Iran planuje odesłanie do USA ich "drona bojowego"

Kategorie: 

FARS - agencja irańska

Irańskie radio poinformowało we wtorek, że 17 stycznia Teheran postanowił spotkać się z Amerykanami w celu ofiarowania im "bezzałogowego szpiega”, jakiego jak mówili zagubili nad ich krajem.

 

Jednak jak prawidłowo podejrzewają niektórzy jest w tym pewien podstęp. Nie będzie to ten konkretny utracony dron UAV RQ-170, ale wykonany w skali 1:80 dron zabawka, który zostanie wysłany do Białego Domu w odpowiedzi na prośbę prezydenta Baracka Obamy, który nawoływał do oddania samolotu.

 

Irańczycy dodają żartobliwie, że ten sam model trafi do produkcji seryjnej, i będzie dostępny dla wszystkich w cenie równej 4 dolary za sztukę.

 

Trwa budowanie napięcia miedzy Iranem a USA. Jak widać wojna na słowa wchodzi już na wyższe poziomy. Miejmy nadzieje, że ten stan potrwa długo i nie zaczną nagle ginąć ludzie.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Max66

  USA jeszcze prosi o zwrot

 USA jeszcze prosi o zwrot drona który posłużył do szpiegowania Iranu?? co za ludzie... Najbardziej podoba mi sie Iran który w taki sam sposób odwdzięcza sie wysłaniem Drona zabawki Ośmieszy to całkowicie USA haha...Brawo IRAN przy najmniej ośmieszycie ich przed całym światem i dowiedzą się że ich misja szpiegowska zakończyła sie straceniem drona i pośmiewiskiemPoza tym WOJNA toczy sie po między Głowami Państw danych krajów "to jest ich wojna, a nie całego kraju i bezbronnych ludziChciwość USA nie zna granic Zawsze mi wpajano do głowy "Chciwy dwa razy traci"  USA tylko wrogów sobie stwarza. Pozdrawiam I od razu Dam ciekawy Link miłego czytania bo jest o czym http://innemedium.pl/wideo/przepowiednie-ksiezniczki-kaoru-nakamaru-temat-grudnia-2012

Portret użytkownika gash

  No cóż, świat sam szuka

 No cóż, świat sam szuka zwady. Dawno mógłby się uniezależnić od ropy poprzez wprowadzenie na szeroką skalę odnawialnych źródeł energii. Byłoby to z pożytkiem dla całego świata: nas, zwykłych ludzi, środowiska, bogu ducha winnych arabów, którym akurat zdążyło się osiedlić na ropie naftowej. Problem w tym, że lepiej jest mieć monopol na ropę i terroryzować tym świat. Możni tego świata są idiotami, widzącymi tylko własną władzę. I to doprowadza do takich napięć. Mam nadzieję, że nie kraje zwrócą się przeciwko sobie, tylko obywatele przeciwko tym idiotą w garniturach! 

Portret użytkownika DRZEJLOWSKI

Słuszne słowa... Ale i ich

Słuszne słowa... Ale i ich konsekwencje... będą słuszne- depopulacja jest konieczna patrząc z poziomu "Włodarzy" Ziemi. Nie mogą się wycofać i obwieścić światu, że od 1950 roku posiadają te technologie pozyskane wskutek skorumpowania przez obce cywilizacje.Jak mają obwieścić światu,że w zamian za te technologie, biliony dolarów i podatków z innych państw Europy i Ameryki idą w nieznane... a te skorumpowane przez obce istoty rządy zgodziły sie wykorzystywać ludzi do eksperymentów biologicznych i prowadzą gwiezdne wojny ( jako "Legia Cudzoziemska") w nieodległych światach korzystając z liczebnej ludzkiej populacji..., Że obce istoty nie znają ani Mojżesza, ani Jesusa i religia wszelka jest im obca...Nie zgodził by się na taką publiczną informację zapewne Watykan i inne ortodoksyjne religie i wpływwe sekty... Cóżby sie stało, gdyby cała infrastruktura przemysłu opartego na kopalinach energetycznych stanęła, a ludzie w niej zatrudnieni stracili pracę...Upadły by rządy, ich autorytet i tak naprawdę cała polityka przestałaby istnieć... Banki- bo skąd by miały wpływy...? Z darmowej energii? Z środków napędu, ktyóre 10-letnie dziecko potrafiłoby skonstruować?Z maszyn do syntezy żywności napędzanych darmową energią i tworzącą składniki żywienowe z syntezy powietrza i wody niczym "mannę", czy "stoliczku nakryj się"?Upadłaby wszelka autokratyczna władza!!Gniew ludzi byłby nie do opanowania...Tak być nie może... "Musimy utrzymać obecny status-qvo" i... ratować zasoby planety, zanim rosnąca populacja jej nie skonsumuje i zniszczy środowiska...zasoby są ograniczone, a popyt wzrastającej populacji nie... więc?Więc jest tylko jedno wyjście... Zlikwidować ludzkość... w postępie geometrycznym... i wprowadzić strategię zrównoważonego rozwoju nowej cywilizacji galaktycznej...Taki jest Plan i co widać realizowany z sukcesem ... jak dotąd...W  NWO... będą te wszystkie technologie wprowadzone... i darmowa energia i takie tam inne wynalazki... poniżej link... Nie wiem, czy jest autentyczny, ale pokrywa się z moją wiedzą z innych źródeł... http://spisekdziejow.blogspot.com/2009/12/wywiad-z-iluminatem.html

Portret użytkownika ab

Wiecie Wydaje mi sie że sie

Wiecie Wydaje mi sie że sie mylicie w czerwcu rusza rurociąg. Wiec mają 5 miesiecy na tłumaczenie w prosty sposób dlaczego ropa jest droga. Wiecej na tym zarobia niż na realnym konflikcie. Jeśli konflikt będzie to tylko i wyłacznie po to by stał sie katalizatorem do czegoś wiekszego. Pewnie to coś większego i wszyscy łyką to jak łykneli 9/11.Narazie wszystko gra bo ropa droga w Polsce Wink kumpel wrócił z Wenezueli paliwo 7gr Gaz za free. Prąd około 5 dolarów miesiecznie pod warunkiem że go naprawde duzo używasz. Mamy gaz mamy rope i nędzne tantiemy za ich wydobycie też  bedziemy mieli. Dziekuje obecnemu i poprzednim premierom za taki stan żeczy. Wracam do pracy, pieknie sie pracuje na zielonej wyspie. 

Portret użytkownika Damian

Hehe z tym koniem trojańskim

Hehe z tym koniem trojańskim to by nie był aż taki głupi pomysł ale Irańczycy wykazują postawe defensywną jeśli chodzi o strone militarną. Moim zdaniem jeżeli już dojdzie do ataku to raczej atakującym bedzie usa.

Strony

Skomentuj