Iran zapowiada upadek Izraela i zjednoczenie państw muzułmańskich

Kategorie: 

Źródło: http://mouqawamahmusic.net/wp-content/uploads/2014/12/israeli-flag-blood.jpg

Stany Zjednoczone wywołały spore zamieszanie na Bliskim Wschodzie. Jeśli cała Jerozolima ma zostać uznana za stolicę Izraela, wtedy Palestyna zostanie pozbawiona szans na utworzenie własnego państwa. Decyzja Donalda Trumpa wywołała silną, lecz przewidywalną reakcję świata islamu.

 

Wszystko zaczęło się od masowych demonstracji na całym Bliskim Wschodzie oraz zamieszek i ataków w samym Izraelu. Zaczęto proponować nałożenie sankcji na Stany Zjednoczone, zaś prezydent Turcji zasugerował, aby wykonać ruch dokładnie odwrotny i oficjalnie uznać Palestynę jako państwo.

 

Kwestia Jerozolimy w pewien sposób zbliżyła do siebie kraje zdominowane przez islam i nastawiła je przeciwko wspólnym wrogom - Izraelowi i Stanom Zjednoczonym, którzy w Iranie nazywani są odpowiednio "Małym Szatanem" i "Wielkim Szatanem". Reakcja świata była przecież do przewidzenia, dlatego należy uznać, że Trump celowo dąży do destabilizacji.

 

Zapowiedzią wojny są ostatnie wypowiedzi z Iranu. Państwowe media przedstawiły w poniedziałek oświadczenie Ministra Obrony Amira Hatami, który zapowiedział, że uznanie Jerozolimy za stolicę Izraela przyspieszy upadek tego państwa i zjednoczony muzułmanów. Z kolei generał Qassem Soleimani, dowódca sił specjalnych wchodzących w skład irańskiego Korpusu Strażników Rewolucji Islamskiej powiadomił palestyńskie organizacje zbrojne, że będzie je wspierał w walce z Izraelem. Wiadomość taką podaje należący do gwardii portal Sepah News.

 

Qassem Soleimani za pośrednictwem Rosji przekazał również wiadomość dla Stanów Zjednoczonych, którym polecił wycofanie wojsk okupacyjnych z Syrii przy czym zaznaczył, że jeśli tego nie zrobią dobrowolnie to zostaną do tego zmuszone. To jednoznacznie wskazuje na zbliżającą się kolejną wojnę. Pytanie jakie należy tu zadać brzmi: nie czy, lecz kiedy i gdzie ona wybuchnie.

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.7 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

Nie trylko Iran wieszczy

Nie trylko Iran wieszczy upadek Srulsrahell'a... 

---------------

Daremne modły, rejwach, trud,
rabinów zbożne pienia!!
Ten podły syjonazi-Bund
jest do wykorzenienia!
(Trafił się ongiś facet z wąsikiem
co zwiódł swój Naród frenet-głosikiem...
"mówicie, żeście Naród Wybrany!?"
na rzeź! - jak owce!...i barany!"
Pochwycił papier, pióro z inkastu
i... szrajbnął rozkaz: do Holokaustu!
Ten ich wybierał... jak raki z saka!
Od Abrahama do Izaaka!
A że był kawał szui i chama
brał od Zeviego do Abrahama!!)
Gdy gojów krew nie cieknie wciąż
szczególnie oni wściekli
i gdy nie mogą więcej z nich
wyciskać swoich "szekli"!!
Banksterski procent gnojem jest,
co karmi Eretz Bandit
to modus jest vivendi ich
i modus operandi!
Kpią sobie z boga, z Sądów,
ból, jaki zadają Światu
sprawi, że syjonazi-Srul
zginie z rąk "Kalifatu"!
Jahwe'go nie lękają się
Ni "Wszechświata Królowej"
więc niech przynajmniej boją się
choć... bomby atomowej!?
Pers jądra zbiera już od lat
aż dnia pewnego wreszcie
Zabłyśnie "słońce" w Tel Awiw
do cna zawszonym mieście.
Zniknie na zawsze gniazdo os
zginą świata pijawy,
Na Łono Abrahama Pers
pośle ten klan ryszawy...
Kiedy już dupnie Yellowstone,
USrahell runie w gruzy -
Eretz Srulsrahell pójdzie na stronę
zmienić zasrane rajtuzy...
Ile jest wart "bojowy zając"
co niby wszystko potrafi
kiedy Niedźwiedzia-protektora
z dnia na dzień nagły szlag trafi!?
Na nic się zdadzą liczne A-bomby
co je zgromadził i grozi -
- przecież gdy zrzuci je na sąsiadów
siebie też nimi ugodzi...                         

