Inwazja uchodźców na Bałkany - kraje wzmacniają granicę w obawie przed imigrantami

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com
Fala nielegalnych migrantów dokonuje natarcia na państwa bałkańskie. Jak powiedział sam rzecznik węgierskiego rządu, Zoltan Kovacs, obecnie mamy do czynienia nie z kryzysem, a inwazją. Kraje położone na Bałkanach będą wzmacniać swoje granice.

 

Zawsze zwraca się uwagę na fakt, że wśród uchodźców nie ma ani kobiet ani dzieci - są jedynie młodzi i silni mężczyźni, którzy siłą przedzierają się przez granicę. Taka sytuacja ma obecnie miejsce w Macedonii, do której przedziera się kilka tysięcy migrantów dziennie. Należy pamiętać, że jest to z całą pewnością wykorzystywane przez terrorystów z ISIL, którzy w ten sposób przedostają się do Europy.

 

Co ciekawe, ONZ nakazało władzom otwarcie granic i zapewnienie pomocy "najsłabszym". Zawsze w takiej sytuacji mówi się również o solidarności krajów Unii Europejskiej, które powinny sobie wzajemnie pomagać - w tym przypadku chodzi oczywiście o przyjęcie części imigrantów.

 

Podobna sytuacja ma miejsce w Serbii, w Grecji oraz we Włoszech. Uchodźcy masowo przedzierają się do południowej i wschodniej części naszego kontynentu. Węgry oraz Bułgaria są zaniepokojone inwazją uchodźców i mają zamiar dodatkowo wzmocnić granice. 

 

Kraje Bałkańskie oraz Austria domagają się pomocy ze strony Unii Europejskiej, lecz nikt rzekomo nie wie jak należy rozwiązać ten problem. Niemcy wezwały pozostałe kraj europejskie do przyjęcia części uchodźców. Często zwraca się uwagę na to, że migranci najbardziej unikają Polski oraz Ukrainy, lecz w naszym przypadku ten stan rzeczy szybko może się odmienić.

 

 

Źródła:

http://www.bbc.com/news/world-europe-34071167

http://news.yahoo.com/thousands-refugees-cross-macedonia-serbia-heading-eu-100532746.html

http://www.independent.mk/articles/21373/Bulgaria+Deploys+Small+Army+Unit+on+Border+with+Macedonia+due+to+Migrant+Influx

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika LG

To sa czasy ostateczne, to

To sa czasy ostateczne, to oczywiste. Uchodźcy to zaplanowana od dawien dawna na ogromną skalę islamizacja Europy , ale niestety uchodźcy to najprawdopodobniej HYBRYDY potworzone w podziemnych laboratoriach za zgodą rządów.
Tak jest napisane w objawieniach Conchiglii a także Sławika. Wygląda na to, że to osoby bez duszy, bo hybrydom Bóg nie daje duszy, nie mają sumienia i będą zabijac Europejczyków bez drgnienia powieką, oni po to tu jadą. Tzw. zapomniana przepowiednia sw. Bernadetty z Lourdes mówi o wojnie muzułmanow z chrzescijanami. 
Musimy coś zrobić, nalegać na rządzących zeby się temu przeciwstwili, oni muszą wiedzieć jaka jest prawda, część może wie ale napewno nie wszyscy. Musimy się ratować i razem organizowac. Pozdrawiam.
 
 

Portret użytkownika Mama

,, Często zwraca się uwagę na

,, Często zwraca się uwagę na to, że migranci najbardziej unikają Polski oraz Ukrainy, lecz w naszym przypadku ten stan rzeczy szybko może się odmienić''
.Bo tutaj ma być żydolandia i u siebie nie będą robić burdelu. Wszystko idzie wg planu trzech wojen światowych ( Albert Pike). Przepowiadał to Ojciec Klimuszko.

