Iran oskarżył Izrael o używanie broni klimatycznej

Kategorie: 

Źródło: internet

Szef irańskiej służby obrony cywilnej, generał Gholam Reza Jalali, oskarżył Izrael o stosowanie broni klimatycznej. Oświadczył, że Iranowi ukradziono wszystkie deszczowe chmury,co spowodowało bezprecedensową suszę. 

 

Oskarżenia względem Izraela, przedstawiono na konferencji prasowej zorganizowanej przez irańskich wojskowych. Stwierdzono, że ostatnie zmiany klimatyczne w ich kraju "wyglądają podejrzanie". Generał Jalali oskarżył Izrael o ich celowe wywoływanie, aby pognębić Iran suszą. 

Według przedstawiciela irańskiego wojska to Izrael, sam lub z pomocą jakiegoś "innego kraju", próbuje zapobiec nadejściu chmur deszczowych w irańską przestrzeń powietrzną. Jalili podczas konferencji stwierdził, że oskarżenie jest oparte na konkretnych dowodach. 

"Ukradli nam chmury i śnieg", powiedział generał Jalali. 

Według niego na manipulowanie pogodą wskazuje fakt, że na szczytach górskich między Afganistanem i basenem Morza Śródziemnego, śnieg leży wszędzie z wyjątkiem Iranu. 

 

Jednak szef irańskiej służby meteorologicznej Ahad Vazife nie zgadza się z przedstawicielem władz.

„Według nauki, kradzież chmur i śniegu nie jest niemożliwe” - powiedział Vazife

Jego zdaniem susza nie sprowadza się do jednego kraju i jest problemem na szerszą skalę, dotykającym wiele krajów, a nie tylko wybrane. 

Trzeba jednak przyznać, że nawet jeśli naukowcy niechętnie to przyznają, geoinżynieria istnieje naprawdę i znane są sposoby pozwalające na zmianę pogody na określonym obszarze. Dzieje się to przeważnie poprzez celowe opryski dokonywane z samolotów, a przecież mogą istnieć jakieś inne metody o ktorych oficjalnie nic nie wiadomo. 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika kolo21

A już tyle razy pisałem że

A już tyle razy pisałem że kradną nam chmury deszczowe, chcąc w ten sposób zniszczyć gospodarkę rolną. Obserwuję mapę burzową i widzę jak burze cofają się spowrotem do Niemiec, dochodząc do granic Polski. No i kto wykupił u nas w większości zasoby wodne? Nie jestem jakimś zwolenikiem teorii spiskowych pisanych przez nie wiadomo kogo, wierzę w to co widzę.

kolo21

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Oto na waszych oczach

Oto na waszych oczach wypełnia się  w znakach alegoria Apokalipsy 16 : 1-21. Zaznaczam , to co obserwujecie jest  w znakach !. Jej głębokie znaczenie to najradośniejszy fakt , na który czekałem całą wieczność. Moje oczy rozumu widzą ,że każde słowo w tym fragmnecie  jest prawdziwe i godne Obietnicy nam danej od Boga . Dlaczego tego nie widzicie ?- bo jesteście nadzy , a teraz " gryziecie języki ". A wystarczyło tylko spełnić wymagania tego błogosławieństwa : "  Błogosławiony, który czuwa 
i strzeże swych szat, 
by nago nie chodzić i by sromoty jego nie widziano ". Dziwne ?- bardzo , bardzo mądre i rzeczowe !. Nie zostawię was jednak z niczym . W Apokalipsie występuje wiele razy słowo " czasza " i jestem w stanie wam pokazać , co ono znaczy  w realizmie objawu :     https://youtu.be/0PBmk1zxddA  . Dżwięki które tutaj słyszycie , a występują po całej ziemi , są objawem obecności tych " czasz" , ale nie ma potrzeby demonstrowania tego pierścienia za każdym razem . Uczyniono to raz w celu " poglądowym". Dźwięki które słychać , to głosy trąb , jednak wydają je tzw. harfy Boże. Harfy dlatego , że harfa ma struny  a są to realne napięte nici pomiędzy naszą rzeczywistością a rzeczywistością niewidzialną zadaną , obejmującą zasięgiem określony obszar oddziaływania . Ten odgłos to drżnie tych " nici " podczas transferu treści zadanych i odbieranych .

