Na indonezyjskim lotnisku zderzyły się dwa samoloty

Kategorie: 

youtube.com

Dwa samoloty zderzyły się na pasie startowym na lotnisku w Dżakarcie (Indonezja). Pasażerowie zostali natychmiast ewakuowani. W zdarzeniu nikt nie został ranny, informuje ministerstwo transportu Indonezji.

 

Boeing 737-800, latający w barwach indonezyjskiej linii Batik Air, startował, kiedy został uderzony w ogon na pasie startowym.

 

„Wszyscy pasażerowie i załoga zostali bezpiecznie ewakuowani” - powiedział minister transportu, dodając, że lotnisko zostało zamknięte na jakiś czas. Port lotniczy Halim Perdanakusuma, na którym doszło do zdarzenia, obsługuje  głównie loty krajowe.

 

Indonezyjska telewizji wyemitowała film, na którym widać, jak płoną skrzydła Boeinga. Z ogniem walczą strażacy. Na pasie startowym można również dojrzeć karetki.

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Skomentuj