Inwazja imigrantów na Chorwację - kolejne państwo zamyka granice

Kategorie: 

Źródło: Twitter
Imigranci robią wszystko aby przedostać się do Niemiec - bogatego kraju europejskiego gdzie "Allah daje pieniądze". Ich podróż została jednak znacznie utrudniona, ponieważ coraz więcej państw wprowadza ograniczenia lub po prostu zamyka granice. Te same kroki postanowiła właśnie podjąć Chorwacja, do której w ciągu jednego dnia przybywało po 10 tysięcy uchodźców.

 

Gdy Węgry przestały wpuszczać do siebie uchodźców, ci najwyraźniej wpadli w szał i rozpoczęli zamieszki. W pewnym momencie imigranci przestali przypominać wycieńczonych podróżą i przerażonych wojną na Bliskim Wschodzie ludzi. Taki zakłamany obraz nieustannie prezentują polskojęzyczne i inne media. Lecz uchodźcy zostawili Węgry i skierowali się do innego kraju, który od dwóch lat jest członkiem UE ale nie jest w strefie Schengen.

Źródło: Twitter

W ciągu jednego dnia do Chrowacji przybywało nawet kilkanaście tysięcy uchodźców i można było się domyśleć, że prędzej czy później kraj postąpi tak jak Węgry. Władze Chorwacji zamknęły niemal wszystkie granice z Serbią i zapowiedziały, że mogą użyć wojska aby powstrzymać inwazję.

 

Okazuje się, że imigranci którzy zdołali już przedrzeć się przez chorwacko-serbską granicę, próbowali przedostać się do Słowenii. Tamtejsza policja zatrzymała pociąg na stacji granicznej Dobova, który przewoził około 150 imigrantów - ludzie ci będą odsyłani. Władze Słowenii postanowiły wczoraj wstrzymać ruch pociągów na głównej trasie, która łączy kraj z sąsiednią Chorwacją.

Przewodniczący Parlamentu Europejskiego Martin Schultz - Źródło: Internet

Tymczasem Unia Europejska będzie w przyszłym tygodniu dyskutować nad rozwiązaniem problemu z imigrantami. Wcześniej Martin Schultz powiedział wprost, że kraje które nie chcą imigrantów zostaną zmuszone do ich przyjęcia. Jest to raczej wątpliwe aby Unia Europejska nagle zmieniła swoje stanowisko w tej sprawie.

 

 

Źródło: http://www.reuters.com/article/2015/09/17/us-europe-migrants-idUSKCN0RD0P420150917

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Pozytywne-Myśli

Bardzo mnie boli fakt, że

Bardzo mnie boli fakt, że zwykły człowiek nie ma wpływu na poczynania rządu. Żadne pikiety czy marsze anty-imigracyjne nic nie zmienią, rząd i tak zrobi swoje więc żadne protesty czy petycje nie mają sensu. W niemczech już państwo islamskie werbuje uchodźców. To było do przewidzenia, z resztą zgotowali sobie sami taki los. Jaki trzeba mieć tupet żeby przyjechać do obcego kraju i rządać jakiś specjalnych praw. W niemczech już jakiś muslim napisał pisemko aby zlikwidować oktoberfest... bo jest anty-islamic. Jakim trzeba być kretynem aby zrezygnować z własnej kultury na rzecz obcej w dodatku o wiele wiele gorszej. Prawie całe polskie społeczeństwo nie chce przjmować nikogo, a politycy i media oszukują w sondażach jakoby prawie 50% polaków jest za przyjmowaniem uchodźców.
Co do polskich rządzących nie mam najmniejszych wątpliwości że u nas nie ma demokracji, jest czysta dyktatura, choć nasz rząd w rzeczywistości nie istnieje, bo rządzi nami unia europejska. Unia coś pierdnie a nasi pajace lecą robić jej laskę, no bo po co realizować interesy polski skoro można obce. Chcecie zobaczyć zdrajców? obejżyjcie obrady sejmu. Każdy rozsądny polityk wyszedłby z ue, bo jest to największe bagno pozbawiające państwo suwerenności w dodatku ue nie jest żadnym gwarantem bezpieczeństwa na arenie międzynarodowej. Granice państwa często przelane krwią są po to aby nie każdy mógł je przekroczyć a ue ma za nic granice państwa dlatego obserwujemy napływ islamistów, więc popierajmy węgry, bo jest to jedyna perełka wśród wszechobecnego gówna.

“Ujrzyj samego siebie żyjącego w dostatku, a przyciągniesz ów dostatek. To działa w każdej chwili, w przypadku każdej osoby.”
(Bob Proctor)

Portret użytkownika achiles

USA: Obama mianował jawnego

USA: Obama mianował jawnego homoseksualistę sekretarzem ds. armii

Prezydent Barack Obama mianował Erica Fanninga sekretarzem do spraw armii w ministerstwie obrony - poinformował Biały Dom co oznacza, że po raz pierwszy cywilnym zwierzchnikiem jednego z rodzajów sił zbrojnych USA ma zostać jawny homoseksualista.
Nominację tę musi jeszcze zatwierdzić Senat. Fanning jest obecnie pełniącym obowiązki podsekretarza do spraw armii (czyli wojsk lądowych), a wcześniej był w Pentagonie podsekretarzem do spraw sił powietrznych i szefemsztabu ministra obrony Asha Cartera.
W czerwcu bieżącego roku Pentagon zmodyfikował swą politykę równych szans, by wyeliminować dyskryminację ze względu na orientację seksualną.
Dostosował się w ten sposób do sytuacji w siłach zbrojnych, które w 2011 roku zrezygnowały z zasady "nie pytaj, nie mów", pozwalającej gejom i lesbijkom służyć w wojsku jedynie pod warunkiem publicznego nieujawniania swych preferencji erotycznych.
CZYTAJ WIĘCEJ:
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/usa-obama-mianowal-jawnego-homoseksualiste-sekretarzem-ds-armii/k7g4sg
Teraz może zaczną wreszcie prawdziwie wygrywać swoje wojny wszczynane, jak ich wojskowi będą " zakochiwać ", wojskowych przeciwnika. HAHAHA. A tak bardziej na serio, to dopiero strategia wystawiać naprzeciwko ZWIERZAKÓW Z ISIS gejów . A ROSJANIE w swoich mediach, też obecnie muszą mieć niezłą BEKĘ.

