Iran nie będzie zaproszony na konferencję o Iranie, która odbędzie się w Polsce!

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Wczoraj polski minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz poinformował, że Iran nie będzie zaproszony do Warszawy na konferencję o Bliskim Wschodzie, czyli o Iranie. Czy to spełniona retorsja za to, że Polska nie została zaproszona na konferencję w Teheranie w 1943 roku, gdzie decydowano o naszej przyszłości?

Historia zatoczyła koło i teraz to Polska będzie gościć konferencję, którą niektórzy nazywają wojenną, a Iran będzie jej podmiotem, a nie partnerem do dyskusji.

"Chcę powiedzieć wyraźnie, że Iran nie będzie zaproszony na tę konferencję; byłoby to zagrożenie dla spokojnego prowadzenia obrad" - min. Czaputowicz w Brukseli

Zaplanowana w Warszawie na luty konferencja na temat Bliskiego Wschodu może być odbierana jako przygotowania do wojny z Iranem. jej plany istniały w Pentagonie od lat, ale ostatnio Prezydent Trump zwrócił się do generałów i strategów armii amerykańskiej, aby zaktualizowali plany ataku na Iran do obecnej sytuacji.

 

W takich okolicznościach nagle dowiedzieliśmy się, że USA organizuje u nas coś jak "naradę wojenną", która może zapowiadać nadchodzący konflikt z Iranem. To, że podjęliśmy się jej organizacji chwali Izrael, ale niewątpliwie oznacza to, że konsekwencją tej postawy jest zrobienie z Iranu nowego polskiego wroga.

Władze przekonują nas, że organizacja konferencji bliskowschodniej w Warszawie oznacza, że Polska uczestniczy w "wielkiej grze" światowych mocarstw. Być może tak, ale jesteśmy najwyżej pionkiem. Trudno nie zauważyć tego, że w tym wypadku występujemy nie jako kraj realizujący własne interesy, ale jako wykonawca polityki zagranicznej USA i Izraela!

 

Jeden z członków prawdziwej zjednoczonej prawicy, Grzegorz Braun, stwierdził wręcz, że ci, którzy stręczą nam wojnę z Iranem, jako naszą własną, łamią prawo, polskie i międzynarodowe. Artykuł 117 kodeksu karnego stanowi, że publiczne nawoływanie do wszczęcia wojny napastniczej to przestępstwo zagrożone wieloletnim wyrokiem. jego zdaniem organizowanie konferencji, którą nazwał "antyirańską" wyczerpuje znamiona art. 117 § 3 k.k. mówiącego, że karalne jest publiczne nawoływanie do wszczęcia wojny napastniczej. Za to przestępstwo, jak i za samo publiczne pochwalanie prowadzenia wojny napastniczej grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Olgierd Szary

Kremlowski satanisto

Kremlowski satanisto Upadlenkow: w przeciwieństwie do Rosji, gdzie zawsze w wyborach wygrywa reprezentant najsilniejszej opcji siłowej na górze, w Polsce obecne rządy się zmienią, i to zasadniczo, gdy tylko się stanie jasne dla Polaków, że obecna polityka i politycy wiodą nas do realizacji amerykańskiej i izraelskiej racji stanu - kosztem polskiej. Nie w 2019 - to w kolejnych wyborach kurs zmieni się zasadniczo. Akurat Polacy bardzo się w tym różnią od Rosjan, którzy idą za Kremlem jak woły na postronku. Tu w Polsce nie ma zapatrzenia we władzę, jak w święty obrazek, ludzie potrafia się zmobilizować w kontrze do zagrożenia. Im później - tym zmiany wymuszone oddolnie - będą bardziej radykalne - i WTEDY okaże się, że to Polska będzie rozgrywała karty w Europie Środkowej, a hegemon będzie jeszcze dopłacał za nasze "tak" lub "nie"... Tak a propos - Amerykanie i Żydzi myślą naiwnie wg kontaktów z decydentami rządowymi, że mają już Polskę w ręku i "wszystko załatwione"  - tymczasem wzbiera oddolna reakcja masowa, na którą żaden Chabad im nie pomoże. Stalin był przynajmniej większym realistą po 1945 - sam twierdził, że wdrożyć w Polsce komunizm, to jak próbować ujeżdżać byka. Dlatego m.in. z tego nie zdecydował się na przyłączenie Polski jako kolejnej republiki związkowej ZSRR. A to spowodowało, że i reszta Europy Środkowej zachowała nominalną odrębność. 

