Intensywny śnieg i deszcz zniszczyły setki syryjskich obozów dla uchodźców

Kategorie: 

Źródło: Agencja Anadolu (Twitter)

Obfite opady śniegu na Bliskim Wschodzie zniszczyły obozy dla syryjskich uchodźców wzdłuż granicy tureckiej. Wiele namiotów nie było w stanie wytrzymać trudnych warunków pogodowych. Śnieg zablokował również większość z lokalnych dróg.

Jak donosi agencja informacyjna Anadolu, chociaż opady śniegu ustały wczesnym rankiem w środę, drogi prowadzące do obozów położonych wokół Afrin i Azez zostały zamknięte. Warstwa śniegu jaki zgromadził się na drogach, jest szacowana na około 40 centymetrów.


Źródło: Agencja Anadolu (Twitter)

Bülent Yıldırım, szef Fundacji Praw Człowieka i Wolności oraz Pomocy Humanitarnej (IHH), obawia się losu ofiar kapryśnej pogody. Yıldırım zaprosił darczyńców z Turcji i całego świata, aby pomagali najbardziej potrzebującym, a póki co wielu z uchodźców schroniło się w pobliskich obozach.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (2 votes)
Opublikował: [email protected]
Portret użytkownika M@tis

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz wielki fascynat nauki. Jego teksty dotyczą przełomowych ustaleń ze świata nauki oraz nowinek z otaczającej nas rzeczywistości. W przerwach pełni funkcję głównego edytora i lektora kanałów na serwisie Youtube: 

zmianynaziemi.pl/ innemedium.pl/ tylkomedycyna.pl/tylkonauka.pl oraz tylkogramy.pl.

Projekty spod ręki [email protected], możecie obserwować na jego mediach społecznościowych.

Facebook: https://www.facebook.com/M4tis

Twitter: https://twitter.com/matisalke


Komentarze

Portret użytkownika MitterMan

ze dwa lata temu z pewna

ze dwa lata temu z pewna grupa robilismy eksperyment  dot. kaczek dzennikarskich- fake newsow, ten tekst zostal calkowicie wygenerowany przez AI lacznie ze zdjeciem, i puscilismy go w http, mimo ze minely dwa lata, zabawnie jest patrzeć jak jakiś czlowiek, w tym przypadku matis podajacy sie za poliglote, zerżnoł w calosci Fake... zero sprawdzenia faktow, dodam tylko tyle ze opracowalismy algorytm oceniających ludzi dzialających na metodzie copy-write... z sukcesem jest dzialający w państwie gdzie zaufanie spoleczne jest na piedestale.... na zachodzie jeszcze jest w ukryciu.... choc dziala od dawna, a to tylko jeden z mln algorytmow.... Więc Matis wygenerował sobie ujemne zaufanie spoleczne, ciesz sie, ze nie jestes swiadomy tego co robisz

Czekam na dzień, w którym Japonia upomni Polskę do wypłat odszkodowań za Hiroszimę i Nagasaki.

Skomentuj