Informacja o zamknięciu HAARP okazała się nieprawdziwa

Kategorie: 

Instalacja HAARP na Alasce

Pojawia się coraz więcej krytycznych głosów na temat ujawnionej ostatnio informacji jakoby ośrodek badań jonosfery HAARP na Alasce miał być zamknięty. Informację powtarzały wszystkie media drugiego obiegu powołując się na wywiad do portalu dla radioamatorów. Jeden z blogerów o pseudonimie "sincedutch" udowodnił, że o zamknięciu HAARP nie ma mowy.

 

Posługując się ogólnie dostępnymi dokumentami udowodnił, że nie można wyciągać tak pochopnych wniosków, że HAARP może zostać wyłączony czy nawet zdemontowany. Wskazał on dowody na to, że rzekomo zamknięty w czerwcu kompleks działa pełną parą i korzystają z niego kolejni naukowcy.

Z jednej strony mamy, więc skamlącego o pieniądze dyrektora placówki bijącego na alarm a z drugiej wiemy, że budżet dla HAARP jest zapewniony i eksperymenty będą tam wykonywane na pewno przynajmniej do 2014 roku. Oczywiście nie oznacza to, że za pomocą HAARP przeprowadza się jakies nielegalne rzeczy czy wręcz stosuje się go jako broń, ale dowiadujemy się, że stan faktyczny jest inny od tego przedstawionego kilkanaście dni temu.

 

 

Źródła:

http://www.darpa.mil/WorkArea/DownloadAsset.aspx?id=2147484865

http://www.saffm.hq.af.mil/shared/media/document/AFD-120207-046.pdf

http://sincedutch.wordpress.com/2013/07/16/7162013-bogus-reports-that-haarp-has-shut-down/

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: lecterro
Portret użytkownika lecterro

Komentarze

Portret użytkownika janusz

Jusz tak na spokojnie.Wiem że

Jusz tak na spokojnie.Wiem że zaregowałem zbyt nerwowo ,sorry.Uważam że przyczyną tego jest zbyt duże moje zaangazowanie i to emocjonalne ,bo fizyczmne bywam na forum niezbyt często.Myślę że moje oczekiwania i przede wszystkim moja wiedza nie dorasta do poziomu forum i tym była potraktowana ta moja wulgarnosc wypowiedzi,przecież nie pierwsza.Niech szanowny Admin,o ile taka jego wola, nie zachowuje mnie w swej złej pamięci.Bardzo cię szanuje i aby więcej takich gości próbujących rozjasnić obraz rzeczywistości.Nie zawsze sę z tobą zgadzam ale to przecież w pewnym sensie normalne.Może kiedyś się jeszcze spotkamy.Nie mniej do mnie urazy.Gorąco pozdrawiam.

Portret użytkownika kolo21

Harrp to przykrywka

Harrp to przykrywka prawdziwych badań.Dlaczego mają te wielgachne anteny tak na widoku skoro walą w nas tymi falami.Może faktycznie coś tam z jonosferą robią i muszą odnosić duże sukcesy inaczej kongres by nie finansował tego na darmo.A jaki to ma skutek na resztę planety i ludzi?

kolo21

Portret użytkownika felicyta

cytat z arta: " nie oznacza

cytat z arta: " nie oznacza to, że za pomocą HAARP przeprowadza się jakies nielegalne rzeczy czy wręcz stosuje się go jako broń"
 
-a niby skad admin ma taka pewnosc. Bo ja i wielu innych ma pewnosc wlasnie co do nielegalnych rzeczy stosowanych przez HAARPa .

Portret użytkownika BEN

JUSZKA i jak teraz jak teraz

JUSZKA i jak teraz jak teraz twe samopoczucie gdybyś nie miał popiołu to przepale węglem ekologicznym w piecu .
oj Juszka nie łykaj każdej bzdurnej teorii jako pewnika i od czasu do czasu uwierz w oficjalne (naukowe) wiadomości,
Chłopcy następna wasza teoryjka pada. A co, niby miały być Pioruny Tesli a tu co bum i zamykają najlepszą na świecie broń, pomyślcie czy ktokolwiek by zrezygnował z takiej broni gdyby ją miał???
Ciekawostka że już od maja HAARP nie działa i w tym roku będzie jeszcze tylko 3 razy uruchomiony za każdym razem na 10 dni. Od 2 miesięcy czekałem by na ten artykuł żeby was wyśmiać - następna zabawna historyjka upada na waszych oczach. Jestem ciekaw jak wszyscy śpiewcy teorii HAARP jako super ekstra mega najlepszej broni na świecie teraz się czują. Posypcie głowy popiołem a przede wszystkim nie łykajcie każdej bzdurnej teorii jako pewnika i od czasu do czasu uwierzcie w oficjalne (naukowe) wiadomości
Jak pali się grunt pod stopami zadajesz kolejne i kolejne pytania i po co .
 

Portret użytkownika morfeusz

robia co chca i beda robic co

robia co chca i beda robic co chca beda kłamc ile chca i nigdy nie beda mowic prawdy .amerykance wielce prowadza teraz akcje niezostawiaj dziecka w aucie i reszta debilnych krajów idzie za nimi,zamiast wziasc usa za dupe i zrobic porzadek z ich wojenkami gdzie gina setki jak nie tysiace dzieci matek i ojcow,usa srusa zawsze bedzie robic co chce ale do czasu pomodlcie sie ludziska oto by ten ich wulkan wkońcu wyjebał i zrobil z tym syfem porzadeczek.pozdawiam tuska wlazidupe obamusa .

Portret użytkownika simon

taa ciekawe, nagłówek mówi mi

taa ciekawe, nagłówek mówi mi wszystko Smile kochani moi, powiedzcie mi jak znaleść zwierzaki przezroczyste w powietrzu, orby są po deszczu itp, ale widziałem że są jeszcze podłóżne pionowe z odnóżami po bokach niczym stonoga w powietrzu napędzana fotonami wprost ze słońca, please bo nie wiem co wpisać, a chciałem sobie i kumplowi pokazać Smile

Strony

Skomentuj