Portret użytkownika U_P_Adlina

Nie ma znaczenia, jakie będą

Nie ma znaczenia, jakie będą rządy w Polsce ukro-ana(para)lityku z nazi-kijowa dopóki uSSman będzie nad tym krajem panował i de facto nim rozporządzał.
Co do Rosjan to oni właśnie nie idą na postronku uSSmana, jak Polacy ale mają przywódcę, który ugruntował pozycję Rosji na świecie jako mocarstwa. Wiem, że to boli twoje ukro-środowiska, ale taka jest prawda, a ty znowu bredzisz w tym temacie. Ja chciałbym, aby Polską rządziła osoba na miarę Putina.
Niewiele wiesz ukrze o Polsce i Polakach, skoro twoja retoryka nie jest dostosowana do naszego IQ. Prymitywne i oderwane od rzeczywistości tekściny, które tu wypacasz nadają się dla twoich znajomych skakunów z nazi-majdanu w kijowie, ale nie osiągniesz nimi nic w Polsce. Po prostu ludzie widzą, co się dzieje wokół, a ty starasz się zaprzeczać faktom. W efekcie tylko się ośmieszasz.
Nie bredź mi, "co Polska będzie kiedyś robiła", bo mnie nie interesują twoje bzdety o przyszłości tylko TU I TERAZ. A TU I TERAZ Polska musi pozbyś się bandyckiego uSSmana, który zablokował Polakom wszelaką swobodę w polityce międzynarodowej i ich kosztem stara się realizować swoje bandyckie cele.
Wzbierać to sobie może facet reakcja w narodzie, ale jeżeli Polska nie zacznie współpracy z sojuszem Rosja-Chiny, to nic z tego "wzbierania" nie będzie. Drogą dla Polski jest współpraca z potężnym sojuszem rosyjsko-chińskim wzorem innych państw Wyszehradu. Dla kogoś, kto ma baniak zatruty obłędem rusofobicznym jest to opcja nie do pomyślenia, ale to twój problem.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika U_P_Adlina

Jak zwykle nie zaskakujesz

Jak zwykle nie zaskakujesz swoją tępotą, bo do niej można się było już przyzwyczaić. Od kiedy to ćpun niemoto umysłowa jest ŚWIADOMY chwili obecnej w TU I TERAZ? Ćpun tak jak ty buja w obłokach i ma odjazdy umysłowe. A jeżeli bycie w TU I TERAZ uważasz za głupie, to zacznij przechodzić przez jezdnię nie myśląc o autach, które właśnie przejeżdżają, tylko o tych, które tam kiedyś przejeżdżały, albo będą przejeżdżać. Zrób to. Selekcja naturalna to dobra rzecz. Na świecie niepotrzebni są idioci, więc zrobisz mu przysługę.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika euklides

Widziałeś jak ćpun przechodzi

Widziałeś jak ćpun przechodzi przez ulicę? Nie zwraca uwagi na światło ani na nadjeżdżające samochody, tylko idzie przed siebie, bo liczy się tu i teraz. Niestety dla ciebie, inteligencja objawia się między innymi zdolnością do przewidywania przyszłości i takie działanie by osiągać korzyści w przyszłości. Tylko idiota nie planuje przyszłości.

