Informacja o zamknięciu HAARP okazała się nieprawdziwa

Kategorie: 

Instalacja HAARP na Alasce

Pojawia się coraz więcej krytycznych głosów na temat ujawnionej ostatnio informacji jakoby ośrodek badań jonosfery HAARP na Alasce miał być zamknięty. Informację powtarzały wszystkie media drugiego obiegu powołując się na wywiad do portalu dla radioamatorów. Jeden z blogerów o pseudonimie "sincedutch" udowodnił, że o zamknięciu HAARP nie ma mowy.

 

Posługując się ogólnie dostępnymi dokumentami udowodnił, że nie można wyciągać tak pochopnych wniosków, że HAARP może zostać wyłączony czy nawet zdemontowany. Wskazał on dowody na to, że rzekomo zamknięty w czerwcu kompleks działa pełną parą i korzystają z niego kolejni naukowcy.

Z jednej strony mamy, więc skamlącego o pieniądze dyrektora placówki bijącego na alarm a z drugiej wiemy, że budżet dla HAARP jest zapewniony i eksperymenty będą tam wykonywane na pewno przynajmniej do 2014 roku. Oczywiście nie oznacza to, że za pomocą HAARP przeprowadza się jakies nielegalne rzeczy czy wręcz stosuje się go jako broń, ale dowiadujemy się, że stan faktyczny jest inny od tego przedstawionego kilkanaście dni temu.

 

 

Źródła:

http://www.darpa.mil/WorkArea/DownloadAsset.aspx?id=2147484865

http://www.saffm.hq.af.mil/shared/media/document/AFD-120207-046.pdf

http://sincedutch.wordpress.com/2013/07/16/7162013-bogus-reports-that-haarp-has-shut-down/

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: lecterro
Portret użytkownika lecterro

Komentarze

Portret użytkownika janusz

Jusz tak na spokojnie.Wiem że

Jusz tak na spokojnie.Wiem że zaregowałem zbyt nerwowo ,sorry.Uważam że przyczyną tego jest zbyt duże moje zaangazowanie i to emocjonalne ,bo fizyczmne bywam na forum niezbyt często.Myślę że moje oczekiwania i przede wszystkim moja wiedza nie dorasta do poziomu forum i tym była potraktowana ta moja wulgarnosc wypowiedzi,przecież nie pierwsza.Niech szanowny Admin,o ile taka jego wola, nie zachowuje mnie w swej złej pamięci.Bardzo cię szanuje i aby więcej takich gości próbujących rozjasnić obraz rzeczywistości.Nie zawsze sę z tobą zgadzam ale to przecież w pewnym sensie normalne.Może kiedyś się jeszcze spotkamy.Nie mniej do mnie urazy.Gorąco pozdrawiam.

Portret użytkownika kolo21

Harrp to przykrywka

Harrp to przykrywka prawdziwych badań.Dlaczego mają te wielgachne anteny tak na widoku skoro walą w nas tymi falami.Może faktycznie coś tam z jonosferą robią i muszą odnosić duże sukcesy inaczej kongres by nie finansował tego na darmo.A jaki to ma skutek na resztę planety i ludzi?

kolo21

Portret użytkownika felicyta

cytat z arta: " nie oznacza

cytat z arta: " nie oznacza to, że za pomocą HAARP przeprowadza się jakies nielegalne rzeczy czy wręcz stosuje się go jako broń"
 
-a niby skad admin ma taka pewnosc. Bo ja i wielu innych ma pewnosc wlasnie co do nielegalnych rzeczy stosowanych przez HAARPa .

Strony

Skomentuj