Instalacja HAARP na Alasce jest wykorzystywana do zaawansowanych eksperymentów z plazmą

Kategorie: 

Wyobrażenie pracy instalacji HAARP

Od kilku miesięcy infrastruktura antenowa HAARP (High-frequency Active Auroral Research Program) jest używana do eksperymentów z plazmą. Jak wiadomo instalacja na Alasce służy do manipulowania jonosferą, czyli jedną z wyższych warstw atmosfery. Tym razem  naukowcy z U.S Naval Research Laboratory wraz ze specjalistami z HAARP stworzyli długo utrzymującą się chmurę plazmy.

 

Naukowcy twierdzą, że wcześniej chmury plazmy udawało się podtrzymać do dziesięciu minut, a tym razem dzięki dużej gęstości plazmy uzyskanej przy wykorzystaniu transmitera HF z HAARP o mocy 3,6 megawata udało się stworzyć chmury plazmy lub kule plazmy pozostające na wysokości do godziny.

Modelowanie stałego podgrzewania jonosfery i efekt w postaci zjonizowanego gazu - Źródło: SRI International—Elizabeth Kendal

Jaśniejąca chmura utrzymywana była około 150 kilometrów nad ziemią. Uczeni testują tworzenie plazmy ponieważ planują tworzenie specjalnych reflektorów dla fal radiowych . Oficjalnie z ich wykorzystaniem planuje się  poprawić możliwości komunikacji na falach HF.

Foto: SRI International—Elizabeth Kendal

Optyczny wizerunek plazmy zaobserwowany przez naukowców wskazuje na to, że jest ona substancją pełną turbulencji prowadzących do szybkich zmian jej gęstości. W eksperymenty są zaangażowani współpracownicy zewnętrzni w tym słynna firma zbrojeniowa BAE Systems. Już teraz zapowiedziano, że eksperymenty z tworzeniem plazmy będą kontynuowane a celem ma być wytwarzanie jeszcze bardziej gęstych i stabilnych chmur zjonizowanego gazu.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Meu

przerazająco debilne

przerazająco debilne komentarze niektórych pustych móżdżków..
ale teraz tak na temat.
Działanie na jonosferę stanowi tzw zasłonę dymną dla głównego pola do działania. Mianowicie wpływania na korone słońca. Wywoływanie superwybuchów. Na szczęście dla tych reptilińskich sługusów, istnieje zbyt wiele zmiennych aby udalo się skierować strumień plazmy wyłacznie w strone euroazji. ale są coraz bliżej tego.

Portret użytkownika ciociababcia

W latach 1985-1999, do

W latach 1985-1999, do obserwacji sztucznie wytworzonej plazmy na średnich wysokościach, które oświetlały naturalne nierównomierności jonosfery, używane były przez niego ośrodki w Arecibo w Peru i w Niżnym Nowogrodzie w Rosji.
... wyścig zbrojeń w pełni.

[A zjawisko globalne :-)] Pozdrawiam.

Portret użytkownika czyściciel juszki

No nie wiem Adminie, czy to,

No nie wiem Adminie, czy to, że juszka sobie kupuje tutaj pole do podniesienia swego zfajdanego ego dobrze działa na stronę... Może lepiej go stąd wykopać aby powrócili tu wartościowi forumowicze...

Portret użytkownika Aventis

To "poza horyzontalne"

To "poza horyzontalne" promieniowanie o częstotliwościach mikrofalowych niszczy błędnik w mózgu, rozwala szyszynkę, robi to w perfidny sposób iż robi to bardzo powoli nie zauważalny dla ofiary ale skutecznie, to jakbyście używali trzech czy czterech komórek na raz.
Ja to odbieram jestem bio-energoterapeutą i jasnowidzem, wojsko Polskie experymentuje z podobnym ścierwem u nas we Wrocławiu, za ulicą Artyleryjską w jednostce
wojskowej Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych im Tadeusza Kościuszki przy ul. Czajkowskiego 109, we Wrocławiu . Ludzie umierają w mojej okolicy na raka mózgu. Na dodatek nikt mi w to co im mówie nie wierzy, umierają w ciszy  i spokoju. Kilku osobą nawet za darmo chciałem pomoc ale mi odmowili po Pol roku już umarli na guza mózgu,
ul Wybickiego, 3 osoby, Wrocław
ul.Krasickiego, 4 osoby, Wrocław
Al. Kasprowicza, 3 osoby , Wrocław wszyscy na guzy mózgu. Znalem ich osobiście, oczywiście jest ich więcej, ale nie znam ich, tych z nazwiska wymienię. wszyscy umarli miedzy lutym-marcem 2012.
 
Czasem widzimy pioruny z ziemi w kierunku chmur identyczne jak na tej fotce. Ale takiej instalacji nie widziałem, jest bardzo dobrze schowana za ogrodzeniami, a na fotkach w google jest zamaskowane.
Nikt mi w to co mowie nie wierzy,  podobna technologia nazywa się impuls elektromagnetyczny lub jego modyfikacja promienie bólu -- Active denial system ADS.
Proszę mówcie ludziom  o tym co napisałem.
Tu jeden za wielu linków o tej broni
http://facet.wp.pl/kat,69514,title,To-jedna-z-najokrutniejszych-broni-Czym-jest-promien-bolu,wid,15647919,wiadomosc.html?ticaid=1109b0
 
 

Portret użytkownika ciociababcia

Mieszkam niedaleko. Też widzę

Mieszkam niedaleko. Też widzę błyskawice, które "idą" do góry, nie raz nie ma grzmotu, ani opadów. Ponadto ode mnie widać jak powstaje taka horyzontalna chmura, ciemna. Najczęściej zmienia się pogoda.
Tym zjawiskom towarzyszą chemtrailsy. Wczesnym rankiem widuję czarne smugi.
Często słyszę ciężkie transportowe samoloty - wtedy niebo jest zasnute i nie widać samolotów, ale smugi pozostają.
Mam jeszcze jedną zabawkę, to jest antena/wieża do odczytywania liczników energii elektrycznej. Od czasu zainstalowania jej na dachu mam kłopot z bólami głowy!!! i to nie z powodu szpiegowania ludzi, a oddziaływania fal radiowych!!!
 
Instalacja HAARP w Polsce jest w internecie, może jakieś skojarzenia po oglądnięciu tego propagandowego filmu?
Polscy Naukowcy o Systemie HAARP - Broni XXI Wieku - cztery części
http://wis.org.pl/forum/viewtopic.php?f=138&t=34&p=1993&hilit=HAARP+w+Polsce#p1993
 

Strony

Skomentuj