Inwazja chrząszczy wywołała panikę w Argentynie, niektórzy świadkowie mówią o "końcu świata"

Kategorie: 

Źródło: Internet

Mieszkańcy wybrzeża Argentyny byli przerażeni, gdy zobaczyli miliony chrząszczy, które wypełniają plaże Mar de Ajo, niedaleko Buenos Aires. Media mówią, że to inwazja chrząszczy o wręcz biblijnych proporcjach.

 

Owady pokryły wiele kilometrów linii brzegowej. Zaatakowane zostały znane argentyńskie kurorty. Mieszkańcy i turyści byli wstrząśnięci, gdy zobaczyli miliony chrząszczy, wypełniające plaże Mar de Ajo. Niektórzy zaczęli nawet przypuszczać, że może to oznaczać rychły "koniec świata".

 

Obrazy przypominające sceny z filmu grozy, zostały licznie umieszczone w mediach społecznościowych. Plaże opanowane przez hordy chrząszczy, dosłownie poczerniały. Mimo, że nie można jeszcze powiedzieć dokładnie, co jest przyczyną tego zjawiska, sieci społecznościowe stały się aktywnie przedstawić różne teorie.

 

Niektórzy uważają po prostu, że jest to zapowiedź nadchodzącego armagedonu, a niektórzy uważają, że anomalny napływ chrząszczy jest "złowieszczym ostrzeżeniem o zbliżającym się końcu czasów". Inni sugerowali, że najsensowniejszym wyjaśnieniem tego zjawiska jest trzęsienie ziemi, które nawiedziło ten region przed inwazją chrząszczy.

 

Jeden z komentatorów zasugerował, że może to być czarna stonka kukurydziana - Heteronychus Arator. Ten gatunek ma w zwyczaju masowe wyrojenie się, po którym chmary osobników zaczynają masowy lot w czasie kiedy odbywają gody. Według innych teorii, chrząszcze przyniósł wiatr od morza, a potem wrócili do plaży, większość z nich zginęła. Naukowcy twierdzą, że chrząszcze żyją około dwóch lat pod ziemią i na powierzchni pojawiają się jedynie na krótki czas. To jednak nie tłumaczy aż tak wielkiej ekspansji tych zwierząt. Coś takiego widziano na argentyńskim wybrzeżu po raz pierwszy w historii.

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika OgnistyOko

taki jest s  skutki

taki jest s  skutki nadmeirnej uzywania opryski firmy Monsanto. brak  ptaków bo wytrute to nie maja kto wydziobac nadmiar  chrzaszczy i. dla jasnosci pedraki chrzaszcy sa smaczne nawet dla ludzi.  Na przyklad w Polsce bociany  jedzą głownie wlasnie pęgraki chrząszcze  majowych czy innych chrząszczy to sami inne  ptactwo. nawet kuropatwa je chrzaszcze. albo bazanty. np bazanty były uzywano jako naturalny tepiciel wielu szkodnikow  w tym chrzaszce. a teraz bazanty wytepione przez np. ksiezy katolickich czy lokalnych polityków . i malo jest bazanty wiec robactwo wiecej.  a  takze wytepiono kruki czy wrony   i z powodu malo ilosci krukow czy wronów  nie  ma kto wydziobac dzieci islamistów czy dzieci afrykanczykow.

Portret użytkownika Wiarygodny

Niech dalej sobie wprowadzają

Niech dalej sobie wprowadzają wrogie ustawy by mordować ludzi, jak pomoc w samobójstwach i eutanazje za zgodą jedynie dwóch lekarzy. Będą mieli to czego chcą tak jak Francuzi i reszta państw które odrzuciła Boga w Trójcy Świętej i teraz mają islam na głowie.

Portret użytkownika ktosia

Masz rację. Na stronach

Masz rację. Na stronach argentyńskich jest napisane, że faktycznie żuczki pojawiają się po deszczach, głównie w styczniu ale ostatnimi czasy również w lutym.  Od około r. 2009  żuki wydostają się na powierzchnie w poszukiwaniu partnerów i kopulują przez pewien czas na plażach.Podobno sytuacja wydarzyła się już w 2012 r. Może to przez zmiany klimatu..

Portret użytkownika pp

Wszystko jest opisane w

Wszystko jest opisane w Księdze Prawdy.
Gdzie pory roku nie będą takie same, pogoda już nie będzie przewidywalna dla człowieka.
Prawdziwe piekło na ziemi będzie wraz nastaniem antychrysta.
Żaden człowiek nie nie jest wstanie zrozumieć księgi apokalipsy - jednak te wydarzenia dzieją się na waszych oczach.
Ratowanie gospodarki upadnie.
Wszystkie te wydarzenia będą krótkotrwałe.
Gromadźcie żywność.
Ponieważ tak wielkie zagrożenie - tak wielka ochrona...
www.paruzja.pl
Cała księga w jednym pdf - moge wysłać na maila.
[email protected]

Portret użytkownika nederlanden

Jest to znak nie armagedonu

Jest to znak nie armagedonu ale bliskiego objawienia się antychrysta. W starożytnym Egipcie skarabeusz był uważany za zwierzę święte. Stał się symbolem wędrówki słońca po niebie i symbolem odrodzenia. Bóstwo Starożytnego Egiptu znane pod nazwą Chepri było czczone pod postacią skarabeusza. Imię tego boga znaczy "Ten, który się rozwija". Egipcjanie wierzyli, że skarabeusze rodzą się z niczego (niejako same z siebie), ponieważ ich młode pojawiały się jakby z nicości, wychodząc z kulki gnoju, w której się rozwijały. Skarabeusz w Egipcie, potężny symbol ponownych narodzin, należał do najczęstszego wyposażenia grobowców.
Tak samo antychryst pojawi się "z nikąd" 30.06.2016

Strony

Skomentuj