Portret użytkownika U_P_Adlina

Na każdym kroku udowadniasz

Na każdym kroku udowadniasz swoją tępotę umysłową. Ćpun nie zwraca uwagi na TU I TERAZ bo ma odlot i nie jest mentalnie ani TU ani TERAZ, tylko w swoich wizjach. Ktoś kto przechodząc przez ulicę jest w TU I TERAZ zwraca uwagę na to, co dzieje się TU I TERAZ, czyli na jadące auta, światła itd, itp. Doprawdy ciągle potrafisz zadziwć swoją głupotą.
Inteligencja nie ma nic wspólnego z "przewidywaniem przyszłości", buhahahahaha! Co za brednie. Jeżeli będziesz żył ŚWIADOMIE czyli TU I TERAZ, to przyszłość zależy właśnie od tego TU I TERAZ, czyli od teraźniejszości. 
Nie chodzi o to, żeby w ogóle nie myśleć o przyszłości facet. Jak zwykle dokonujesz śmiesznych kombinacji alpejskich. Chodzi o to, żeby nie ŻYĆ przyszłością. Chodzi o to, żeby przyszłość nie przesłoniła ci teraźniejszości. Bo ŻYWA jest tytlko teraźniejszość. :Przeszłość już nie żyje, a przyszłość jeszcze nie żyje. Dlatego priorytetem jest TERAŹNIEJSOŚĆ, bo z niej wynika i powstaje przyszłość. 
Gdy przechodzisz przez ulicę możesz skupić się na teraźniejszości i uważać na jadące auta i światła, albo myśleć o przyszłości i zastanawiać się, jakie auta będą tą ulicą jechać za tydzień...........Co wybierzesz? Idiota wybierze to drugie i najprawdopodobniej zginie pod kołami jadącego TU I TERAZ auta, bo rozmyślał o autach, które będą jechały tą ulicą za tydzień. To selekcja naturalna. Idioci giną.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika euklides

Rozumiem, że ty jJak

Rozumiem, że ty jJak przechodzisz przez ulicę to nie patrzysz czy nadjeżdża samochód, tylko leziesz przed siebie, bo liczy się "tu i teraz"... Do tego masz niezłe problemy z odróżnieniem "tu i teraz" od przyszłości. Nadjeżdżający samochód może wyrządzić szkodę w przyszłości, a nie "tu i teraz", kiedy znajduje się 300 metrów od ciebie.

"Chodzi o to, żeby przyszłość nie przesłoniła ci teraźniejszości. Bo ŻYWA jest tytlko teraźniejszość"

Głupszej filozofii jeszcze nie słyszałem.

Portret użytkownika U_P_Adlina

Nawet nie łudziłem się, że do

Nawet nie łudziłem się, że do tego twojego pustego ukro-baniaka dotrze to, co mówię. Tłumaczę ci jak krowie na miedzy, że bycie TU I TERAZ oznacza UWAŻNOŚĆ w TU I TERAZ, więc przechodząc przez ulicę właśnie patrzysz i jesteś skupiony na tym, co przez nią przejeżdża. A nie leziesz, nie patrząc. Tak postępuje właśnie głupek nie będący TU I TERAZ, tylko TAM I KIEDYŚ. 
Samochód znajdujący się 300 metrów ode mnie jest w polu mojego widzenia, więc jestem na nim skupiony i nie wejdę pod koła. Znowu więc pierdyknąłeś w swoim stylu, jak chory w kubeł, hehehehe!
Głupek nie może docenić mądrości, bo jest po prostu głupi. TREAŹNIEJSZOŚĆ istnieje TU I TERAZ. Jest więc ŻYWA. Jadący w teraźniejszości samochód może ci rozbić twój pusty baniak. Na żywo. Natomiast nie może tego zrobić samochód, który przejeżdżał w przeszłości, albo będzie przejeżdżał w przyszłości. Dlatego ponieważ przeszłość już nie istnieje, a przyszłość jeszcze nie istnieje. To tak jak z lecącym kamieniem. Ten który leci TU I TERAZ może rozwalić twój pusty baniak, ale nie zrobi tego ten kamień, który leciał rok temu, albo ten który kiedyś będzie leciał. Wiem, że twoje micro IQ i tak nie załapie, choć zrozumiałby to nawet przedszkolak, ale próbuj dalej, hehehehe!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika euklides

O widzisz teraz doczytałem

O widzisz teraz doczytałem ten stek bzdur

" Ten który leci TU I TERAZ może rozwalić twój pusty baniak, ale nie zrobi tego ten kamień, który leciał rok temu, albo ten który kiedyś będzie leciał "

Jeśli rok temu walnął cię kamień to powinieneś wyciągnąć z tego wnioski i nie pchać się w miejce z którego lecą kamienie. Z kolei kamień który kiedyś będzie leciał w twoją stronę może wyrządzić ci szkodę. Doprawdy nie wiem jak funkcjonuje twoja logika, skoro twierdzisz, że kamień, który kiedyś będzie leciał w twoją stronę nie wyrządzi ci szkody. Można to porównać do okupacji rosyjskiej. Byliśmy już raz pod zaborami, więc powinniśmy wyciągnąć z tego wnioski i nie pchać się pod lawinę po raz kolejny. Rozumiesz trolku?

