Irański Ajatollah ostrzega przed nadchodzącym wielkim wydarzeniem

Kategorie: 

Ajatollah Al Chamenei - źródło: wikipedia.org

Na zakończonej niedawno konferencji naukowej w Teheranie do młodych ludzi z 70 krajów przemówił Ajatollah Chamenei. Poinformował ich, że nigdy tak jak teraz jedność Islamu nie była tak ważna. Dodał również, że dzięki woli Allaha wkrótce Syjoniści i Amerykanie zostaną pokonani. Otwarcie poinformował, że nadejdzie jakieś wydarzenie z woli Boga, które rzuci na kolana USA, co przechyli szalę zwycięstwa w zbliżającym się konflikcie zbrojnym.

 

Irański Ajatollah był bardzo zdeterminowany, gdy mówił, że nadchodzi nadejście Islamskiego Mesjasza. Powiedział, że ludzkość jest na skraju wielkiego wydarzenia i że wkrótce świat będzie realizować moc Allaha.

Nie jest do końca jasne, co miał na myśli Chamenei mówiąc o „wielkim wydarzeniu”. Czy chodzi o nieuchronnie zbliżającą się wojnę? Czy jest to tylko przedwojenna retoryka, czy też jest coś jeszcze? Więcej informacji na ten temat znajduje się tutaj.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika scott12rec

witam pozwoliłem sobie

witam pozwoliłem sobie skopiować post   z innego wątku rika,to dla tych co uważają żydów za mniejsze zło ,znam arabów i znam żydów i nie mam pojęcia co wybrać z dwojga złego chyba stanę całkiem obok w szeregu z Polakami....

Cytaty pochodzą z najświętszej księgi judaizmu, Talmudu:

„Wszystkie nieżydowskie dzieci są zwierzętami (Yebamoth 98a)
„... rozwiń całośćTylko Żydzi są ludźmi, goje nie są ludźmi, tylko bydłem” (Keritot 6b)
„Goje zostali stworzeni, by służyć Żydom jako niewolnicy” (Midrasz Talpioh 225)
„Goje są poza ochroną prawa i Bóg „wystawił ich pieniądze Izraelowi” (Baba Kamma 37b)
„Jest w porządku oszukać gojów” (Sanhedryn 57a)
„Żydzi mogą użyć kłamstw („wybiegów”), by oszukać goja.” (Baba Kamma 113a)
„Stworzył ich (Bóg) w kształcie ludzi na cześć Izraela, nie są bowiem stworzeni akum w innym celu, jak dla służenia im (Żydom) dniem i nocą; i nie można im dać nigdy spoczynku od tej ich niewoli. Nie przystoi bowiem synowi króla (Izraelicie), by mu służyły zwierzęta we własnej postaci, lecz zwierzęta w postaci ludzkiej” (Midrasz Talpioh 255b)
„Żyd może obrabować i zamordować goja. Za zamordowanie goja nie może być kary śmierci” (Sanhedryn 57a).
„Jeżeli poganin (goj) uderza Żyda, goj musi być zabity. Uderzyć Żyda to jest to samo, co uderzyć Boga.” (Sanhedryn 58b)

Bądźcie czujni bracia,gdy nadejdzie czas ...będziemy mogli liczyć tylko na siebie

Portret użytkownika Ed

W krajach islamskich masowo

W krajach islamskich masowo drukowane są instrukcje w jaki sposób podżynać gardła Żydom i chrześcijanom i jak dokonywać aktów terroru. Coś mi się wydaje Świstaki od pełnej miski że macie klapki na ślepiach sympatyzując z nimi.

Portret użytkownika devoratus

Islamiści ?   Odkąd żyję na

Islamiści ?
 
Odkąd żyję na świecie, zawsze żydzi wypijali krew z Polski, po wojnie przyłazili z NKWD i aresztowali mnóstwo ludzi, pracowali też dla stalina przeciwko Polakom. Teraz żądają od Polski zwrotu majątków, których nikt im nie zabrał, siedzą też w naszym rządzie.
Kupując jedzenie płacisz im zawarty w nim PODATEK KOSZERNY !!!
 
A ty pieprzysz, że to islamiści są naszym wrogiem ?
Nie znam nikogo kto nie ucierpiałby przez żydów i nie znam nikogo kto ucierpiałby przez islamistów !!!!!!!!

 

 

Portret użytkownika Kosmozaur

Takie niby arabskie "pitu,

Takie niby arabskie "pitu, pitu"... Jeśli jest tu jakiś Arab-Islamista na linii niech się wypowie co oznacza "Allah Akbar" i do czego Arabowie-Islamiści są zdolni w imieniu ich Wiary. Ajatollah Chamenei "między słowami" wzywa cały naród islamski do wojny. To są miliony ludzi zatraconych w ich Wierze w imię Allaha. To nie są katolicy, którzy bezkarnie warczą na proboszcza czy biskupa bo "im się należy". Jeśli nastąpi Pospolite Ruszenie u Islamistów, nie będzie to wojna polegająca na wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii militarnych, tylko po prostu na ugodzeniu w najsłabsze punkty, czyli w miliony bezbronnych ludzi - Innowierców, czyli nas!!! Będą to zamachy bombowe w kościołach, hipermarketach, lotniskach, metro, zatruwanie źródeł ujęć wodnych, ataki na szkoły z dziećmi, broń chemiczna etc...Beblanie o amerykańsko-irańskich "manewrach" w cieśninie Ormuz to kolejna ściema. To już było:http://pl.wikipedia.org/wiki/Ormuz_%28cie%C5%9Bnina%29Za tym stoi w ukryciu znacznie większe niebezpieczeństwo - fanatyzm religijny.Zajmijmy się lepiej bezpieczeństwem naszych najbliższych i nas samych.Wkurza mnie bezpodstawne gadanie jacy to Arabowie są cudowni! Każdy tak będzie nawijać siedząc bezpiecznie w ciepłej chałupie, pijąc pyszną herbatkę i wiedząc wszystko o wszystkich...I zaznaczam, jestem SŁOWIANINIEM Z DZIADA PRADZIADA. Żeby mi tu żadnych insynuacji nie było!Człowiekiem przede wszystkim jestem!

Dobra organizacja pracy to zwiększone efekty produkcyjne

Strony

Skomentuj