Portret użytkownika ekscelencja

I w ten sposób nastąpiło

I w ten sposób nastąpiło "WIELKIE OTWARCIE". Nie mówimy tu o otwarciu WRÓT. To jest kolejny etap depopulacji i niszczenia cywilizacji europejskiej. Nie pozwólmy na to aby drogą szantażu emocjonalnego robiono nam wodę z mózgów. Rzeczywiście zwraca uwagę że Ci uchodźcy to mężczyźni w sile wieku. A gdzie są ich rodziny? Jak to już było opisane rozhuśtują oni celowo łodzie i słabsi wypadają i toną. Dla wielu z nich życie słabszych nie ma wartości. Więc jak możemy wierzyć że mogą się zasymilować? A jak będzie wyglądać ich asymilacja  w kulturach europejskich to już zaczyna być widoczne. I zobaczcie. Z Polski emigrują młodzi ludzie za chlebem, populacje dzieci jak tylko można najwcześniej  uszkadza się poprzez leki,  szczepienia, żywność. Widać w tym cel - niszczenie narodu polskiego i uszczuplanie jego liczby. Dla kogo? myślę że nawet nie trzeba ich nazywać. To co mówi G. Braun dzieje się. A teraz należy porównać ten proces z exodusem uchodźców ze wschodu. Tam też ubywa w ten sposób obywateli, mało tego - mężczyzn. Więc kto będzie żył na tych terenach? Robienie większej przestrzeni życiowej tam już miało niejednokrotnie miejsce. A że tam zderzają się różne kultury to tym bardziej i łatwiej można poprzez chaos i czystki etniczne tę przestrzeń uzyskać. Dla kogo? Wszyscy wiemy! Myślę że bardzo kategorycznie musimy się przeciwstawić temu procesowi w Europie. Musimy protestować i nie pozwolić na to co nam tu w Europie chcą zrobić. Musimy naciskać rządy Europy do zamknęcia tego procesu, póki jeszcze nie jest tak dużo uchodźców. Dlaczego USA mają zamknięte granice dla ludzi z zewnątrz  a my mamy  w obowiązku je mieć  otwarte. Kto doprowadza do chaosu i wojen Wschód? Może Wlk. Brytania, Francja, Włochy ze sponsoringiem Brukseli wysłałyby statki z uchodźcami do USA?  Skoro chcą ich tutaj sponsorować to nie byłoby to takim dużym kosztem wysyłać ich transportem morskim lub lotniczym do Stanów?  Teraz to od nas zależy w jakim świecie będziemy żyć. Teraz musimy wszyscy zacząć działać, każdy indywidualnie, a nie tylko czytać i komentować. Pozdrawiam. E.

Portret użytkownika redhoot

No tak dzialac indywidualnie

No tak dzialac indywidualnie tylko jak? Jestem zwolennikiem zamkniecia granic lecz mam wrazenie,ze jednostka nie moze nic.. Gdzie sa jakies pikiety ,wyjdzmy na ulice ,pokazmy ,ze nam sie to nie podoba! Stan jakiego doswiadcza europa jest nienormalny ,to bydlo nie chce sie dostosowac ,dzieci w szkolach sa zastraszane i bite ,cale dzielnice niedostepne dla rodowitych mieszkancow - po co to komu? Gardza pomoca z czerwonego krzyza ,narzekaja ,ze nie tego sie spodziewali - trzeba ich uswiadomic ,ze w europie nie czeka na nich nic! ale.. oni wiedza ,ze jak splodza gromadke dzieci to siorbną kupe kasy od rzadu np w niemczech czy danii..

Portret użytkownika ekscelencja

Myślę że to działanie trzeba

Myślę że to działanie trzeba zacząć od podstaw czyli spotykania się w "podziemnych grupach", tworzenia "tajnych kompletów", łączenia się w większe grupy i reagowania - uświadamiania i naciskania!!! My Polacy stoimy przed perspektywą "być albo nie być". Nawet uważam że powinniśmy zacząć tworzyć alternatywną rzeczywistość - czyli przestać posyłać dzieci do przedszkoli, szkół bo tam realizuje się program "posłusznych owieczek". W mieszkaniach tworzyć grupy szkolne dla dzieci i młodzieży aby im otwierać oczy, uczyć prawdziwej historii. Stworzyć handel wymienny, wycofać pieniądze z banków itp.przestać używać telefonów komórkowych. Z rolnikami zawierać umowy itd. Tak, to na początku będzie wszystko nielegalne ale chyba innego wyjścia nie ma.  Spotykać się w grupach i ROZMAWIAĆ i tworzyć od podstaw inne społeczne zasady działania. Pozdrawiam. E.  

Portret użytkownika afgan

Portale na bliskim wschodzie

Portale na bliskim wschodzie otwarte, hybrydy nadciągają nad Europę. Szatan się cieszy.
CZy ludzkość się obudzi?
Każdy kij ma dwa końce. Ludzkość możę zginąć w otwartym konflikcie lub stworzyć takie warunki islamistą, że sami wrócą do raju z dziewicami....
 
 

Portret użytkownika tomasz26

ten inscenizowany konflikt

ten inscenizowany konflikt rozpocznie się we Włoszech ...z prostej przyczyny tylko gdy zostanie zaatakowana wielka nierządnica będzie mogla się rozpocząć oficjalnie III wojna ... takie jest moje zdanie zresztą opisano ten konflikt w piśmie św więc dla tych co czytali to widzą

Strony

Skomentuj