Portret użytkownika Randoop

Prawda jest prosta i

Prawda jest prosta i oczywistą.Żydzi czego nie dotkną to wszystko spierd..ą.Sztukę,film,moralność,prącia,tradycję ,rodzinę,prawa naturalne,produkcję,krajobraz,środowisko naturalne w tym pogodę.

Trzeba z tym zrobić porządek

Portret użytkownika Max77

Oczywiście że jest używana

Oczywiście że jest używana broń klimatyczna. Także wobec innych krajów. Tu chodzi też o pieniądze związane z gospodarką po to się to robi. Pewne grupy robią na tym forsę przewidując pewne zmiany na rynkach. Bardzo sprytna technologia. Są techniki do zmiany pogody, znam ludzi którzy potrafią manipulować pogodą bo się wyszkolili w tych technikach. A obecnie istnieją technologie sprzętowe jak i mentalne. Piszę to a i tak nikt w to nie uwierzy.

Portret użytkownika piotrek

Regulacją pogody zajmowano

Regulacją pogody zajmowano się w USA od 1958 roku. Na wojnie w Wietnamie już była stosowana 1968 roku. Jest podejrzenie , że Rosja zrobiła nam łomot powodziowy w maju 2010 roku. Są zdjęcia SAT 24 znane jest źródło nadawnia sygnałów elektromagnetycznych itd...A ciekawostką jest podejrzenie, że Niemcy użyli prostych technik robienia deszczu na meczu Polska-Niemcy 1978 roku w finałach MŚW w piłce nożnej, Kaziu Górski został w ten sposób oszukany. Opryski są kosztowne i chemicznie jasne do wytłumacznia, ale modyfikowanie eteru orgonu jest pewne i dokonuje się na ogromnum obszarze. Eter /Orgon jest wrażliwy na fale elektromagnetyczne o odpwiedniej czestotliwości , mocy i sekwencji działania kombinacji czstotliwości. Rosja to stosuje od 1978 roku. Pogoda nad Polską jest w większosci sztuczna. Istnieje podejrznie , że Rosja nam zrobiła powódź w maju 2010 roku tuż po katastrofie smoleńskiej, są zdjęcia sat 24. Wiadomo; skąd poszły sygnały elektromagnetyczne i za pomocą jakiego sprzętu co więcej są niezależne pisma amerykanskich i kanadyjskich meteorologów, że dokładnie tej samej techniki i sprzetu użyli w 1976 roku we wczesnej fazie badań tego sprzętu podowując IDENTYCZNE zmiany pogodowe tzn, jeden z frontów burzowych zatrzymanych chmur był w tym samym miejscu jak w maju 2010 na granicy poelsko białoruskiej i cała woda zlała się na POLSKĘ !!! Nie jesteś sam popieram wszystko co napisałeś. Burzę i ulewę można wykonać w 40 min za pomoca prostego sprzętu, ale kto weźmie odpowiedzialność, jeśli to będzie miało nawet charakter humanitarnego zastosowania dla dobra ludzkości (na razie brak takich działań ) za osoby które mogą być porażone wyładowaniem atmosferycznym itd.. ? Prawo międzynarodowe i ogólne w tym temacie jest konieczne. Zarządzanie koniecznie centralne państwowe ze względu na zasięg działania tych technik pogodowych.  

 

Portret użytkownika keri

Cytat z Zenkowego linka:

Cytat z Zenkowego linka:

" ... w tym duchu mniej więcej widzą to wszyscy:

Polacy próbowali wybielić swą haniebną przeszłość, wyprzeć się współudziału w holocauście, ale dostali dobrą szkołę i musieli się przyznać.

Kto nie wierzy, niech przerzuci choćby same tytuły zachodnich gazet."

Polskojęzyczny rząd ma błoto w gębie od lizania chazarskich buciorów.

Portret użytkownika Zenek ;)

Ja o WOJNIE mówię, jest

Ja o WOJNIE mówię, jest energetyczna GÓRKA w DZIWNE PODRYGI WOKOŁO polskich granic.... takie okienko 12-15 lipca.

a co do gówna... jak się jest MNIEJ NIŻ ZERO nie nic dziwnego iż MUŁ USZAMI WYPŁYWA....

Skomentuj