Portret użytkownika U_P_Adlina

Hehehehehehe! Za każdym razem

Hehehehehehe! Za każdym razem zaskakujesz mnie swoją głupotą. Wydaje się, że nic głupszego już nie można powiedzieć, ale ty jednak zawsze możesz, hehehehe!
Ja nie mówię, że rok temu walnąl cię kamień jełopku, tylko że lecący rok temu kamień nie może ci zrobić krzywdy TU I TERAZ. Dociera?
Kamień, który kiedyś będzie leciał może ci wyrządzić krzywdę, ale nie TU I TERAZ !!!!!! Jarzy tępy baniaczyna? My rozmawiamy o TU I TERAZ. Nietety, ale ukro-genów nie przeskoczysz. Jesteś na nie skazany, a więc ze swoją tępotą umysłową musisz się pogodzić, hehehehe!
Rosyjskie zabory były, ale obecnie zmieniła się sytuacja na świecie i Polska jest pod butem uSSmana. Pozbyć się go można tylko współpracując z mocarstwami jak Rosja i Chiny. I trzeba z nimi współpracować jak inne kraje Wyszehradu, bo innej rozsądnej opcji nie ma. To, że jakiemuś ukro-ciołkowi to nie odpowiada, to jego problem. Poniał ukro-trollina? 

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika euklides

Padlina przestań pić, czy

Padlina przestań pić, czy ćpać, bo to twoje "TU I TERAZ" przypomina majaki. Oto co napisałeś

"ale nie zrobi tego ten kamień, który leciał rok temu, albo ten który kiedyś będzie leciał"

I przestań się już ośmieszać z twoim osobliwym pojmowaniem przyszłości, przeszłości i teraźniejszości.

Portret użytkownika U_P_Adlina

Hehehehehe! Jak zwykle

Hehehehehe! Jak zwykle sedesie popisałeś się swoją tępotą, która już nikogo nie zaskakuje i do widzenia, hehehehehe! Mówiłem ci, że przedszkolak by zrozumiał, ale wasze ukro-geny niestety uniemożliwiają ci osiągnięcie wymaganego na to poziomu, hehehehe!
Czego nie zrozumiałeś w "ale nie zrobi tego ten kamień, który leciał rok temu, albo ten który kiedyś będzie leciał"? Zdanie to wyjaśnia twojej tępej mózgownicy, że lecący kamień TU I TERAZ może ci zrobić krzywdę, ale kamień, który leciał tam wczoraj, albo będzie leciał jutro nic ci nie zrobi w TU I TERAZ. Hehehehehehe! Za trudne? Hehehehehe! Z pretensjami nie do mnie.
Moje pojmowanie przeszłości, teraźniejszości i przyszłości jest jasne, klarowne i spójne. Jednak trudno wymagać od osoby nie w pełni pełnosprawnej psychicznie, żeby zrozumiała nawet tak proste kwestie. Dlatego nie mam do ciebie pretensji, bo to nie twoja wina. Cierpliwie tłumaczę, bo może zdarzy się cud i Bóg doda ci trochę szarych komórek w ukro-baniaku, dzięki czemu jego możliwości wzrosną. A wtedy - choć w otoczeniu Polaków nadal nie będziesz szczególnie lotny - u siebie w banderlandzie zostaniesz geniuszem, hehehehehehe!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika euklides

Może jednak nie pojmujesz,

Może jednak nie pojmujesz, więc zejdę do twojego poziomu. Kamień lecący jutro w twój tępy kacapsko-ukraiński baniak nic ci nie zrobi TU I TERAZ, ale kiedy jutro przemieni się w twoje TU I TERAZ to odczujesz skutki swojej "mądrości".

Strony