Indie zatrzymały gołębia, który szpiegował dla Pakistanu

Kategorie: 

Foto: John Moll/www.epictobank.com
Jak donoszą indyjskie media, na terytorium Indii w przygranicznej wiosce Pathankot w stanie Pendżab znaleziono gołębia, który najwyraźniej był pakistańskim szpiegiem. Znaleziono przy nim wiadomość oraz urządzenie przypominające podsłuch.

 

Gołąb został złapany przez nastolatka w godzinach wieczornych zaledwie kilka kilometrów od granicy i natychmiast zaniesiono go na posterunek policji. Tam ustalono, że ptak jest najwyraźniej szpiegiem - oprócz wspomnianego urządzenia miał przy sobie wiadomość, napisaną w języku urdu, który używany jest w Pakistanie. Zapisano w niej między innymi numer telefonu stacjonarnego z pakistańskiego dystryktu Narowal.

 

Policja zatrzymała gołębia a straż graniczna i służby wywiadowcze zostały powiadomione o znalezisku. Wywiad ostrzegł wcześniej przed zwiększoną aktywnością indyjskich mudżahedinów w Pathankot i w mieście Dżammu, który odpowiedzialni są za liczne zamachy terrorystyczne w ostatnich latach.

 

 

Źródło: http://timesofindia.indiatimes.com/india/Spy-pigeon-from-Pakistan-jailed-in-Pathankot/articleshow/47464562.cms

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika MCdrwal

Wiadomość z najnowszej chwili

Wiadomość z najnowszej chwili - gołąb po 12 godzinach przesłuchania wyjawił wszystkie nazwiska osób związanych ze szpiegostwem na terenie Indii. Służby specjalne w Indiach są w trakcie wyłapywania Pakistańskich szpiegów.
Barack Obama już się wypowiedział że dołoży wszelkich starań by ukrócić proceder szpiegostwa. Władze USA zaczęły pierwsze przesłuchania gołębi mieszkających na terenie USA w celu ustalenia czy mają coś wspólnego z tym szpiegostwem, gdyż są zaniepokojone zagrożeniem dla demokracji. Polskie władze podzielają zdanie prezydenta Stanów Zjednoczonych i niedługo zostanie powołana komisja z Jarosławem Kaczyńskim (jako ekspertem w dziedzinie ptaków) i Antonim Macierewiczem (jako ekspert od prowadzenia komisji) na czele, mająca na celu sprawdzenie czy szpiegostwo wśród gołębii nie dotarło również do Polski. Ojciec Tadeusz Rydzyk już poświęcił nowopowstałą komisję i jej członków oraz życzył im wykrycia i wyeliminowania gołębi-szpiegów działających dla Rosji i blokujących oddanie Polsce tupolewa z zamachu smoleńskiego.
Więcej informacji podamy Państwu w najbliższych godzinach i dniach. Będziemy monitorować sprawę na bieżąco.

Portret użytkownika Zenek ;)

Prowokacja wiadomych

Prowokacja wiadomych zjebów,

kiedyś takie same "gołębie" wypuszczano nad Saudami aż tamci się "zgodzili" na finansowanie żydowskich terrorystów z ISIS. Był tu art o tym.

Czemuś w myckach wyraźnie nie pasi iż Indie (mocarstwo atomowe) i Pakistan (również) nie zamierzają ze sobą wojować jak to sobie parchy z angli umyśliły w planie żydonazisty Pike więc puszczają im "gołębie" by tak niweczyć wysiłki chińskiej dyplomacji nad pojednaniem pomiędzy tymi obydwoma krajami z nadzieją na nuklearny konflikt pomiędzy nimi.

Strony

Skomentuj