Inwazja żab w środkowych Chinach

Kategorie: 

Inwazja żab w środkowych Chinach

Do niezwykłego zjawiska doszło w Chinach. W jednej ze środkowych prowincji rozpoczęła się inwazja płazów a konkretnie żab. Mieszkańcy są trochę zabawieni sytuacją, jednak dochodzi do nieprzyjemnych sytuacji w postaci potrzeby ciągłego usuwania niechcianych płazów z pomieszczeń mieszkalnych.

 

Jak zauważyli mieszkańcy dotkniętych zjawiskiem obszarów żaby poruszały się w jednym kierunku jakby coś je wzywało.

Tego typu wędrówki żab są zwykłym zjawiskiem występującym wszędzie gdzie żyją te zwierzęta, ale zaskakuje wielka ilość osobników. Prawdopodobnie jest to efektem odpowiednio dużej ilości wilgoci w okresie lęgowym. Może to być tez wynikiem załamania się jakiegoś łańcucha pokarmowego.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika natalia12lat

PATRZĄC NA TEN ARTYKUŁ

PATRZĄC NA TEN ARTYKUŁ PRZYPOMINAJĄ MI SIĘ PLAGI EGIPSKIE .PAMIĘTACIE JAK W BIBLII LUB NA HISTORY LECIAŁY PLAGI EGIPSKIE , JEDNA Z NICH BYŁA TAKA ŻE NA EGIPT NASZŁA INWAZJA ŻAB ,A TU JEST PRAWIE TAK SAMO IDĄ W JEDNYM KIERUNKU TAK JAK W BIBLII .NIE WIEM CO MAM MYŚLEĆ

Portret użytkownika ad vocem

Eksport do Francji raczej

Eksport do Francji raczej niemozliwy.Teraz Francuzi przeszli na dietę opartą na czosnku.Hmm....no cóż jaki wódz taki naród!Poza tym gdyby taka "klęska urodzaju" zdarzyła się w Francji z kosmosu było by wiadć białe flagi wywieszone przez Francuzów.O transparentach z napisem - "Poddajemy się" nawet nie wspomnę.

Portret użytkownika MonaLisa von Rembrand

czy wy, Panowie,

czy wy, Panowie, przeczytaliście tekst, czy tylko popatrzyliście na żabki? Jacy Fransuzi?  To wydarzylo sie w Chinach!  Co ma wiatrak do piernika? Oj, chyba pełnia Księżyca dziś działa mocno komuś na móżdżek, co? Życzę spokojnej nocy i cudownych snow. O żabkach. 

Skomentuj