Portret użytkownika Chrobry1

Muzulmanie nie daruja zydkom

Muzulmanie nie daruja zydkom tego zniewazenia palestyny i w ramadan ,zaatakuja ich z calej sily ugrypowania wspierane przez Iran i ogolnie swiat arabski ,zaora zydow , potem wezma sie za usa,ta decyzja usa zakoncza swoje istnienie , w przyszlym roku upadnie Babilon ,kazdy to widzi , ze usa sie koncza pokazala ,to syria ,niezdolnosc rozwiazania ,rzadnego konfliktu ,od wietnamu usa juz sie miesza i nic nie moze zdzialac ,tylko tocza wieczna niekonczaca sie wojne i traca ludzi ,to wlasnie skutek tego ze ameryka postawila na latynosow i ciapakow ,zamiast Bialego  czlowieka .

Portret użytkownika Chrobry1

Przykro mi maja bron ktora

Przykro mi maja bron ktora nie zadziala ,bo kody do bomb maja usmanie ktorzy wylacza bomby na 24h przed atakiem Iranu i krajow arabskich na Izrael Smile Zreszta Iran tez ma bombki atomowe ,wiec nikt nie zaryzykuje uzycia jej xD  Raczej to Izrael sie zesra xD 

Portret użytkownika znawca

W Iranie rządzi kościół, a

W Iranie rządzi kościół, a nie politycy.

Jedno jest napewno pewne, czyli to, że im częściej Iran - czy inne kraje muzułmańskie - nawołuje do zniszczenia Izraela/bądź też USA etc. ... to tym bardziej Iran nabija poparcia lewackim ścierwo mediom ... zarówno tym kooperującym w USA jaki i tym kooperującym w Europie.

A na całym tzw. ZACHODZIE mamy do czynienia w 90 % przypadków wszech mediów elektronicznych, tylko i wyłącznie z nowoczesną wersją sowieckiej "szczekaczki".

A więc Iran nabija lewakom poparcia na ZACHODZIE ... rządzi w nim przysłowiowy "Pćim Dolny", a nie racja stanu. To tak jak w Polsce jest ze sprawą aborcji - gdyby była ona legalna, to by lewakom nie rosło ciągle poparcie ze wzgledu na to, że i tak ogromna większość polskiego społeczeństwa jest przeciwna aborcji -  a więc nie potrzebuje ona ustawowej regulacji prawnej do wyrażania swych poglądów.

Internet nie służy do inwigilacji, a jeśli to prawda, że nie da się tego osiągnąć, to wolę by był on dostępny tylko z urzędu, w środowisku pracy oraz w biznesie.

Portret użytkownika U_P_Adlina

a potem obudziłeś się........

a potem obudziłeś się............jak zwykle z ręką w nocniku?

Bandyckie uSSmany przegrały wojenkę o Syrię, co pokazało, że ich światowa dominacja się kończy. Widząc to, ich dotychczasowi "sojusznicy" masowo ich olewają i przechodzą na stronę Rosji.

A ty oczywiście możesz wypisywać te bzdury. Niezagrożone pierwsze miejsce klowna do czegoś zobowiązuje.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Autor komentarza

No to powodzenia w

No to powodzenia w zjednoczeniu sunnitów z szyitami. Arabii Saudyjskiej z Iranem. Ten kto to powiedział przypomina Korwina Mikke, wiadomo że jest ale nic nie znaczy. Żydzi pod dostatkiem mają bomb atomowych aby te "zjednoczone państwa muzułmańskie" pokryć szczelną, kilkuwarstwową pokrywą radioaktywną.   

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony

Skomentuj