Inżynieria genetyczna i różowe ananasy

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Ludzkość wciąż przechodzi sama siebie. Tym razem pojawił się nowy szalony trend w Instagramie – prezentacja różowych ananasów. Wyhodowano je w Kostaryce, a kupić je można m. in. w Stanach Zjednoczonych.

 

 

Wysokiej jakości różowe owoce modyfikowane genetycznie wytwarza Del Monte. Ze względu na zmiany w genomie komórek, ananasy wytwarzają czerwony barwnik likopen. Z tego powodu owoc przybiera surrealistyczny wygląd. Ponadto, różowe ananasy są rzekomo słodsze niż te z żółtym miąższem.

 

Uchwała w sprawie produkcji i sprzedaży mutantów del Monte weszła w życie w grudniu 2016 roku, a w maju 2017 roku #pinkpineapples hashtag stał się jednym z głównych trendów Instagrama. Użytkownicy sieci uwielbiają je fotografować, bo wielu ludzi nie widziało czegoś takiego na własne oczy. Niektórych bawi nietypowy wygląd produktów del Monte. Z różowych ananasów powstają lody. Są i tacy, którzy produkują upominki i pamiątki związane z tym zagadnieniem, np. koszulki, czy szyszki, barwione na różowo.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika tubylec

A ja wyhodowałem różową

A ja wyhodowałem różową rzodkiew .. bez żadnej zamierzonej inżynierii genetycznej .. odmiana powstała ze skrzyżowania rzodkwi białej i rzodkiewki które w zeszłym sezonie rosły obok siebie, ma podłużny kształt i jest wielkości marchwi. Nie wszystko co wygląda nietypowo musi być od razu wynikiem jakiejś zaawansowanej inżynierii.

Portret użytkownika Medium

Zbierz nasiona z tej różowej

Zbierz nasiona z tej różowej rzodkiewki i sprawdź, czy za rok wykiełkują, a jeśli tak, to co z nich wyrośnie.

Niewykluczone, że różowa odmiana ananasa też jest efektem krzyżówki, tylko pieniądze wzięli jak za GMO Wink
 

Portret użytkownika solo80demo

Mnie irytuje najbardziej

Mnie irytuje najbardziej jeden z syjonistycznych programów wgranych ludziom do głowy, między innymi autorowi tego artykułu. Co to znaczy, że ludzkość przechodzi samą siebie? Dlaczego ilekroć Ci na górze uskutecznią jakieś ku..... to jest to podpinane całej ludzkości? Proszę mi odpowiedzieć? Czy ja marze o rózowych ananasach? Czy ja jestem za korporacjonizmem? Czy ja pragnę wojny? Czy ja pragnę dewastacji planety przez wielkie korporacje? Nie i 90% ludzi na świecie tego nie chce ale tylko 30% jest świadoma co się tu dzieje, dlaczego i przez kogo, reszta jest skutecznie uśpiona, przez wóde, cofeinę, chemie w żarciu, wszechobecny fluor i propagandę medialną-religijno-edukacyjną. Wiec proszę nie przypinać łatki całej ludzkości z powodu sfiksowanych 10% debili z obsesyjnie wybujałym ego. 

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Dobre. Oby było więcej na tym

Dobre. Oby było więcej na tym świecie, takich myślących samodzielnie młodych ludzi. On słusznie pisze, że cały ten zbędny syf wam wciskają / sprzedają. Dwa przykłady:

Gliceryna - odpad z produkcji ropy - dalej smarujcie se dupcie tym ''kremem'' dziewczyny. Przed ''wynalezieniem'' kremów do smarowania, żydy dawały żreć glicerynę wszystkim możliwym zwierzętom, rybom, ptakom, wielorybom nawet, ale wszystkie one zdechły od żarcia gliceryny.

Fluor to odpad z produkcji aluminium. FLUOR niszczy mózg i połączenia nerwowe, otępia, usypia, pozbawia kreatywności, wywołuje apatie. Jego "cudowne" właściwości pierwsi docenili naziści. FLUOR w różnej postaci, był podawany więźniom obozów koncentracyjnych, aby łatwiej utrzymać nad więźniami kontrole. FLUOR wypiera jod z tarczycy i wchodzi na jego miejsce. Tarczyca niby to produkuje hormony, ale są one bezwartościowe. Tarczyca jak wiadomo rządzi całym ciałem. Psychiką, wyglądem skóry, trawieniem, utrzymaniem temperatury ciała.

Portret użytkownika Witek

to jest na podobnej zasadzie

to jest na podobnej zasadzie jak było w latach 90tych w Polsce, dobra żywność była tania i dostępna, nowinkami były soczki i napoje, żywność przetworzona, która była czymś nowym i drogim, kusiła ładnym opakowaniem i reklamą, po dłuższym czasie okazało się że chodziło o to że jest to szajs który wyparł dobrą żywność która stała się bardzo droga i mało dostępna, a kolorowy szajs z długą datą przydatności zalega półki i stał się podstawą żywienia i generatorem chorób co nota bene napędza przemysł farmaceutyczny

Strony

Skomentuj