 

Portret użytkownika proxi

Ludzie nie dajmy się

Ludzie nie dajmy się zwariować!!! Ilu naszych wyjechał dla poprawy bytu? W większości krajów jest tak, pracujesz nie podpadasz-OK, zaczynasz przeginać- kopa w dupe i deportacja. Przecież u nas jest mnóstwo imigrantów, Czeczenów, Ukraińców, czarnych, skośnych i diabli wiedzą jakich, dopuki zachowują się normalnie, poprawiając swój byt a tym samym zasilając naszą gospodarkę niech siedzą a jak coś nie tak - do domu.

Portret użytkownika Emil Mile

   USA udaje że walczy z

   USA udaje że walczy z Państwem Islamskim, a gdy Rosja wprowadza do Syrii broń i wojsko aby pomóc walczyć z Państwem Islamskim, to wtedy USA jest temu przeciwne. Po owocach ich poznacie. Teraz widać kto stworzył Państwo Islamskie i w jakim celu.
   Jeśli politycy z Węgier określili że do Europy zmierza 35 milonów uchodźców, a kolejne są w drodze, to zbliżamy się do treści Nostradamusa który już 500 lat temu napisał że widział 100 milionową armię która ruszy na Europę i będzie witana zielonymi sztandarami. Wiele lat temu można było uznać takie słowa za wymysły wyobraźni, teraz nabierają logicznego uzasadnienia.

Portret użytkownika Wojox

Pan Shultz prezentuje

Pan Shultz prezentuje wyraźnie gestem prawej dłoni do jakiej organizacji należy. Znany z przyprawy Vegeta znaczek to symbol 666 którym tak mnogo dziś szastają różni ludzie. Imigranci to definitywnie ludzie którzy mają do wykonania określone cele dywersyjne w Europie. Europa "tęskni" za prawdziwymi zamachami, bo te ostatnie były operacjami "false flag" i szatańskie siły mają dosyć udawania i marionetkowania...Po to ta cała maskarada. Po tym wzburzona Unia zawoła "Pokój i Bezpieczeństwo"... a po tym wiemy co...

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Portret użytkownika Mojeimię44

https://www.youtube.com/watch

https://www.youtube.com/watch?v=j91fF67xf2U od 7:20 max mówi jak jest i jak będzie. 
https://www.youtube.com/watch?v=iVbLiAAkIag&feature=youtu.be to dopiero początek
https://www.youtube.com/watch?v=8ExhrNqrDi8
A my dziś zajmiemy się końcówką polskich nazwik. Chodzi dokładnie o końcówkę ski. Skąd się wzięła i do czego służy?
Wszystko zaczęło się w czasie 3 cywilizacji. Kiedy już tak jak dziś istniały telefony i inne gadżety elektroniczne. Świat był na podobnym etapie rozwoju jak dziś. Dużo rzeczy było niemal identycznycznych. Były telewizory w domach itd. Polska wtedy nazywana była Hiperboreą albo Wielką Scytią.W tamtych czasach tak naprawdę historię spisywali tylko kapłani którzy mieli obowiązek spisywać tylko prawdę ponieważ oni odpowiadali bezpośrednio przed Bogami. Powstały wtedy imiona Bogusław, Mieczysław, Dobromiła, Bogusług, Boguchwał itd. Polus znaczyło niebo. Polus czy Hiperborea czy Wielka Scytia była terytorialnie tak duża że zajmowała praktycznie całą półulę północną (tak to była Polska). Ja piszę tu o czasach jeszcze przed Lechitami. Piszę o 3 cywilizacji gdzie wojewodami zostawali ci co brali czynny udział w wojnach i wodzili innymi w czasie wojny ( nazwa wojewoda wzieła się ze słowa wodzący na wojnie). A skąd końcówka ski? Więc ski w tamtych czasach pisano jako sky co oznaczało niebo. Więc wszyscy posiadający w nazwisku w tamtych czasach końcówkę sky przynależeli w Hiperborei do elity, grona rządzących a jedną z ciekawostek było to że ci co mieli maile a byli właśnie elitą w Hiperborei końcówki wykorzystywali tak jak dziś com. Czyli dla przykładu [email protected]. W 2044 r zresztą właśnie tak będą wyglądały nazwy maili. np. [email protected], [email protected]. Elita Polus była przedstawicielami Bogów na ziemi i pochodziła z rodów błękitnej albo złotej lini ale o tym innym razem. Do dziś w każdej kulturze jest legenda o Hpierborei i dzieciach Bogów. Szczególnie Chińczycy mają na ten temat dużo wiedzy. Hitler próbował wydrzeć nam Polusom spadkobiercom Hiperborei historię i zrobić z niej historię Niemiec ale niestety było by to fałszerstwo. To my Polacy jesteśmy wybranym narodem i to my za 27 będziemy rządzić praktycznie całym światem. Zobaczycie Smile

Moje posty mają charakter karykaturalny i artystyczny. 

Strony

Skomentuj