne ostrzeżenia formułowane były już kilka miesięcy temu. Twierdził wtedy, że nadchodzi wielkie wydarzenie, które zniszczy jak to określił, "zgniły zachód". Teraz poinformował aby szykować się na kluczowe sześć miesięcy.

 

Chamenei w swoim orędziu powiedział Irańczykom, że nadejście 12 imama Mahdiego jest bliskie. Szyici wierzą w idee mesjańską zbliżoną do tej z chrześcijaństwa, które przecież również oczekuje ponownego przyjścia Jezusa, do którego ma dojść w czasach ostatecznych. Według wierzeń islamskich Mahdi jest zbawcą, który ma za zadanie przywrócić właściwy, islamski porządek świata. Do jego przyjścia ma dojść również przed końcem świata.

 

Władze Iranu zaczęły dystrybuować broszurę informacyjną pod wiele mówiącym tytułem, "Ostatnie sześć miesięcy". W dokumencie znajduje się wezwanie do walki z Zachodem oraz zachęta do przygotowań do nadejścia imama Mahdiego. Trzeba chyba zadac pytanie, czy jest to po prostu religijna retoryka czy może zapowiedź tego co wydarzy się na Ziemi w ciągu najbliższego półrocza.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Elżbieta

JEZUS CHRYSTUS już żyje

JEZUS CHRYSTUS już żyje między nami, ci którzy naprawdę szukają Boga-rozpoznają Go! Przyszedł sądzić żywych i umarłych duchowo!
Walka dobra ze złem rozpoczęta. Natura to wierny sługa Boga.
APOKALIPSA SIĘ WYPEŁNIA!
Jeśli ktoś jeszcze nie wierzy i nie widzi wydarzeń, niech spróbuje posłuchać co chce mu powiedzieć poprzez odczucia jego prawdziwe "ja", jego duch!

Portret użytkownika młody

Świat oszalał za sprawą

Świat oszalał za sprawą Illuminatów którzy jak wiemy służą Lucyferowi.Chcą wprowadzić tzw.Nowy Porządek Świata czyt.doktryna lucyferianska.Jedynym ratunkiem dla Polski i świata jest modlitwa różancowa i Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski.W przeciwnym razie marnie skonczymy.Musimy sie także przygotować na Ostrzeżenie i Trzy Dni Ciemności.O tych wydarzeniach proszę sobie poczytać w necie.

Portret użytkownika Stanley

Tekst Oli jest pięknie

Tekst Oli jest pięknie napisany, przedstawia dużo prawdy...szkoda tylko że opisuje tak naprawdę część naszej planety. Jest masa narodów żyjących w całkowitej nędzy. Nie znają "dobrobytu" klimatyzowanych galerii, zakupów przez internet czy promocji "2 w cenie 1". I nawet nie tylko o podział na kraje rozwinięte czy zaściankowe kreuje się ten rozjazd, ale raczej na wielkie aglomeracje oraz tereny wiejskie. Dużo ludzi do dzisiaj nie doświadczyło cudów naszej techniki, większość sobie z nimi nawet nie radzi. Jeżeli nastąpi coś niedobrego, spora część umrze nieświadoma tego wszystkiego, ale to akurat zaszczyt!Chociaż im dalej od miasta tym bliższe wartości ludzkie. Nikt nie przejdzie obojętnie obok gwałtu czy pobicia. Każdy zna się z każdym i człowiek stanie w obronie, gdy poprostu zna się z drugim od małego. Ich rodziny mogą na siebie liczyć od kiedy maluchy zaczęły chodzić. Wiara w Boga, przywiązanie do ziemi i zakupy w jedynym sklepie, który nie stał się jeszcze żabką czy groszkiem powodują, że ludzie mają szacunek do drugiego człowieka...Ale z tych ludzi wyciska się najwięcej, produkują żywność, a w zamian dostają nędzę:(((

Portret użytkownika żmija

to prawda zachód jest zgniły,

to prawda zachód jest zgniły, ale wschód to syf rozprzestrzeniający się wokół zgnilizny...czy może to dopropwadzić do czegoś lepszego? Mieszanka syfu i zgnilizny jest jeszcze większym syfem i zgnilizną, wręcz rozciągającym się i lepiącym do wszystkiego glutem. 

Portret użytkownika maciejgracjan

Alarm!!! Zobaczcie co

Alarm!!! Zobaczcie co Illuminaci szykują na rozpoczęcie igrzysk olimpijskich w Londynie! oto link z filmem dokumentalym przedsatwiający dowody za planowanym zamachem atomowym obwiniającym Iran. http://vimeo.com/44149361(Niestety wersja angielska) Jeśli ktoś może pomóc proszę o przygotowanie tłumaczenie dla tych co nie znają dobrze angielskiego. 

Be yourself, no matter what they say

Strony

Skomentuj